Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  От невесты до жены  »  Помилки, які роблять закохані

Помилки, які роблять закохані


Ви коли-небудь закохувалися? Я так. Це здорово. Якщо вам задають це питання, ви негайно відповідаєте так. У любові є багато чого, але я не збираюся говорити про це зараз.

Я любив, і жив у шлюбі. Зараз я розлучаюся, і я навчився багато чому, і постараюся поділитися всім цим з вами. Я розповім про тих дурних речі, які роблять люди, коли закохуються. Спочатку для мене це було нормальним, і це не дивно, особливо після того, як я почув слова Джина Уальдера.

В одному старому інтерв'ю він розповідав про різницю між «особистим» і «приватним». Іншими словами, він говорив, що журналісти можуть запитати його про щось особисте, тому що всі його думки і переконання - це і є його особисте. Тим не менш, він заявив, що не буде обговорювати нічого приватного, ні імен, ні дат, ніяких подій з життя. І хоча я не так красномовний, у мене теж завжди був пунктик, ніж ділитися, а чим ні. І перебуваючи в повному розумінні ситуації, я зрозумів чотири речі, які роблять люди, коли закохуються.

1. Ми шукаємо недоліки в тих, з ким не зустрічаємося

Отже, ви і ваш хлопець чи дівчина вже разом досить давно, і ви відмінно ладите. І ось ви думаєте, що це воно. Прийшов час стати розсудливим, жити разом з цим особливою людиною, який також, як і ви, без розуму від «Комедії Клаб», також як і Ви любить дивитися смішні картинки, наприклад тут смішні картинки, і який також ненавидить арахісове масло і желе.

І що ж? Отже, якщо ви не відрізняєтеся від більшості людей на землі, ви починаєте думати, що надалі не хочете знаходиться в романтичній обстановці ні з ким іншим. Ось воно. Ви створені один для одного. Ви одружитеся, і вам більше ніхто не потрібен. І що ж ви робите? Звідки ви знаєте, що той, кого обрали ви, підходить вам краще, ніж хто-небудь інший? Можна просто подивитися на всіх інших і вирішити, що вони не настільки гарні, як об'єкт вашої любові.

Ви можете сканувати пасажирів метро, як Термінатор: «занадто велика дупа, дивні зуби, неприємний сміх, грубий голос, егоїстичне поведінка, грубий, занадто високий, занадто низький, любить Діму Білана ...»

Я не збираюся пояснювати, чому це нерозумно. Просто, таким чином, вам необхідно вивчити і відкинути всіх представників протилежної статі, який попадається вам на шляху. Потім ви починаєте сумніватися у своєму партнері, або в собі, чи достатньо ви дозріли для серйозних стосунків. Адже є й інші пристрасні, добрі, смішні люди крім того, з ким зустрічаєтеся ви.

Але це все не те, ви не зможете оцінити свого партнера, порівнюючи його або її з іншими. Те, що важливо, це не те, які ви окремо, а що ви представляєте з себе разом. Наприклад, знаючи, що ви ненавидите тофу й овочі, ви не прийдете до рішення, що будете їсти курку в сирі до кінця життя. Пройдіть тренінги для керівників в Києві.

2. Ігнорувати недоліки, або думати, що партнер зміниться

Отже, у вас є ваша половинка, і ви думаєте, що ця людина досконалий ... ну, в основному. Зрештою, ніхто не досконалий, і навіть якщо ви шукайте досконалість, ви виявите, що немає таких же скоєних недосконалих людей, як ви самі. Найкраще, на що ви можете сподіватися, це що ваша половинка буде «майже досконала». Але зверніть увагу на те, що саме недосконале. Я маю на увазі, що якщо вам не подобається, що ваш бойфренд не любить сендвічі, в той час як ви без розуму від пікніків. Я майже впевнений, що ви з цим справитеся.

Але що якщо це недосконалість виявиться серйозніше? Що якщо один з вас захоче мати дитину, або один з вас може виявитися алкоголіком, п'яницею або буде рідко ходити в душ?

Це може виявитися серйозною проблемою. Але ми настільки любимо цю людину, що готові боротися з його недоліками. «Це в нього пройде» або «Звичайно ж їй не буде це подобається до кінця життя», ну або «я впевнений, що її рудиментарний пеніс відвалиться і на його місці буде звичайна вагіна». Існує багато припущень, які роблять лише закохані. На жаль, є ще й брехня, яка руйнує любов.

Чи не пов'язуйте себе узами з надією на те, що хтось щось зміниться. Ось і все. Ось та людина, з ким ви хочете прожити все життя. Якщо він для вас недостатньо хороший, йдіть і шукайте далі.

3. Приносити щось в жертву, і звинувачувати за це партнера

Добре, якщо ви знаєте, що можете і що не можете зробити для цієї людини, і не обманюйте себе, що щось зміниться. Але тут то і настає переломний момент: якщо ви вирішите бути разом з людиною, незважаючи на труднощі, це ваш вибір. Ви не можете звинувачувати когось у тому, що ви заради нього чимось пожертвували. Це робить саму жертву недійсною. І до того ж дуже часто так буває, що вас навіть не просять про цю жертві.

Шлюб - це складно і незрозуміло, давайте його розглянемо на просто прикладі. У вас коли-небудь був друг, який хотів «теж піти з вами». Наприклад, ви і ваші друзі зібралися в тайський бар і не дуже то й хотіли запрошувати з собою друга, назвемо його Васею, просто тому що Вася не любить гостру їжу і не любить пиво. Нічого особистого. Але ні, Вася дізнається, куди ви збираєтеся, і хоче піти з вами, і він вирішує робити те ж, що й ви: є гостре і пити пиво.

Чудово, вирішуєте ви, тому що вам дуже подобається Вася і ви щиро насолоджуєтеся його компанією, також як пивом і гострими закусками, а тепер у вас є і те, і інше. І ось на наступному тижні ви запрошуєте Васю піти з вами на концерт улюбленої групи, і він погоджується. І так знову і знову щотижня, поки він не заявить вам на всю парковку: «Я робив все для хороших відносин, все для того, щоб у нас все було добре. Якби не моя згода поїсти ці гребанний гострі закуски з пивом, ми б навіть не проводили час разом ».

І знаєте що? Вася прав. Але це не важливо, тому що жертва Васі була ні чим іншим, як брехнею, говорити яку його ніхто не примушував.

А тепер начистоту. Ми не говоримо про закоханих, які чимось жертвують друг заради друга. У цьому і є любов. Якщо один захворів, другий стає медсестрою. Хтось сумує - його потрібно розсмішити. Якщо в кімнаті безлад, потрібно забратися.

Справа в тому, що любов - це жертва, але не варто приховувати ці жертви з самого початку відносин, а потім представляти це своїй половинці як борг, який потрібно якось оплатити.

4. Думати, що ми не зможемо без них прожити

Я не хочу здатися безсердечним, та я й правда не такий. Незважаючи на мою риторику і сарказм, я оптиміст і вірю в любов, але є щось, що відчувають і говорять один одному закохані: «я не можу без тебе жити».

Я це відчував, це реально, це існує. Але не варто про це постійно думати. І я можу довести, чому так. Ми всі знаємо, що світ жорстокий, у ньому багато втрат. Навіть якщо забути про розлучення і розставання, давайте подумаємо про смерть. Смерть може вкрасти у нас коханих, і ніхто не в змозі зменшити нашу біль. Але скажете ви вдові: «Ти права, ти не зможеш без нього жити. Може тобі спробувати покінчити життя самогубством». Звичайно ж ні. Це було б самим невідповідним і жорстоким, що ви могли б сказати.

Чому? Та тому що ви знаєте, що життя - цінний штука. І не важливо, наскільки велика біль від втрати, вам все одно потрібно жити далі - ви цього заслуговуєте. Життя оцінюється не тільки відносинами.

Ви це ви, і якщо ви закохуєтесь, це все одно ви. Інша людина може зробити вас розумнішим і добрішим, і хочеться вірити, що ви будете разом до кінця своїх днів, але якщо ви будете вірити в те, що ваше життя припиниться, як тільки припиниться життя вашої коханої людини, це не допоможе вам стати краще або полюбити сильніше.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов