Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Психология мужчины  »  Як навчитися подобатися чоловікам?

Як навчитися подобатися чоловікам?


Як подобається чоловікам? Бажання подобатися чоловікам закладено у кожній жінці, проте існує різниця у тому, кому слід сподобатися.

Щоб сподобатися чоловікові, жінка має...
1) Особливу увагу чоловіка привертає жіноча хода. Незалежно від того, стрункі у вас ніжки або трохи повненькі, постарайтеся підібрати відповідне взуття, яке візуально подовжить їх. Постарайтеся досягти плавності рухів. Щоб досягти бажаного результату при ходьбі, намагайтеся спиратися на пальці, а не на п'яти. Це досягається за допомогою більш високих підборів. Поступово ви звикнете до такого взуття і незабаром відчуєте себе богинею.

2) Дивно, але коли жінка сидить, її поза також має можливість зацікавити чоловіка. Зокрема, притисніть коліна один до одного, а ступні розверніть трохи убік. Ще можна спробувати покласти ногу на ногу, цим ви розкриєте вигляд ступнів та гомілки. Але не потрібно розводити коліна у різні боки. З боку це виглядає щонайменше не естетично.

3) Переважна більшість жінок що неспроможні існувати без косметики. Втім, вони можуть забути про те, що їхня привабливість багато в чому залежить від вираження обличчя. Саме міміка робить вас такими, якими й бачать оточуючі. Так що старанно працюйте над собою, і ви відповісте на запитання: "як навчитися подобатися чоловікам".

4) Назавжди запам'ятайте, що посмішка на обличчі жінки повинна бути постійно. Все це не лише надає особі «живе» вираження, а й свідчить про гарний настрій. Якщо ви сумніваєтеся в красі зубів або боїтеся, що лінія губ має погане обрис, спробуйте привчити себе до напівусмішок. Задіяйте ямочки на щоках, очі.

5) Крім решти, представники сильної статі люблять прекрасне жіноче волосся. Так що якщо ви не можете похвалитися таким волоссям, купіть собішиньйон і перуку або просто витончений головний убір. Не забувайте, що зробити волосся привабливим і красивим можна за допомогою чистоти та блиску.

Як поводитися, щоб привертати до себе чоловіків?

Важливе значення має вміння піднести себе, підкреслити переваги власного тіла. Здавна відомо, як збуджує чоловіка вигляд красивих жіночих ніг, особливо її хода і розташування ніг під час ходьби.

Ми знаємо, що плавний крок жінки, коли вона піднімає то одну, то іншу ногу, спираючись на пальці, а не на п'яти, виробляє легку ходу – невід'ємний елемент жіночого шарму.
Жінка, яка має стрункі ноги і вміє правильно ходити, приваблює до себе десятки зацікавлених чоловічих поглядів.

Хочу також додати кілька слів про те, як слід сидіти, щоб ноги були найбільш ефектними. Можна сидіти, притиснувши коліно до коліна і розташувавши ступні трішки навскіс, поруч із собою, або ж покласти ногу на ногу - акцентуючи увагу на красі колін і ступнів. Натомість неприпустимо сидіти з розставленими колінами. Лінія жіночої ноги та ступні в цій позиції справляє неохайне, неестетичне враження.

Більшість жінок вважають, що на три чверті їхня краса залежить від тієї чи іншої косметичної процедури, забуваючи, що існують ще міміка, сміх, плач, промовистість погляду та інші фактори, які набагато сильніші, ніж косметика, підкреслюють або, навпаки, спотворюють жіночу красу. .

Як навчитися подобатися чоловікам. Як треба посміхатися?.. Посмішка повинна бути присутня на обличчі якнайчастіше, але сміятися від душі може собі дозволити тільки жінка з гарними зубами і красиво окресленими губами. На щастя для тих, хто не має таких переваг, є ще ціла гама напівусмішок та інших «усміхнених» станів, в яких беруть участь лише очі, ямочки на щоках або смішний ніс - говорить Андрієнко Олег Іванович психолог.

Неважко помітити, що у кожній компанії веселі реготання завжди оточені групою зацікавлених чоловіків, а сумні жінки — нудьгують на самоті.

Проте... не забуватимемо, що сльози — це теж дуже небезпечна для чоловіків зброя в руках недурної жінки, і про це варто сказати особливо. Існує досить поширена думка, що плач надає додаткової чарівності великооким блондинкам з дитячим виразом обличчя, якщо сльози, стікаючи по щоках, викликають легку порозуві кінчика носа. Можна, звичайно, завоювати чоловіків та плачем, але не дуже цим зловживати. До цього остаточного аргументу доцільно вдаватися лише в найкритичніші хвилини. Чоловіки побачивши жіночих сліз ціпеніють, тушкуються і, як правило, поступаються жінці, що, власне, і «вимагалося довести».

Замість сліз залишається ще одна випробувана зброя — сповнена образи та смутку мовчання. Цілі дні мовчання! Запевняю вас, що цього «тортуру» не витримує довго жоден чоловік.

Важливим елементом фізичної краси є волосся. Жінкам, у яких волосся не надто красиве і густе, не слід нехтувати перуками та різними головними уборами, тому що воно прикрашає недоліки зачіски. Не тільки модне укладання підкреслює красу волосся. Найбільшою їх перевагою є чистота, блиск, шовковистість і розсипчастість при гладкій зачісці і вільно спадають локони - при кучерявому волоссі.

Людям, які дійсно стурбовані проблемами сексуального виховання, треба пам'ятати, що фільми про кохання не тільки показують наготу, але й навчають культурі поцілунку та любовної ласки, флірту та взаємного спілкування в процесі різноманітних любовних ігор, уміння надати оголеному тілу сексуальної привабливості, що оцінюється за самими високим естетичним стандартам. Це, безсумнівно, розумніший шлях, ніж пізнання підлітками «любовної граматики» у про "дворових університетах".

Як навчитися подобатися чоловікам. Вивчаючи власне тіло, ми повинні критично і об'єктивно оцінити всі його переваги, звернувши підвищену увагу на сексуальну привабливість, а також на недоліки, які треба спробувати замаскувати, використавши всі способи і засоби, що є в розпорядженні жінки (елегантні бюстгальтери, колготки і т. д.).

P/S: Пропонуємо  поради від коллег:
Потрібно онлайн корпоративні тренінги з продажу, для вас чи вашої компанії?

Також цікаві статті це - Як поводитися з людьми, які вас принижують? Також -  Як знайти хорошого чоловіка? І звісно же - Як знайти хорошого чоловіка або Як моя дружина зробила мене успішним?
 

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов