Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Як стати багатою людиною з нуля?

Як стати багатою людиною з нуля?


Хоча багато довкола і кажуть, що не в грошах щастя, з ними складно погодитися. Можна не мати надхмарного стану, але постійний дохід просто необхідний, щоб перестати щодня думати про те, де брати гроші, відмовлятися від задоволень та задоволення своїх слабкостей.

Рано чи пізно в житті кожної людини настає момент, коли вона починає з'ясовувати, як стати багатою, намагається розібратися, як вплинути на обставини свого життя, щоб змінити їх на свою користь. Для цього варто зрозуміти, як мислять фінансово успішні люди, чим вони відрізняються від бідних, що роблять, щоби якісно підвищити свій рівень життя.

Закони багатства
Багато успішних мільйонерів неодноразово стверджували, що спроможність людини вимірюється зовсім не в кількості нулів у сумі на її банківському рахунку. Ця думка може деяким здатися парадоксальною, адже більшість звикла міряти успіх саме кількістю зароблених грошей.

 *** По-справжньому успішні люди стверджують, що багатство можна виміряти лише кількістю часу, який людина може провести, зберігаючи комфортний рівень життя, при цьому зовсім не працюючи.
Таку формулу вивів відомий інвестор та підприємець Роберт Кійосакі. В результаті виходить, що чим скромніші ваші потреби, тим багатшою людиною ви можете вважатися.

Згідно з іншим визначенням, заможною може вважатися людина, яка заробляє щомісяця більше, ніж витрачає. Щоправда, це надто умовне визначення. Адже якщо при доході 50 000 гривень на місяць ви будете витрачати 70 000 гривень, то незабаром опинитеся серед бідняків, не маючи великої суми на рахунку.

Мало отримати багато грошей, важливо вміти ними грамотно розпоряджатися. Можна навести безліч прикладів того, як люди вважали, що їм вдалося вирішити проблему, як стати багатим та успішним.

*** Вигравши в лотерею або отримавши велику спадщину, багато хто втрачав все за лічені місяці, влазячи у величезні борги. Таке регулярно відбувається з тими, хто не може розумно розпоряджатися невеликими сумами. Коли на них несподівано звалюється великий стан, вони дуже швидко його тринькають.

Якщо прислухатися до сучасних мільйонерів, то багатство – це певний спосіб мислення, який допомагає вирішити та зрозуміти, як стати успішною людиною у житті.
Доречи, пропонуємо онлайн тренінги як стати богатим в наш час?

Щоб все систематизувати, вдалося навіть сформулювати заки, як стати багатим:
1. Підсвідомі переконання. Важливо самому бути впевненим у тому, що ви можете досягти успіху, заробити стан, очолити велику компанію. Багато хто переконаний, що думки здатні матеріалізуватися. Будучи впевненим у успіху, ви обов'язково його досягнете. Причому це буде не випадковий виграш у лотерею, а реалізація проекту, над яким доведеться довго і наполегливо працювати. Багато глобальних проектів, що народили мільярдерів, починалися з геніальної ідеї, якій її творці були цілком віддані. Часто вони з'являлися у кімнаті гуртожитку чи гаражі, а результаті з'являлися багатомільярдні компанії – Facebook, Google, Microsoft, Amazon. Немає нічого неможливого. Якщо ви впевнені в успіху, то подолаєте будь-які перешкоди на шляху.

2. Чесність. Людина, яка розмірковує, як можна стати багатою, має усвідомлювати, що у світі великих грошей не терплять обману та брехні. Заробивши мільйон, обдуривши при цьому всіх довкола, завтра не вдасться примножити свій стан. Навпаки, такий вульгарний ділок втрачає і цей мільйон, і все, що в нього було. Можна швидко розбагатіти на бідах інших людей, але за цим настане швидкий і нищівний провал. Якщо збираєтеся вирішити, як стати багатою та успішною людиною в довгостроковій перспективі, дійте тільки чесно.

3. Сильне бажання. Багато хто міркує, як стати успішним, не бажаючи цього щиро, усією душею. Просто думають: «ось непогано було б, якби…». Від цього залежить їхня рішучість і дії, які вони роблять, щоб досягти мети. Якщо людина чогось хоче дуже сильно, вона повинна зсередини світитися ентузіазмом, заражаючи всіх оточуючих. Всі знамениті мільярдери були готові померти за свою справу, домагалися бажаного, будь-що-будь.

4. Ясні наміри. Вирішуючи, як стати успішною людиною, важливо зрозуміти, навіщо вам це. Заробляти лише заради грошей – хибний підхід. Всі люди, які дійсно досягли успіху, стверджують, що справжня мета повинна виходити з важливої ??місії всього вашого життя. Вона має бути пов'язана з віддачею, а не з певною річчю. Якщо ви хочете машину чи будинок, це мета, але ніяк не місія. Наприклад, місія Стіва Джобса полягала в тому, щоб усі люди на планеті користувалися зручними та якісними електронними пристроями. Вона продовжує втілюватись у життя навіть після його смерті.

5. Благодійність. Якщо хочете стати багатим, навчитеся ділитися тим, що є. Причому не тоді, коли станете мільйонером, а зараз. Благодійна діяльність обов'язково має бути цілеспрямованою. Віддайте непотрібні речі нужденним або купіть сусідській дитині з бідної сім'ї іграшку, яку він давно бажав. Бідолашним краще допомагати в натуральній формі, так як з грошима, як правило, вони не вміють раціонально звертатися, що і призводить їх до такого стану.


Ці закони обов'язково допоможуть вам зрозуміти, як стати багатим, а багатство неодмінно чекатиме вас у майбутньому, якщо ви докладете необхідних зусиль і будете бездоганними.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов