Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Чому навесні нам сильніше хочеться сексу?

Чому навесні нам сильніше хочеться сексу?


Весною наш настрій прагне вгору, з'являються нові надії, хочеться легкості та любові, посилюється сексуальний потяг. Але чому ми прагнемо проводити більше за любовними іграми?

З настанням весни чоловіки та жінки починають виявляти посилену увагу один до одного. Простіше кажучи нам хочеться сексу. Чому так відбувається? Тому є конкретне пояснення.

За словами сексологів, весна є часом пробудження та початку активності для всієї природи. Людина теж частина природи, тому підпорядковується загальним законам. Після зимової сплячки ми радіємо сонцю, пожвавлюємося і прагнемо продовження роду. Можливо щось трохи первісне в нашому бажанні повеселитися в цю пору року. Навесні птахи спарюються. Видри теж. І біологічні спонукання людини, включаючи розмноження, також прив'язані до пори року.

Навесні люди носять дедалі менше одягу. Тіло стає більш відкритим, а це також стимулює сексуальний потяг. Чим тепліше, тим спокусливішим ми виглядаємо. Насамперед це стосується жінок, за якими тягнуться чоловічі мрійливі погляди.

Має значення та соціальна психологія. Людина схильна підлаштовувати свою поведінку під стандарти оточення. Якщо вже всі довкола навесні намагаються познайомитися з протилежною статтю, підсвідомість підштовхує нас до аналогічних дій. Типово романтичні свята на кшталт Дня закоханих або 8 березня лише підганяють інтимний запал.

У більшості людей лібідо знаходиться на піку влітку. Восени рівень сексуального потягу поступово знижується, а взимку зводиться до мінімуму.

Весна тільки починається, і навіть коли час від часу дме прохолодний вітерець, думка про тепліший сезон з яскравим сонцем змушує серця битися швидше. Ми ситі по горло замотуванням тіла в товсті шари одягу і натомість прагнемо свіжого повітря, вільного часу і, звичайно ж, захоплюючого флірту! Чому весна - це сезон, коли бажання кохання та сексу стає максимальним? І чому весна ідеально підходить для статевих контактів?

Весняні посланці пробуджують яскраві почуття: гормони.
Гормони контролюють наше бажання. Ендорфіни та дофамін є нейромедіаторами, які нас сексуально збуджують і змушують відчувати потяг. А мелатонін, так званий гормон сну, діє навпаки – він гальмує бажання. Організм виділяє його у великій кількості протягом зимових місяців. Можна сказати, що з погляду фізичного та психічного здоров'я людина впадає у свого роду сплячку – разом із нею та її сексуальне бажання. Із закінченням холодного сезону організм виробляє значно менше мелатоніну. І тоді бажання жити і любити знову прокидається.

P/S: Пропонуємо відео тренінг Результативні продажі по телефону, що проводить Наталія Дегтярьова, спікер, психолог...

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов