Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  Як відкрити свій бізнес у США?

Як відкрити свій бізнес у США?


Безліч людей прагнуть відкрити свій бізнес у США. Для когось це можливість іммігрувати у майбутньому, а для когось — величезний інвестиційний потенціал. Якими б не були ваші цілі, ми розповімо, як відкрити свій бізнес у США на прикладі Каліфорнії!

Бізнес у США
"Як відкрити бізнес у США?" — дуже популярне у Мережі питання. І це не дивно, адже відкрити в Америці свою справу досить просто. Все відбувається швидко і без зайвої бюрократії, адже більшість дій відбувається онлайн. Процес і вартість реєстрації трохи відрізняються від штату до штату, так само як і розмір податків. У Каліфорнії вони не найнижчі, проте тут водяться величезні інвестиції та великі бізнес-інкубатори, а взаємодіяти з ними набагато простіше, коли ваші діяльності врегульовані законодавством одного штату.

Відкрити бізнес в США: варіанти
Є кілька варіантів, як розпочати бізнес у Штатах. Перші два розраховані на іноземців, а третій швидше на резидентів. Поговоримо коротко про кожного з них.

Варіант 1. Перекласти свій старий бізнес.

Якщо останні три роки ви займаєте посаду керівника (топ-менеджера, провідного спеціаліста) комерційного підприємства, що успішно працює більше року, і у вас є підлеглі, ви можете отримати неімміграційну робочу візу. Це називається multinational executive transfer. Вона видається на 5 чи 7 років. Але врахуйте, що ваша американська компанія зобов'язана вести бізнес, аналогічний тому, яким ви успішно займалися у себе на батьківщині.

Варіант 2. Інвестувати у США - розповість Оксана Скиталінська, бізнес консультант.
Мабуть, найдорожче відкриття бізнесу у США. Візи інвестора (Е-2, EB-5) доступні далеко не всім, а лише громадянам тих країн, з якими США мають договір. Серед них Україна, Молдова, Грузія, Азербайджан, Казахстан та ін. (Росія не входить до цього списку). Сума інвестицій офіційно не регламентована і розглядається окремо у кожному конкретному випадку, проте зазвичай це від $100 000 до $500 000 мінімум. Ви можете придбати як готовий бізнес, так і франшизу.

Варіант 3. Відкрити новий бізнес - розповість Прохорівська Світлана Валентинівна, бізнес коуч
Ну і нарешті, ви можете відкрити свій новий бізнес у Штатах. Якщо ви є резидентом і у вас є SSN — все просто. Однак як відкрити бізнес у США іноземцю? Насправді, не так уже й складно. Наприклад, ви можете знайти американця із SSN або найняти американського представника. Покрокові інструкції про те, як відкрити свій бізнес в Америці, читайте нижче.
Хочемо для Вас запропонувати, відео тренінг тайм менеджмент та принципи делегування, а також онлайн корпоративний тренінг з продажу, для вашої компанії.


                                                             Як відкрити свій бізнес у США: покрокова інструкція?

КРОК 1: Підготовка.
Для початку вивчіть існуючі форми ведення бізнесу та визначтеся з найбільш підходящими. Оцініть свої шанси на ринку, складіть бізнес-план, знайдіть інвестора та партнерів, якщо це потрібно.

КРОК 2: Перевірка назви компанії.
Перед тим як відкрити бізнес в Америці, вам потрібно придумати назву майбутньої компанії і перевірити, чи немає в Каліфорнії юридичної особи з такою самою чи дуже схожою назвою. Перевірити доступність назви та навіть зарезервувати її можна на офіційному сайті секретаря штату.

КРОК 3: Реєстрація у генерального секретаря штату.
Реєстраційну форму можна заповнити в електронному вигляді на сайті. Там же можна знайти деякі поради щодо її заповнення. Крім назви компанії та інформації про засновників, необхідно вказати каліфорнійську адресу та дані про вашого судового представника. Вартість реєстрації залежить від обраної форми ведення бізнесу та варіюється в середньому від $85 до $115. Однак варто враховувати додаткові витрати на представника та відкриття осередку PO Box, якщо вона вам потрібна.

КРОК 4: Реєстрація у податковій.

Ідентифікаційний податковий номер (EIN для резидентів або TIN для іноземців) потрібен для того, щоб сплачувати податки, мати можливість відкрити рахунок у банку та наймати співробітників. Отримати його можна безкоштовно у Податковому управлінні США (Internal Revenue Service, IRS). Щоб стати власником EIN, потрібно лише заповнити онлайн-форму або відправити її в роздрукованому вигляді поштою. Якщо хтось із ваших співробітників або представників має SNN, це значно спростить для вас відкриття бізнесу в США. Нерезиденту, щоб отримати TIN, необхідно роздрукувати, заповнити та надіслати форму разом з іншими необхідними документами поштою. Також можна подати заяву через уповноваженого агента або скористатися допомогою одного із Центрів сприяння платникам податків.

КРОК 5: Ліцензії та дозволи.
Просто відкрити бізнес в Америці недостатньо, для роботи потрібні спеціальні ліцензії та дозволи. Дізнатися, які саме з них вам потрібні, можна тут. Для цього потрібно заповнити всього два поля: назву міста, де розташовуватиметься ваш бізнес; і те, чим ви збираєтеся займатися (продавати квіти, лагодити автомобілі, доставляти посилки і т.д., виберіть зі списку). Після цього сайт видасть вам перелік необхідних для здійснення вашої діяльності ліцензій та дозволів.

КРОК 6: Відкриття рахунку у банку.
Після отримання ідентифікаційного податкового номера можна вирушати до банку, відкривати рахунок. Вимоги до документів, що надаються, встановлюють самі банки, але без підтвердження реєстрації у секретаря штату та ідентифікаційного податкового номера не обійтися.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов