Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Худеем вместе  »  Що не можна їсти на вечерю

Що не можна їсти на вечерю


Хороший і правильний вечеря - це якісний відпочинок вночі і швидке відновлення організму після трудового дня.

Навряд чи хтось не чув мудрість про те, «вечерю слід віддати ворогу». Ми ж не будемо настільки категоричними. Відмовлятися чи ні від вечірнього прийому їжі кожен може вирішувати сам, але перекушувати безпосередньо перед відходом на бічну не варто точно. Адже організм до сну не встигне переварити цю трапезу, вночі ж всі процеси в ньому будуть виникати набагато повільніше. В результаті так і буде котлета з картоплею або риба з рисом бовтатися Незасвоєні до пробудження. Що не кращим чином позначиться на здоров'ї. Пропонуємо


Так що дієтологи радять вечеряти не менше ніж за 4 години до сну не випадково. Справа в тому, що за цей період їжа в цілому перетравлюється і частково засвоюється. Але навіть якщо ваш вечеря відбувається в рекомендований час, до вибору продуктів для нього слід ставитися уважно. У другій половині дня активність травної системи знижується, печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза починають працювати повільніше, ніж вдень. Все це потрібно враховувати. І відмовлятися від важких, висококалорійних, жирних, гострих продуктів. Не рекомендуються також вуглеводи, особливо легкозасвоювані (білий хліб, цукор, солодкі фрукти, тістечка і т.д.), втім, від складних вуглеводів у вигляді каш та картоплі теж краще відмовитися. Увечері організм дуже погано переробляє глюкозу, тому й все солодке теж під забороною, на жаль, ставитися з обережністю потрібно до свіжих фруктів і сухофруктів. Для жінок, тренінги Київ та Лубни.

Булочки

Цукор і борошно вищого гатунку - все це дуже швидко піднімає рівень цукру в крові, але після солодкого пиріжка цей він так само стрімко падає і їсти хочеться з новою силою. До того ж саме рафіновані продукти в першу чергу відкладаються на стегнах. Нічого корисного в них після промислової обробки не залишається, а глюкоза і крохмаль - скільки завгодно.

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов