Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  Що таке бізнес-модель?

Що таке бізнес-модель?


Одним із перших фундаментальних та обов'язкових кроків при відкритті компанії є розробка бізнес-моделі.
Бізнес-модель - це план компанії з отримання доходу та прибутку. Оскільки це відносно нова концепція багато людей плутаються при розробці бізнес-моделі. І оскільки це має вирішальне значення для вашої компанії, необхідно розуміти не тільки те, що це таке, але і весь процес навколо успішної бізнес-моделі.

Пам'ятайте, що бізнес-модель не замінює бізнес-план. Насправді, це дві різні важливі частини бізнесу.

Бізнес-план - це повністю докладний документ, який використовується для розуміння життєздатності вашого бізнесу за допомогою ринкового, економічного та процедурного аналізу. Це документ, який, наприклад, повинен бути доставлений інвестору, коли це можна застосувати.

Що стосується бізнес-моделі, то це процес, що передує бізнес-плану, він допоможе вам простежити всі етапи, які повинні бути включені до вашого бізнес-плану, більш практично і наочно.

Бізнес-модель описує, які продукти чи послуги компанія планує виробляти та продавати, і як вона планує це робити, включаючи необхідні витрати.

Бізнес-модель - це інструмент, який дозволяє організації мати глобальне бачення бізнес-проекту, як усередині, так і зовні, до бізнес-плану і, таким чином, чітко визначати, що буде запропоновано на ринок, як це буде пропонуватися, кому це буде пропонуватися та який буде отриманий дохід.

У просторіччі ми зазвичай говоримо про бізнес або бізнес-модель як про спосіб або форму, за допомогою якої компанія повинна заробляти гроші, тобто отримувати прибуток і вигоду для компанії.

Бізнес-модель є знанням суті проекту, того, як він був задуманий, як його можна розглядати, модифікувати, покращувати…

Справа в тому, що бізнес-модель враховує аспекти, такі важливі для будь-якої компанії:
Хто ваші клієнти.
Як ви до них дістанетеся.
Як донести до них цінну пропозицію.
Чим бізнес відрізнятиметься від конкурентів.
Яка структура витрат і таке інше.

Сьогодні існують різноманітні бізнес-моделі через стрімкий розвиток Інтернету, розробку та інновації нових пристроїв.
Можна зробити висновок, що це є важливим інструментом для прийняття стратегічних рішень на основі перевіреної інформації.

Навчитися правильно створювати бізнес-модель та досягати успіхів у бізнесі, Вам допоможуть рекомендації та консультації Андрія Миронюк

Розробка бізнес-моделі є одним із перших кроків підприємця, що дозволяє наочно та просто зрозуміти загальний контекст компанії, а також відповідні фактори для успішного розвитку бізнесу.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов