Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Психология мужчины  »  Як правильно подати себе чоловікові?

Як правильно подати себе чоловікові?


 Всі ми знаємо, що кожна людина індивідуальна і до кожного чоловіка потрібен відповідний підхід. Але існують маленькі хитрощі та хитрощі, які в будь-якому випадку допоможуть залучати чоловіків і сподобатися конкретному чоловікові.


Як почати подобатися чоловікам - розповість Михайло Колосенко, психолог.

Насамперед, зачаруйте його ясним поглядом. Погляд - це чудовий спосіб показати чоловікові, що він зараз для вас цікавіший за всіх на світі. Потрібно повністю зосередитись на своєму співрозмовнику, і дивитися йому у вічі. Покажіть, що його слова захоплюють та цікавлять вас.

Відомо, що більшість чоловіків любить говорити про себе коханого. З огляду на цю обставину слід у процесі всього спілкування показувати свій інтерес до нього. Задавайте різноманітні питання: про його кар'єру, улюблене заняття, звички, уподобання в одязі, інтер'єрі, їжі та інше.

Говоріть чоловікові компліменти. Кожній людині приємно чути гарні відгуки про себе. У жодному разі не варто опускатися до лестощів, але парочка повітряних компліментів ще нікому не завадила.

Намагайтеся частіше звертатися до чоловіка-співрозмовника на ім'я. Це підсвідомо приверне його увагу до вас. До того ж, це інстинктивно спонукає його звертатися і до вас на ім'я.

Не тільки ім'я чоловіка, але й легкі дотики неусвідомлено. Навіть через незначне дотик виникає особливий контакт. Але такі дотики ніколи не повинні бути нав'язливими, тактильний момент має бути виправданим.

Ніколи не бійтеся висловлювати свої почуття і виявляти своє захоплення, вдячність, схвалення та захоплення. Вираз ваших емоцій і почуттів може підштовхнути чоловіка до тих заповітних вам слів, які він раніше боявся вимовити. І тоді ваша тактика, як почати подобається чоловікам, дасть реальні результати.

На початку вашого спілкування необхідно зрозуміти, чого саме очікують від вас. Намагайтеся зрозуміти свого чоловіка, якими очима він на вас дивиться, які слова каже, на які дії спонукає. Може бути, доведеться піти на якісь поступки, які потім зможуть окупитися повною мірою.

Покажіть чоловікові у всій красі. Чоловіки, як це банально не звучало, люблять очима. Це завжди варто пам'ятати під час вибору одягу, взуття та косметики.

Чоловіка обов'язково приверне глибоке, але не вульгарне, декольте або невеликий розріз на спідниці. Але знову ж таки, головне не перестаратися і відійти від вульгарності. Всі аксесуари повинні укладатися в розумні рамки - і порядно, і сексуально.

P/S: Пропонуємо статті від коллег:

Психолог - Як працювати з інвесторами на ваших умовах?
Бізнес консультант - Як залучити інвесторів?

Також цікаві статті це - Як поводитися з людьми, які вас принижують? Також -  Як знайти хорошого чоловіка? І звісно же - Як знайти хорошого чоловіка або Як моя дружина зробила мене успішним?

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов