Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Переваги системи Прозорро

Переваги системи Прозорро


Система Прозорро була створена для державних закупівель в електронному форматі. Це створено, для того щоб унеможливити впровадження правопорушень у процес проведення торгів. Використання цієї системи надає можливість швидкого пошуку постачальників та реалізації товарів у великому обсязі. Для цього необхідно розуміти принцип роботи системи, її особливості та позитивні сторони.

Як працює Прозорро та в чому його особливості

Серед ключових визначень системи можна виділити проведення аукціонів. Регулювання вартості пропонованих товарів проводиться за рахунок застосування двох моделей торів.

  1. Англійська модель є класикою. Процес торгів спрямований на підвищення вартості.
  2. Голландська модель відрізняється від попередньої тим, що під час тендерів учасники знижують ціну.

Процес підйому та зниження проводиться на відсоток від первісної суми. Змінити ставку можна лише один раз за крок. Як правило, його тривалість дорівнює три хвилини. Також обидва види торгів мають на увазі три етапи. Після кожного раунду вибувають учасники, які мають найнижчу чи найвищу вартість. Під час проходження фінального раунду система виявляє гравця, який стане переможцем.

Система Прозорро повністю автономна. Ця її особливість є і її плюсом, тому що це виключає можливість впливу на її вирішення.

Які переваги має система

Під час створення сервісу використовувався спосіб об'єднання кількох майданчиків. Це знижує навантаження на сервер і дозволяє підтримувати облікові записи великої кількості людей. Для входу на тендерний ринок потрібно правильно підібрати майданчик. Однією з найзручніших версій є Українська Універсальна Біржа tender.uub.com.ua.

Цей майданчик дає велику кількість позитивних сторін та повністю передає всі функції сервісу Прозорро. Серед переваг можна виділити:

  • отримання гарантії на організацію поставок товарів та їх отримання у необхідному обсязі на взаємовигідних умовах;
  • безпеку угоди, оскільки за процесом здійснюють спостереження контролюючі органи;
  • скорочення часу на пошук постачальників та покупців;
  • повна прозорість угод та виключення корупційних дій;
  • отримання можливості для держави проводити контроль над виробниками та покупцями;
  • зниження витрат з державного бюджету та зменшення витрат на реалізацію продукції.

Всі ці переваги збільшують попит на реєстрацію у Прозорро. Туди йдуть підприємці, які хочуть налагодити чи збільшити збут товару із високим рівнем гарантії. При цьому, завдяки публічності та вжитим заходам безпеки, можна не побоюватися того, що якусь копію висуватимуть наперед. Замовник дізнається, з ким співпрацюватиме, лише на фінальному етапі при ознайомленні із пропозицією переможця.

Учасники торгів також отримують відкритий доступ до документів лише після закриття тендеру. Вони можуть ознайомитися з договором, фінальною вартістю та всією документацією, яку пропонував постачальник продукції. 

 

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов