Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женские хитрости  »  Як сподобатися хлопцю

Як сподобатися хлопцю


Знаю питання банальний, але все ж. У мережі багато писано-переписано схожих один на одного рад. Але вся різниця в тому, що там зазвичай дівчата радять дівчатам, що робити і як себе вести. А я хочу поглянути на проблему більш з точки зору хлопців, оскільки сам їм є. Тому сподіваюся, що хоч щось новеньке дівчата для себе винесуть, ну а хлопці або підтвердять мої слова, або заперечать.

У кожної поважаючої себе особи жіночої статі в арсеналі зваблювання є свої прийоми. Хтось користується ними несвідомо, інтуїтивно, а кому-то доводиться ретельно продумувати шляхи наступу. Немає ідеального способу сподобатися, але є багато методів, кожен з яких можна спробувати застосувати на практиці.

Отже, з чого ж почати?

Природно, він не впаде до твоїх ніг, як стигла груша, якщо просто не помічає тебе. Може бути, він навіть не підозрює про твоє існування. Значить, стандартний рада - зверни на себе увагу. Як тільки з'явилася в поле його зору - грай! Можна банально впустити якусь річ біля нього, щоб він допоміг підняти її. Забираючи річ з його руки, трохи зачекати, пильно дивлячись в очі. У компанії поводься так, щоб на тебе неможливо було не звернути уваги - жартуй, активно спілкуйся. Не потрібно бути сірою мишкою, яку ніхто не бачить, але і не влаштовуй клоунське шоу - почуття міри ще ніхто не відміняв.
Так, і не забудь про те, що у кожного чоловіка є певний типаж жінки, до якого його тягне зі страшною силою. Непогано б було через друзів дізнатися, які дівчата його залучають.

Може бути, він відчуває пристрасть до довгого волосся або тяжіє до пишногрудим брюнеткам, втрачає володіння побачивши міні - спіднички і струнких ніжок? Якщо довідуєшся його пристрасті, ти полегшиш свою задачу.

Оціни себе з боку, неупереджено роздивись себе в дзеркалі. Твоя зовнішність - ось перше, що кидається в очі хлопцеві. І, як не грубо це звучить, він спочатку підсвідомо оцінює тебе як самець - самку, вже так закладено природою. На що він зверне увагу в першу чергу? Звичайно, на груди, стегна, ноги.

Підкресли свої достоїнства, заретушує недоліки. Це не означає, що, підкреслюючи красиві груди, потрібно носити декольте, в яке все випадає при найменшому русі. Це всього лише означає, що знову-таки потрібно знати міру - не міні-спідниця, що демонструє трусики, але і не балахонисті штани в стилі карго.

Не дуже подобається хлопцям і яскравий макіяж. Не потрібно виглядати в стилі дівчинки - п'ятирічки «Я дорвалася до маминої косметички»

Скажи ні яскравим довгим кігтям - повір, в очах хлопця вони не додадуть тобі особливої ​​чарівності. Підсвідомо він буде шукати собі господарську супутницю, яка смачно нагодує і затишно обкладе його валяння на дивані. А дивлячись на такий манікюр, він складе собі думка, що від тебе можна отримати лише хороший секс, і більше ти ні на що не годна.

До речі, якщо вже зайшла розмова про секс, потрібно мати на увазі ще кілька моментів. Якщо ти розраховуєш на швидкоплинні стосунки, цілком можеш застосувати стандартні жіночі трюки типу томного облизування губ мовою укупі з пильним поглядом прямо в очі або погладжування келиха рухами вгору-вниз.

Які ще переваги оцінить хлопець? Товариськість, вміння підтримати розмову. Якщо на всі його запитання ти будеш змістовно відповідати «Еееее ...» і «Нууууу ... це саме ...», при цьому нерозумно і болісно червоніючи, він навряд чи подумає, що ти шалений цікава людина.

 Як же привернути увагу того, від якого у тебе завмирає душа?

Кожна людина мимоволі тягнеться до того, хто його розуміє з півслова. Не потрібно ставати рабою бажань свого пана, досить уважно слухати, вчасно піддакувати, але не обмежувати при цьому почуття власної гідності. Нам, хлопцям, подобаються самодостатні дівчата.
Чи не бути занадто нав'язливою, «лізти в очі» - мед або варення смачні, але коли руки липкі від них, стає гидко. Раболіпство мало кого приваблює, тільки таких же збиткових особистостей, так що потрібно показати, що ви, уважно слухаючи хлопця і багато в чому погоджуючись з ним, все ж маєте свою думку.

Знаєш, як треба дивитися на хлопця, щоб він зацікавився тобою? Треба просто дивитися йому в очі і думати про те, що ти можеш зробити для нього що-небудь приємне. Він сам не зрозуміє, іншого ти стала йому раптом так цікава. Це на рівні підсвідомого, але діє безвідмовно.

Будь яскравою індивідуальністю, але не зухвалої - душа компанії завжди цікава протилежній статі!

Нагодуй його смачно і досхочу! Банальна істина про шлях до серця не так вже й дурна. Чоловік відчує себе поруч з тобою ситим, задоволеним і умиротвореним, що вже досить на перших етапах, щоб відчувати до тебе симпатію. Адже ми ті ж коти, які в подяку за смачну рибку будуть ласкаво мурчать у тебе під боком.

Будь жіночною! Не забувай, що іноді досить вильнути попою там, де марно домагатися чого - то тисячами слів.

А як бути, якщо його приваблює зовсім не такий типаж, до якого належиш ти?

Звичайно, бути собою - дуже добре, але не завжди ефективно. Якщо є сили і бажання, можеш приміряти на себе поведінку того типажу, який йому подобається. Якщо йому подобаються яскраві спокусниці, чому б не зіграти цю роль? Порепетіруйте спочатку наодинці, щоб оцінити, як у тебе вийде. Бути може, вийде так добре, що ти відтепер зміниш звичний імідж.

Входити в роль іншого типажу може бути корисним - ти не тільки завжди будеш різна, але і позбудешся багатьох комплексів: сором'язливості, некомунікабельності. Крім того, дуже зручно підлаштуватися під хлопця, перетворившись тієї, до якої він буде небайдужий. Це щоб дати собі фору в часі, щоб він встиг розгледіти «мою прекрасну душу». А ось потоооом ...

А потім ми розуміємо - ось без цієї підступної спокусниці, з усіма її кривляннями і недоліками, світ не милий

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов