Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Любовь и секс  »  Як розпізнавати хорошого коханця на першому побаченні?

Як розпізнавати хорошого коханця на першому побаченні?


Адже вам хочеться, щоб перший секс з новим кавалером не приніс розчарування? А для цього бажано наперед дізнатися, на що здатний чоловік у ліжку. Адже якщо коханець із нього ніякий, то й продовжувати спілкування навряд чи варто. Але як розпізнати вмілого мачо в натовпі посередностей? Сексологи та психологи рекомендують звернути увагу на непрямі ознаки гарного коханця.

Турбота про вас.
Егоїстична людина залишається такою завжди і в усьому. Якщо чоловік демонструє байдужість до ваших інтересів і бажань ще на етапі побачення, то і в ліжку він може виявитися холодним. Егоїст думає лише про своє задоволення.

Хорошим сигналом є ознаки джентльменської уваги: проводження до дому ввечері, відсутність скупості під час вечері, відчинення дверей, пропозиція взяти його куртку холодного вечора тощо. Епоха джентльменів не пішла, добрі манери все ще в ціні.

Позитивне мислення.
Похмурий скиглій вам не потрібен. Млявість і песимізм життя виявляються і ліжка. Якої іскри та запалу можна чекати від чоловіка, у якого улюбленою темою розмови є його проблеми? Та вам стане нудно ще на побаченні.

Найкращим вибором є кавалер із чіткою життєвою позицією, позитивний та впевнений у собі. Ось із таким чоловіком буде комфортно. Але і ви не починайте гірко нарікати на долю.

Порозуміння.
У жінок фізичне задоволення особливо пов'язане з емоційним настроєм. Якщо близькості немає на підсвідомому рівні, буде складно отримати насолоду під час сексу. Позитивним сигналом є відчуття, ніби ви знаєте цю людину вже все життя.

Доглянутість (але не надмірна)
Усім потрібен чоловік, який добре виглядає та стежить за собою. Але якщо він одержимий своєю зовнішністю і постійно заглядає в дзеркало, не потрібно чекати від нього чогось особливого в ліжку. По-перше, такий чоловік зосереджений на собі. По-друге, він цілком може виявитися занадто вимогливим до вас. В результаті замість отримання задоволення доведеться виконувати його забаганки.

Чуйність і ввічливість.
Примус до чогось зовсім не сприяє зближенню. І навпаки – гарний коханець уміє чути та розуміти партнерку. Він знає, що тиснути на неї не можна. Потрібно цінувати в жінці людину, а не бачити в ній інструмент задоволення своєї хтивості. Адже якщо вам не хочеться сексу саме з цим чоловіком, ви навряд чи зміните думку і на десятому побаченні. І тоді відмова має бути сприйнята кавалером спокійно.

Сором'язливість.
Кавалер може бути неймовірно привабливим, читати вірші та дарувати троянди, але різко змінитися перед сексом. Романтики часто підковані в теорії відносин з жінкою, а не в практиці. Через сором'язливість та хвилювання у них можуть бути проблеми з ерекцією та тривалість статевого акту.

У цьому випадку не поспішайте одразу ж бігти. Дослухайтеся до своїх відчуттів. Якщо в усьому іншому кавалер сподобався, спробуйте взяти ініціативу до рук. Направляйте чоловіка та навчайте його. Якщо він виявиться здатним учнем, результат точно коштуватиме витрачених зусиль.

Тільки не використовуйте цей список як єдиний та обов'язковий посібник до дії. Найважливішим фактором завжди є те, чи вам сподобався чоловік. Якщо з ним поряд комфортно, ви почуваєтеся в затишку, можна поступово рухатись далі.

Але й не нехтуйте тривожними сигналами. Люди розкриваються один перед одним поступово. На певному етапі розвитку відносин ви можете зрозуміти, що перед вами зовсім не та людина, яку б ви хотіли бачити. У такому разі ніколи не пізно розлучитися.

Важлива підказка: ідеалу немає.
Життя відрізняється від романтичних фільмів та книг. Складно знайти чоловіка, який одночасно матиме гарне почуття гумору, високооплачувану роботу, атлетичні м'язи та вміння щоразу доводити вас до мультиоргазму. Кожна людина має свої вади. Вчіться приймати себе такою, як ви є, і не вимагайте неможливої від кавалерів.

Підвищені вимоги – шлях до розчарування під час сексу. Не потрібно оцінювати чоловіка за якоюсь шкалою або проводити тестування. Просто розслабтеся та прислухайтеся до своїх відчуттів.

P/S: Наша компанія пропонує онлайн корпоративні тренінги В2В, а також і інши онлайн тренінги з продажу, по мотивації продавців. Також, ви можете переглянути, відео тренінг активні продажі, нового покоління.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов