Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Як зберегти кохання на відстані?

Як зберегти кохання на відстані?


У фільмах стосунки на відстані завжди виглядають красиво та романтично. У реальному житті складно зберегти міцний зв'язок, якщо партнери довго не бачать один одного наживо. Навіть усі сучасні технології зв'язку не можуть замінити фізичний контакт. Хороша новина полягає в тому, що зберегти відносини на відстані все ж таки реально. Просто для цього потрібно докласти зусиль.

Перша та найголовніша умова – повна відвертість. З спілкування потрібно прибрати будь-які недомовки, двозначності, скритність. Те саме стосується і безпідставної ревнощів. Коли партнери знаходяться поруч, їм набагато простіше порозумітися і залагодити конфлікт. Але з відривом навіть дрібниці переростають у великі переживання з наступними сварками.

Друга вимога – максимально зблизитись у спілкуванні. Розповідайте один одному про переживання та повсякденні справи, будуйте спільні плани на відпустку, кажіть компліменти. Можна влаштувати секс за телефоном або відео. На допомогу прийдуть сучасні технології. Багато виробників інтимних іграшок випускають пристрої, якими можна керувати з відривом. Складається враження, ніби партнер знаходиться поряд.

І третя рекомендація - зустрічайтеся, як тільки для цього з'явиться хоча б найменша нагода. Зустріч із коханою людиною після довгої розлуки – це неймовірні емоції.

                                         Як зберегти відносини на відстані, дієві способи.

Чи варто заводити стосунки на відстані? Якщо ти вже закохана, то навряд чи запитуєш це питання. Чим стане для вас розлука – мукою чи можливістю випробувати нові емоції, – залежить від того, як ти будуватимеш відносини.

Чому люди наважуються на відносини на відстані
Вам дуже пощастило, якщо ви закохалися в людину, з якою можна бачитися щодня або кілька разів на тиждень. Якщо на душі заскребнуть кішки, чоловік знає, як підтримувати та допомагати у важкі життєві моменти. Він буде вашою опорою та захистом.

  *** Коханий приїде і буде поряд, коли це потрібно. Що стосується відносин на відстані подібне неможливо.

Люди навчилися стирати межі міст і країн на просторах Інтернету, мобільний зв'язок є майже у будь-якій точці планети. Але долати сотні кілометрів за хвилини ми поки що не можемо.

Багато пар своїм прикладом довели, що любов на відстані не тільки можлива, але і по-своєму хороша. Неможливість часто бачитися – це певною мірою перевірка на міцність.

Хто ж погоджується підтримувати кохання крізь кілометри? До відносин з відривом можуть змусити безліч причин.

Моряки, військові, далекобійники, працівники нафтогазових свердловин та багато інших змушені довго знаходитися далеко від будинку. Для них любов і відстань – це два нерозривні фактори.

Фактично іншого вибору, крім відносин на відстані, у них і немає. Знайти супутницю життя на кораблі або на нафтовій свердловині неможливо. Тому й доводиться вибирати одне з двох: кохання на відстані або відсутність другої половинки.

Згадані професії автоматично мають на увазі тривалу розлуку, але є професії, де тривале розставання не так усвідомлено.


Що робити, якщо хочеться заробити на квартиру чи машину, а кохану порадувати новою шубою, колечком та дорогими сережками? Відповідь: їхати за кордон на заробітки.

Дівчині нічого не залишається, як чекати, адже на кону стоїть їхній спільний добробут і щасливе майбутнє.

*** У будь-якій ситуації можливо зберегти почуття, незважаючи на розділяючі кілометри. Головне – захотіти.

P/S: Наша компанія пропонує онлайн тренінги з управлыння персоналом, а також і онлайн корпоративні тренінги з продажу, для керывникыв пвдроздылыв, власникыв бызнесу.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов