Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Гадание  »  Як поворожити на чоловіка

Як поворожити на чоловіка


Існують аспекти людської діяльності, які, мов клинок проходять крізь час. До таких аспектів і відносяться ворожіння дівчат на чоловіка. Видів та методів гідний стільки, скільки на планеті існує культур. Віра в надприродні Сили, що впливають на природу і сутність людини - найсильніша, яка не залежить ні від яких чинників: ментальність, духовний світ, інтелект, релігія, культура нації, уклад життя, особисті якості індивіда - все це меркне перед сильною стародавньої вірою людини в невидимий містичний світ зі своїми законами і безмежними можливостями, в тому числі і в світі людей.

Вельми цікавий питання: чому люди часто звертаються до приблизно практиці, і з якими питаннями вони підходять до ворожіння на чоловіків?

Ворожіння на любов чоловіка - це один з аспектів магії.

Спеціаліст, роблячи прогнози, за допомогою певних інструментів (карти, кістки, таблиці чисел, Книга Змін, монети, ворожіння у формі питання-відповідь, на каменях, ворожіння на астрологічної системі передбачення, ворожіння на деревних листі і багато іншого) отримує інформацію, якою буквально пронизаний весь наш світ. Ми живемо в світі енергій та інформації, ми буквально перебуваємо в енергетичних потоках, де минуле, сьогодення і майбутнє тісно переплетені і пов'язані між собою і, відповідно, з нами. У зв'язку з цим поданням реальності, стає очевидно, що людина здатна впливати на сьогодення і майбутнє, і роблять це маги і відьми, проводячи спеціальні ритуали.
Практикуючим фахівцям добре відомо, що дівчата прагнуть безкоштовно поворожити на коханого чоловіка.

Бажання це легко пояснити і виникає з стереотипу успішності жінки при наявності поруч з нею чоловіка. Крім того, у жінки надзвичайно велика потреба в любові, тому улюблений займає місце в житті жінки куди більш важливе, ніж улюблена в серці і житті чоловіка.

Способів поворожити на любов чоловіка - безліч, починаючи від простих і закінчуючи складними, де ворожіння переплітається з магічним ритуалом, застосуванням любовних змов і чаклунських заклинань. Зауважу в тему, що доступність даної інформації забезпечила буквально потік самостійних ритуалів - всіляких привороту і одворотів, нерідко без дотримання техніки безпеки та нехтуючи етичними нормами. Я, вже говорив, і повторю знову: в таких тонких питаннях, як прояв сили темних мистецтв моральна сторона проблеми займає аж ніяк не останнє місце. Семінари тренінги Київ та Львів.

Поворожити на любов чоловіка на картах - ворожіння на короля
Перетасуйте колоду карт, вийміть з неї чотирьох королів і вирішіть для себе, якого саме короля ви хочете бачити поряд з собою. Виявляється, ваш вибір багато що здатний сказати про вас самої і вашому характері.

Піковий король символізує пристрасного чоловіка, або ревнивця. Можливо, у вашому особистому житті зараз повний штиль, вам не вистачає емоцій і пристрастей, тому вам хотілося б бачити поруч чоловіка, здатного привнести у ваше життя гострі почуття.
    
Хрестовий король має пряме відношення до проблем роботи чи бізнесу. Це може бути ваш діловий партнер, начальник або колега, з яким ви вступили в інтимні стосунки. Відносини на роботі вносить в життя нотки пригоди, але не забувайте, що службові романи нерідко є джерелами неприємностей. Тому, не сприймайте службові романи всерйоз, краще пошукайте коханця на стороні.

Бубновий король свідчить про успіх в особистому житті. Ви залучаєте багатьох чоловіків, тому, маючи поруч коханого чоловіка, ви також не обділені увагою сторонніх представників сильної статі. Ви вмієте цінувати гідності інших людей, а також намагаєтеся не помічати недоліків, що позбавляє вас від багатьох неприємностей, недоброзичливців і прихованих ворогів. Ви досить комунікабельні, але ваш недолік - легковажність.

Чирвовий король. Ця людина вже немолодий, самодостатній, одружений, крім того, зв'язаний іншими зобов'язаннями. Те, що ви вибрали його, говорить про вашу схильності до матеріальної стабільності. Вогненної пристрасті ви віддаєте перевагу затишне крісло і м'який плед. Не любите самотності, хочете мати партнера, який буде цінувати вас такий, яка ви є, з усіма вашими недоліками. Домашні клопоти приносять вам задоволення, з юності ви мрієте про одну роль: дружини і матері.

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов