Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Любовь и секс  »  Як дівчині освідчитися в коханні оригінально

Як дівчині освідчитися в коханні оригінально


Іноді буває не так просто відкрити власне серце іншій людині. Саме тому попередня підготовка місця, часу та необхідних слів буває дуже важливою. Щоб ваш вчинок не викликав негативну реакцію, визначте собі, яким саме чином ви хотіли б вимовити визнання. Можливо, це буде під час повільного танцю у вигляді лагідних нашіптування на вушко. Або на палубі орендованого катера під дзвін келихів із шампанським.

Чим здивувати дівчину?
Коли ваше знайомство відбулося не так давно, то, можливо, оригінальнувати і не доведеться. Ви ж не встигли вивчити достатньо її смаків і уподобань, тому можете не вгадати з постановкою. А, навіть найменша деталь може зіпсувати ретельно продуманий план.

 1. Вибираючи, як дівчині освідчитися в коханні, подумайте, чи це має бути відокремлене місце або галаслива вечірка. Втім, не має значення, де це станеться. Головне, щоб ви обоє відчували себе комфортно та розслаблено.
 2. Зважившись на такий відважний крок, тримайтеся впевнено та щиро.
 3. Соромлячись палких слів, висловіть власні емоції у вигляді кульок, листів чи листівок.
 4. Так, панночкам такі вчинки подобаються, але вимовити вголос заповітну фразу все ж таки доведеться.

Як дівчину привернути до себе ближче?
Уникнути миттєвої негативної відповіді вам допоможе вибір у перші дні знайомства нейтральних тем для спілкування. Важливо, щоб вони вас цікавили обох. Краще буде, якщо перед тим, як запропонувати дівчині зустрічатися і зізнатися в почуттях, ви більше часу проводитимете з нею. Після деякого часу вона вже сама з нетерпінням чекатиме, коли ж ви зробите перший крок на зближення.

Приділяйте вашій обраниці багато уваги, говоріть приємні слова та компліменти. Такі ваші дії призведуть до того, що вона навіть не зможе допустити думки, щоб відповісти вам відмовою.

Куди запросити дівчину на перше побачення?
Не забудьте про те, що ваше перше побачення слід добре продумати та організувати. Проте, романтична зустріч має припускати будь-які зобов'язання ні з її, ні з вашого боку. Чарівна атмосфера, спілкування та нічого більше. А, коли настане слушний момент, можна зробити пропозиції, керуючись порадами з таблиці.

 * Отже, у разі докладного вивчення пристрастей своєї коханої, ознайомтеся з правилами, що гарантують стовідсотковий успіх у вашій справі.

P/S: Пропонуємо корисні статті поради:
Дізнайтесь про відео тренінг Корпоративні тренінги з логістики в Україні.
І тренінг Результативні продажі по телефону онлайн.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов