Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Любовь и секс  »  Як дівчині освідчитися в коханні щоб вона повірила?

Як дівчині освідчитися в коханні щоб вона повірила?


Так уже склалося, що у питанні, як дівчині освідчитися в коханні та запропонувати зустрічатися, хлопці повинні першими виявляти ініціативу. Відомо, що серйозні відносини рідко виходять у тому випадку, коли все відбувається з точністю навпаки. Не так часто доводиться чути, що в перший же день знайомства між потенційною парою пробігає відома іскорка, що гарантує любов на все життя. Представниці чарівної половини людства найчастіше все одно протягом деякого періоду ставляться до кавалера, що оцінює і вивчаючи його. А йому залишається лише очікувати остаточного рішення, роблячи спроби почати зустрічатися і отримати серце своєї обраниці.

Як правильно зізнатися дівчині у почуттях?
Постарайтеся не проводити любовне захоплення поспіхом.

 1. Спочатку перед тим, як дівчині освідчитися, встановіть тісніше спілкування з нею. Коли у вас справа вже дійшла до інтимної близькості, більшість із представниць прекрасної статі і так вважатимуть ваші стосунки початими.
 2. Сміливіші навіть можуть першими уточнити, чи варто розраховувати на їх продовження.
 3. Однак, якщо з дамою, що вам сподобалася, ви стикаєтеся виключно при найнесподіваніших ситуаціях, то не варто моментально розраховувати на отримання позитивної відповіді на пропозицію почати зустрічатися. Швидше за все, вам гарантовано відмову.
 4. Вона може не погодитися просто з тієї простої причини, тому що ви для неї ще практично чужа людина, про звички і вдачі якої вона не знає достатньою мірою.

Як правильно освідчитися дівчині, щоб вона не відмовила?
Досягніть того, щоб сподобатися милої панночці.

 1. Примусіть її мріяти, щоб бути з вами якомога більше часу. В іншому випадку навіть робити спроби змінити відносини в потрібне вам русло не варто.
 2. Соціальні мережі також є доброю можливістю висловлювати серйозність своїх намірів.

Якщо у вас почалося листування, то це може означати два варіанти:
 - Ви відчуваєте страх знайомитися в реальному житті;
 - Ви знаходитесь у різних містах або країнах.

Не поспішайте події.
При будь-якому розкладі не питайте у простих повідомленнях, чи готова панночка піти на щось більше, ніж звичайне листування в контакті. Такі питання краще ставити, дивлячись в очі своїй супутниці, щоб визначити її реакцію у відповідь. До того ж, такий ваш вчинок викличе зовсім протилежні почуття у жінки, розташувавши її насторожено до вас.

Як зрозуміти відмову дівчини?

Коли жінка вашого серця обіцяє подумати протягом деякого часу, вам слід підготуватися до можливої ??відмови від продовження знайомства. Іншими словами, вона намагається у ввічливій формі повідомити, що ви їй зовсім не цікаві. Людина, яка відчуває відповідні почуття, ніколи не стане думати, а відразу дасть позитивну відповідь.
Що робити, якщо дівчина не хоче стосунків

У цих умовах виявите твердість характеру, що не дає жодних шансів ухилятися від ухвалення рішення.
 - Усунення та невизначеність поведінки юної леді вкаже на необхідність припинити домагатися її розташування.
 - Інакше гроші, сили та час будуть викинуті у порожнечу.
 - Озирніться довкола. Швидше за все, у колі вашого спілкування існують дівчата, які цінують ваші якості та будуть не проти продовжити знайомство ближче.
 - Не зациклюйте власну увагу на своєму виборі, коли шанси на успіх зводяться нанівець. Можливо, незабаром знайдеться гідніша заміна.

P/S: Пропонуємо корисні статті поради:
Дізнайтесь про відео тренінг Активні продажі в Україні.
І тренінг Робота з запереченнями та сумнівами клієнтів онлайн.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов