Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Любовь и секс  »  Як освідчитися у коханні хлопцю?

Як освідчитися у коханні хлопцю?


Відносини та шлюб. Як першим зізнатися у коханні, чи можна це робити дівчині і як зробити визнання оригінальним. Ефектні способи зізнатися у своїх почуттях.

Закоханість – прекрасне почуття, яке рано чи пізно відчуває будь-яка дівчина. Зустріч зі своїм "ідеальним" чоловіком (особливо коли йдеться про перше кохання) завжди залишає незабутній слід у пам'яті. Але щоб бути разом, потрібно якось висловити свої почуття, що вдається не всім і не завжди. Але що робити, якщо хлопець чомусь не поспішає кидати до ніг мільйони троянд, а сама жінка вже твердо вирішила, що буде тільки з ним? У наш освічений вік вже давно можна самостійно зробити перший крок, не чекаючи його від свого лицаря і при цьому не впустити своєї гідності.

Чи можна дівчині? За та проти


Чому "проти":
 1. Найгірший результат цього заходу – відмова прийняти ніжні почуття. Завжди страшно зізнатися першою, адже друга половинка може відкрити, що йому подобається інша або спробувати звернути все жартома і "залишитися друзями".
 2. Якщо це серйозна людина зі строгим вихованням, то після такого сміливого вчинку вона може вирішити, що дівчина легкодоступна і/або вважає за краще домінувати у відносинах – жоден чоловік свідомо не захоче бути підкаблучником.
 3. Комплекси також можуть зіграти злий жарт. Занадто невпевнений у собі молодий чоловік на таке відверте зізнання може почати мямлити «я не знаю», а надто самовпевнений вирішить, що він надто мачо, раз навіть дівчата таке йому кажуть самі. Це може стати початком маніпулювання партнером, а навіщо це потрібно у нормальних відносинах?
 4. Невдача розчарує і може спричинити вже дівочі комплекси. Жаль і «самоїдство» переростають у відчай, якщо вчасно не відволіктися на щось нейтральне або на іншу людину.

Існує думка, що дівчина не повинна робити перший крок.

Докази "за":
 1. Сміливість – це привід гордості. Причому не тільки визнання, а й її хлопця! Скільки захоплення в голосі, коли він розповідає своїм друзям (а іноді згодом та дітям) про те, як його мрія сама підійшла до нього (зателефонувала, написала – не важливо).
 2. Таємне нерозділене кохання лікується виключно подібними зізнаннями. Навіть якщо хлопець не виявив взаємних почуттів, його думка з цього приводу допомагає взяти себе в руки.
 3. А якщо кохання взаємне, але він це приховує? Обов'язково треба наважитися! Скромні хлопці часто навіть не можуть дозволити собі помріяти, що дівчина наважиться розповісти про свої почуття першою, а самим їм змусити себе зробити визнання порівняно з тортурами. І тут треба бути простіше.
 4. Новий рівень відносин може зайти так далеко, що закінчиться весіллям. Так, зараз спільні прогулянки, походи в кіно, дрібні подарунки, але чи це кохання? З'ясувати це можна лише зізнавшись у коханні хлопцю – раптом це почало по-справжньому чарівного життя.

Чому він мовчить?
Так, згідно з загальноприйнятими правилами поведінки, чоловік багато повинен робити першим: подати дамі руку, запросити на танець, освідчитися в коханні. Але, через емансипацію жінок, далеко не всі молоді люди здатні без страху вимовити "Я люблю тебе", навіть якщо на вигляд здаються крутими. Скажімо, навіть якщо вони самі собі здаються крутими.
Що робити у цьому випадку?
Неодмінно відкрито заявити про своє кохання першим. Це не тільки додасть сили у власних очах, а й розкріпачить хлопця.

Інші вважають за краще тримати такі зізнання в секреті через страх своїм натиском "злякати" дівчину або, навпаки, дати їй інструмент влади над собою. На жаль, не всі представниці прекрасної статі ставляться чесно, віддаючи перевагу радості від зустрічі та близькості радості від спільного дорогого проведення часу та отримання цінних подарунків.

Що робити у цьому випадку?
Чим бути настільки ніжною і тендітною, що боязко торкнутися, краще проявити трохи власної ініціативи. По-перше, це допоможе молодій людині переконатися у винятковій щирості дівчини, а по-друге, така тактика допоможе показати, що жінка теж іноді буває сильною. Втім, уродженим "захисникам" це може і не сподобається.

Також хлопці не менше за дівчат побоюються бути відкинутими або почути, що предмет обожнювання більше любить його кращого друга. Від цього ніхто не застрахований. Крім того, чоловіки здебільшого істотно моральніше "товстошкірі" і не завжди можуть зрозуміти, що ж саме вони відчувають до своєї супутниці.

Мовчання може говорити багато про що.
Існують також і "мовчуни", які вважають за краще демонструвати своє ставлення вчинками, забуваючи, що жінки "люблять вухами". Спробуйте натякнути такому лицарю, що він іноді буває більш романтичним. Тут і визнаватись особливо не потрібно.

Що робити у цьому випадку?
Найчастіше це відбувається, коли об'єкт обожнювання раніше сам освідчувався у коханні і був відкинутий. Тепер у нього є психологічна травма та страх того, що будь-яка дівчина надійде з ним так само, як і попередня. Тут є сенс зізнатися, щоб зламати цей стереотип.

P/S:  Пропонуємо корисні статті поради:
Дізнайтесь про відео корпоративні тренінги з продажу в Україні.
І тренінг Управління відділом продажів онлайн.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов