Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Красота, имидж и стиль  »  Нормальна вага, запорука здоров'я

Нормальна вага, запорука здоров'я


 Зайва вага впливає на організм на різних рівнях і викликає порушення в усіх системах. Так, від серйозного ожиріння ймовірність розвитку певних захворювань збільшується на 50-70%. У жіночій сфері це, в основному, порушення менструального циклу, підвищений ризик розвитку безпліддя, низька ймовірність успішного лікування безпліддя, підвищений ризик самовільних абортів. Оскільки репродуктивна функція - одна з найважливіших завдань жіночого організму, зрозуміло, що до зайвих кілограмів потрібно ставитися з побоюванням і робити все, щоб привести вагу в норму.

 

Але є й інша сторона медалі - занадто низька вага, який не менше негативно позначається на жіночій статевій сфері. При нестачі жиру організм переходить в режим «голодування» і припиняє виробляти гормони. В результаті розвивається аменорея (припинення менструації) або порушення менструального циклу. Також спостерігається припинення овуляції, що в подальшому може призвести до безпліддя.

Друзі, а так само не забувайте відвідувати стоматолога 2 рази на рік, здорові і міцні зуби - запорука здорвья. Лікування зубів зараз абсолютно безболісно.

 

Чому болять груди?

Біль в грудях у цей період не завжди є ознакою якогось захворювання, вона може виникати і в здоровому органі. Таке явище в передклімактеричний або клімактеричний період говорить про те, що молочна залоза реагує на зміни гормонального фону.

Адже груди-це «лакмусовий папірець» зовнішнього і внутрішнього стану жіночого організму. Однак все ж раджу звернутися до лікаря для обстеження. Це важливо ще й тому, що саме в період клімаксу, коли йде активна гормональна перебудова в організмі, збільшується частота виникнення пухлин.

 

При правильному схудненні варто пам'ятати: 

   - Для жінок під час критичних днів властиво коливання маси тіла.

   - У зв'язку з цим плюс або мінус один кілограм на добу під час схуднення - це норма.

   - Вона також може коливатися в залежності від кількості випитої води.

   - Ще вона може змінюватися через набору м'язової маси.

   - Як не дивно, але набір м'язової маси і набуття тим самим стрункого рельєфу тіла може супроводжуватися невеликою зміною маси тіла в більшу сторону.

  -  Це пов'язано з тим, що м'язи майже в два рази більше важать, ніж жир.

   - Дуже важливо не перестаратися і якщо метою є просто підтяжка тіла - правильно вибирайте фізичне навантаження.

 Для чого необхідно знати свою норму у вазі: для підтримки здоров'я, а також відстеження процесу схуднення або, навпаки, набору ваги.

 

Здорове харчування

 Споживання менш 1500 калорій в день піддає жінок старшого віку ризику недоїдання і хвороб. Здорова дієта повинна включати різноманітні продукти харчування, щоб поставляти достатню кількість необхідних для здоров’я поживних речовин. Вживання великої кількості насичених жирів може спричинити підвищення рівня холестерину в крові, що збільшує ризик серцево-судинних захворювань. А дуже велика кількість цукру призводить до зайвого набору ваги.

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов