Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Любовь и секс  »  Перший секс

Перший секс


Максимальна пристосовність у сексі може наступити через сім, а то й більше зустрічей, тому, завдання першої - забезпечити одне одному максимальний комфорт, а не намагатися вразити своїми вміннями.

Щоб перша ніч із новим партнером не стала останньою, лягаючи з ним у ліжко, потрібно уникати типових помилок. Адже вони можуть поставити хрест на ваших подальших зустрічах!

1. Швидкий темп

Не потрібно розраховувати на інтим на першому побаченні. При цьому між вами може бути все, що завгодно: "глибокі" поцілунки, відвертий петтинг, але тільки не саме поєднання. Сексологи підрахували, що найкраще лягати у ліжко через п'ять зустрічей (при цьому, інтервал між ними може бути будь-яким - від тижня до одного дня). Якщо секс трапиться раніше, то, швидше за все, партнерів чекає розчарування, насамперед, з психологічних причин. Чоловікам жінка, що швидко погодилася на секс, здається занадто доступною. Якщо інтим трапився занадто рано, сильна стать не розраховує на повторні зустрічі, а виходить, у ліжку прагне, насамперед, задовольнити власні бажання, а не подбати про партнерку. Жінка в цьому випадку не тільки не одержить задоволення, але й буде почуватися використаною. Для дами лягати в ліжко швидко - це погано ще й тому, що вона не зможе повністю довіряти партнерові. Від чоловіка буде потрібно дуже багато такту, щоб зрозуміти її і поводитися у ліжку уважно, дозволяючи партнерці "розкритися". Якщо ж пройде кілька побачень, тоді чоловік буде досить зацікавлений, щоб постаратися не вдарити обличчям у бруд, а жінка зможе максимально розслабитися.

2. Розмаїтість поз

Не слід демонструвати відразу всі позиції в сексі, які тільки ви зуміли вивчити за своє життя. Для першого інтиму краще вибрати стару добру місіонерську. Звичайно, кожному хочеться показати, який він ас і знавець "Камасутри", однак, може вийти, що секс замість задоволення перетвориться у катування постійною зміною поз і темпу. До того ж, і жінці, і чоловіку досить важко пристосуватися до нового партнера, хоча б тому, що не всякий знає найчутливіші місця іншого. Взагалі максимальна пристосовність у сексі може наступити через сім, а то й більше зустрічей, тому, завдання першої - забезпечити одне одному максимальний комфорт, а не намагатися вразити своїми вміннями.

3. Яскраве світло

Чоловікам подобається розглядати оголене жіноче тіло, особливо якщо це тіло дісталося їм тільки через п'ять побачень. Жінка ж може виявитися не готова відверто демонструвати достоїнства своєї фігури, тому що побоюється показати й недоліки. Відсутність депіляції, неідеальна талія і груди, целюліт - все це якось не хочеться показувати чоловіку, якого найбільше боїшся розчарувати. Тому, як би не хотілося зайнятися жагучим сексом при яскраво включеному світлі, краще приберегти це на потім і для початку віддати перевагу темряві. До речі, чоловікам теж не потрібно розраховувати, що вони відразу ж вразять подругу своїми тілами, якщо, звичайно, вони не мають статуру Аполлона. Розчарувати даму може все, що завгодно, починаючи від бурхливої волосатості на плечах і закінчуючи блакитними трусиками у квіточку. Тому, щоб жінці не було болісно смішно, краще приберегти ці "відкриття" хоча б до ранку.

4. Усі експерименти відразу

Вимагати всього і негайно - от головна помилка тих, хто ліг у ліжко із новим партнером. Це, звичайно, чудово - уявляти подружку королевою мінету, себе - майстром куннілінгусу, а заодно й пліточкою одне одного пошмагати. Буває неприємно довідатися, що комусь не подобаються твої улюблені види сексу. А вже тому, від кого їх вимагають, тим більше неприємно, особливо якщо людина не готова до всіляких експериментів. Тому для першого сексу існує негласне правило - не робити того, про що не попросить інший. Якщо ж бачите невдоволення, то краще прямо довідатися, що робити потрібно, а що - ні, інакше все закінчиться розчаруванням, а то й розставанням, не доходячи до переможного оргазму.

5. Коротка прелюдія

Часто чоловік намагається вразити подругу своїм напором, накидаючись на неї, як голодний вегетаріанець на котлету. Даму такий підхід може налякати, особливо якщо врахувати, що з новим партнером їй потрібна більш тривала прелюдія, ніж з постійним. Так, якщо зі звичним коханцем жінку влаштують десять хвилин попередніх пестощів, то з новим їй уже подавай всі 20-30 хвилин. Тому якщо чоловік не в змозі контролювати себе, йому потрібно або подумати про футбол, або прийняти холодний душ. Жінкам теж краще не намагатися відразу вразити партнера своєю пристрастю і уміннями, тому що для чоловіка це ознака вже занадто великої досвідченості в сексі. У цьому випадку він стане думати, з якою ж кількістю чоловіків вона всьому цьому навчилася, а не про те, як її задовольнити.

6. Тривалий секс

Сам секс теж не повинен бути занадто довгим. Звичайно, чудово, якщо чоловік має техніку пролонгованого статевого акту, однак дама може бути не готова до тривалої любовної сутички, хоча б тому, що їй вранці на роботу. Тому, одного-двох сполучень для першого разу звичайно буває досить для обох.

7. Імітація оргазму

Втома - головний ворог першого сексу, хоча б тому, що веде прямо до імітації оргазму. Для дам ця штука взагалі звична - постогнала, покричала, і чоловік, радісний, нарешті, залишає тебе в спокої і відправляється спати. Цікаво, що імітувати оргазм може й партнер, особливо якщо йому не хочеться розчаровувати даму. Небезпечно це тим, що якщо зобразити пік задоволення, чоловік вирішить, що насправді уже навчився вас задовольняти, і надалі буде застосовувати ту ж техніку. Тому, раз вже нічого не виходить, краще вже перервати сполучення і тактовно у всьому зізнатися, щоб наступного разу все пройшло набагато краще. А якщо замість розуміння вам дістанеться буря обурення, виходить, і чоловік такий не потрібний: мало того, що не досвідчений, та ще й хам. І, може, те, що інтим з ним не повториться - навіть на краще.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов