Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Любовь и секс  »  Як допомогти коханому досягти точки насолоди

Як допомогти коханому досягти точки насолоди


Вважається, що імітація оргазму - виключно жіноча прерогатива. Але нещодавно компанія - виробник презервативів Durex провела опитування і з'ясувала, що 20% чоловіків теж не проти скористатися в ліжку цим нехитрим прийомом. Далі - поради жінкам, що робити в такій пікантній ситуації.

Слабо?

Як запевняють сексологи, думка, що чоловічий оргазм (на відміну від жіночого) - річ примітивна, яка сама собою розуміється, в корені неправильна. Чоловічий оргазм, виявляється, теж досить складний механізм.

Чоловіку імітувати його, зрозуміло, складніше, ніж жінці. Якщо їй досить лише видати стогін задоволення і стиснути м'язи піхви, то доказом чоловічого оргазму вважається сім'явиверження. Однак і його відсутність при бажанні цілком можна сховати.

За даними сексологів, у момент одержання задоволення майже жодна із жінок не здатна зі 100-процентною впевненістю сказати, відчув партнер розрядку чи ні, бо все-таки у цей момент леді більше зайнята власними відчуттями. А імітувати інші ознаки оргазму чоловік може з тією ж легкістю, що й жінка, - видаючи хтиві стогони та здригаючись усім тілом...

Чому?

Звичайно жінки імітують оргазм для того, щоб не давати партнерові приводу засумніватися у своїй неповторності і зайвий раз переконати його в тому, що він - невтомний Казанова.

За дослідженнями лікарів-сексологів, чоловіки, котрі імітують оргазм, керуються аналогічними мотивами. Їм точно так само хочеться підтримати партнерку, не дати їй засумніватися у своїй сексуальній привабливості. Адже у випадку чоловічих невдач більшість жінок схильні звинувачувати себе.

До того ж, з позиції чоловіка, оргазм і є метою статевого акту. А раз його не було, виходить, це доказ того, що із потенцією щось не так... Не бажаючи в очах коханої мати вигляд вразливого і сексуально неспроможного, чоловік змушений прикидатися, зображуючи африканські пристрасті.

І все-таки, чому ж фізично абсолютно здорові чоловіки періодично зазнають труднощів з оргазмом?

Одна із найпоширеніших причин - стрес. Тут мається на увазі не та його гранична стадія, коли настає важка реакція на занадто сильні переживання і психогенна імпотенція. Достатньо проблем на роботі, неприємної розмови із шефом - і чоловік уже не може зосередитися на своїх відчуттях, хоча з ерекцією у нього все в порядку.

Друга причина - недолік попередніх пестощів. Багато чоловіків, особливо у віці після 30 років, без довгої прелюдії нездатні досить збудитися. До того ж відомо, що у ліжку сильна стать схильна фантазувати. Якщо немає їжі для фантазії - немає й оргазму.

Жінки часто просять: "Не квапся! Приділи мені побільше часу!" Але як воно почути таке, коли ти вже на грані оргазму? На допомогу приходять рятівні думки про футбол чи похід по магазинах. У підсумку партнерка одержує задоволення, а чоловіку не залишається нічого іншого, як продовжувати сумно міркувати про фінальний матч Ліги чемпіонів, адже момент еякуляції безповоротно упущений.

Що робити?

  1. Губна допомога. Буває, на початку статевого акту в чоловіка відмінна ерекція, а потім вона слабне й гіршає. Природно, чоловік панікує і, щоб не знеславитися, симулює. Якщо ви це помітили, не кваптеся приймати таке поводження на свій рахунок і тим більше сердитися й повертатися до стіни. Інакше ця невдача закріпиться в чоловічій підсвідомості. Правильний засіб урятувати ситуацію - пряма стимуляція його достоїнства руками, а ще краще - губами. Після цього звичайно все приходить у норму, і секс можна продовжувати.
  2. Нова обстановка. Оргазму може не бути просто тому, що чоловік недостатньо емоційно збуджений. Одна із основних причин - втрата новизни у стосунках. Рольові ігри чи просто вечеря тет-а-тет зі свічками освіжать взаємини і налаштують на романтичний лад. А це дуже добре допомагає не тільки почуттям, а й чоловічій потенції.
  3. Позиції. Взагалі-то, вирішити проблему допоможе навіть проста зміна позиції. Можна вибрати ті пози, у яких його достоїнство стимулюється сильніше (наприклад, чоловік ззаду в колінно-ліктьовій позиції або лежачи на боку). Тільки не потрібно намагатися домінувати. Коли ви граєте активну роль, партнер практично не має змоги управляти процесом. А сама жінка навряд чи так добре вивчила його тіло, щоб 100-відсотково довести його до оргазму.
  4. Прелюдія. Візьміть за правило не приступати до сексу після двох-трьох поцілунків. Чоловік може не збудитися досить сам і почувати, що й ви не занадто збуджені. Сексологи відзначають: за правилами, прелюдія повинна тривати не менше 15 хвилин.
  5. Засоби. Якщо нічого не допомагає, не зайвим буде заглянути в секс - шоп і купити щось збудливе. Наприклад, спеціальні змазки, які не тільки прискорюють ерекцію, але й дарують більш гострі відчуття від статевого акту. Для того, щоб секс закінчився бурхливою еякуляцією, існують і спеціальні презервативи для посилення чоловічих відчуттів - із розташованими із внутрішньої сторони пупиришками та вусиками.
  6. Розмови. Звичайно чоловік боїться, що жінка буде розчарована сексом, і тому намагається усіма силами приховати свою невдачу. Але, як і у випадку з усіма проблемами інтимного плану, замовчувати їх не має ніякого сенсу. Якщо коханий прийметься люто відмовлятися і повторювати, що у нього все в порядку, не тисніть. Поговоріть потім, коли він трішки заспокоїться. Скажіть, що зовсім не жадаєте від нього виснажливих сексуальних марафонів, а просто хочете, щоб він теж одержував задоволення. Поясніть, що немає нічого страшного, що саме зараз він не дуже настроєний на інтим, а ви - можете і почекати. Так ви позбавите його від підсвідомого відчуття провини й допоможете упоратися із ситуацією без зайвої драматизації.
 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов