Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Здоровье, спорт и фитнес  »  Новая фитнес-мания: вернулась мода на хулахупы

Новая фитнес-мания: вернулась мода на хулахупы


Пластмассовый обруч, который так любили крутить наши мамы, снова на пике популярности. А все благодаря Мишель Обаме, которая в октябре прошлого года на спортивном празднике продемонстрировала виртуозное владение хулахупом.

Американки не только скупают хулахупы в спортивных магазинах, чтобы тренироваться дома. Некоторые школы ввели упражнения с обручем в программу занятий по физкультуре!

Фитнес-инструктор Вики Лакин начала преподавать курсы упражнений с хулахупом в трех близлежащих городках в Западном Йоркшире. По ее словам, курсы пользуются безумной популярностью и сейчас она ведет 12 занятий в неделю.

И это не удивительно: обруч развивает координацию движений, гибкость, силу, чувство ритма, укрепляет вестибулярный аппарат, сжигает лишние килограммы и улучшает эластичность кожи в области талии, живота и бедер, тренирует мышцы рук, плеч, спины и ног. Для видимых результатов достаточно всего 15-20 минут ежедневных занятий.

За прошедшие несколько десятилетий хулахупы довольно заметно усовершенствовались. Они стали тяжелее, больше и гораздо реже сваливаются с талии.

Бум на хулахупы начался в прошлом октябре, когда весь мир облетели фотографии первой леди США, крутящей обруч. Лив Тайлер и Бейонсе, по слухам, тоже регулярно упражняются с хулахупом. А недавно появилась еще и тематическая игра для приставки Nintendo Wii, в которую с удовольствием играют не только дети, но и их родители: за 10 минут игры сжигается целых 100 калорий!

В прошедший уикенд в США прошел спортивный праздник «хупатон», во время которого тысячи людей крутили обручи одновременно.

В даний час сучасний ринок товарів для тих, що худнуть наповнений всілякими массажерами-метеликами, тренажерами для преса, ну і звичайно ж обручами для схуднення.

Сьогодні ми поговоримо про відомого обручі хула-хуп, і дізнаємося чи дійсно з його допомогою можна схуднути.
Насправді такого виду обруч - древній предмет краси, який, можливо, для підтримки стрункості тіла, використовували єгипетські цариці, і як говоритися все нове - це добре забуте старе. Назва хулахуп походить від назви народного гавайського танцю «хула» і слово «хуп» - це крутити з англійської.
Рекламні опису такого виду обручів, типу хулахуп запевняють нас, що заняття з хулахуп принесуть чудодійні результати, і що його власниці зможуть схуднути крутячи обруч всього 10-15 хвилин в день. Чи так це?

Ідеальна фігура з хула-хуп чи можливо це?

Чи можливо зробити свою фігуру ідеальних форм з хулахуп, займаючись всього 10 хвилин в день?
НІ. Для того, щоб досягти бажаних результатів потрібно займатися, як мінімум 30 хвилин в день, протягом тривалого часу. І робити це потрібно без зупинок тому - вранці крутити обруч протягом 30-40 хвилин без перерв на відпочинок.

Чи можна схуднути за допомогою хулахуп?
НІ. На жаль, але схуднути таким способом наврядчи вийде. Оскільки для того, щоб схуднути є 2 золотих правила: перше - зниження вмісту жирних кислот в крові, яке досягається шляхом обмеження харчування, а друге правило - збільшення концентрації продуктів розпаду, яке досягається комплексом силових навантажень. І це зрозуміло, що крутіння обруча до силових навантажень не відноситься. Тому хулахуп і такого виду обручі для схуднення самостійними засобами для схуднення назвати не можна.

Чи допомагає хула-хуп в формуванні талії?
ТАК. Заняття з хула-хуп безсумнівно дають певний ефект для нашого тіла. Крутіння обруча дає безсумнівно тонізуючий, масажний ефект для шкіри. Також, якщо займаючись з обручем постійно можна скорегувати обсяги талії, і позбутися целюліту.
Також крутіння обруча відмінно забезпечують профілактику остеохондрозу, зміцнює м'язи черевного преса, нормалізує роботу кишечника, тренує м'язи спини і серцево-дихальні системи.

Отже для тих, хто все ж вирішив займатися з обручем кілька порад для отримання бажаного результату.
1. Вибирати обруч потрібно за своїм зростом і вагою.
2. Починати крутити обруч потрібно з 10-15 хвилин щодня, по 2 рази в день, і поступово збільшуючи час занять.
3. Перед початком занять одягніть якусь щільну, обтягуючий одяг тому масажні обручі залишають досить таки великі синці на тілі (і це правда).
4. Вправи слід робити натщесерце, попередньо зробивши невелику розминку.

Для коригування форми талії вправи робіть так: ноги повинні бути разом, руки за головою, спина рівною. При крученні обруча працювати не спиною, а пресом і косими м'язами живота. Також радимо прочитати статтю «Вправи для тонкої талії», для тих хто на додаток до обруча додасть звичайні вправи.

Для коригування стегон і сідниць вправи далют так: ноги ставлять на ширині плечей і обруч крутять стегнами і сідницями. У перший час обруч буде падати і у вас погано буде виходити, але з часом ви навчитеся тримати обруч як треба. І варто зауважити, що обручі такого виду досить важкі.

Ну і для належного ефекту відмовтеся від мучного і солодкого, виконуйте вправи постійно і ви отримаєте в нагороду більш привабливе тіло, красиву шкіру і відмінний настрій, і витрати на покупку обруча з лишком себе окуплять.

Для тих хто хоче купити хулахуп ми підібрали для вас товари з цінами і ви зможете вибрати будь-який обруч для схуднення за найнижчими цінами.

 

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов