Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женские хитрости  »  Як утримати хлопця?

Як утримати хлопця?


В наш час познайомиться стало і простіше, і складніше, і багатьом, як і раніше, хочеться знайти людину, з якою можна прожити все життя.

Люди сходяться з різних причин: з любові, розрахунку чи чистої випадковості. Сьогодні ми поговоримо про ті відносини, які виникли саме з любові.

 

Що треба робити, щоб вони були довгими та щасливими? Як зберегти їх, витримавши перевірку часом? Кризовий та сімейний психолог Наталія Дехтярова поділилася практичними рекомендаціями.

 

Щоб багаття не згасло

Говоритимемо відверто: люди закохуються один в одного, насамперед, завдяки взаємному сексуальному потягу. Ти не зможеш відчувати почуття до людини, якщо немає симпатії та інтимного бажання. Це буде все що завгодно, але не кохання.

 

Проблема в тому, що згодом сексуальне бажання знижується, партнери набридають один одному і поступово починають поглядати наліво. І щоб стосунки не вичерпали себе, не зруйнувалися, потрібно насамперед зберігати привабливість для своєї коханої людини та стимулювати її робити те саме.

 

Підтримуй себе у формі, не забувай про елементарні правила особистої гігієни, не з'являйся перед коханою людиною у рваному чи брудному одязі. Все це вбиває симпатію та інтимне бажання. І навпаки: якщо ти стежиш за зовнішністю, вивчаєш нові способи, як принести коханому задоволення, ймовірність того, що він тебе покине, зводиться до мінімуму.

 

Привабливість можуть «вбити» та інші речі: агресія, злість, байдужість, неповага, вульгарні жарти. Намагайся робити тільки такі вчинки, які збільшують привабливість в очах партнера, а не знижують її.

Також, Ярослав Степченков пропонує для вас, онлайн тренінги управління та мотивація персоналом, безкоштовно.

 

Хворому не до кохання

Це звучить цинічно, але що слабкіше здоров'я в людини, то менше в нього бажання займатися любов'ю. Мало того, хвора людина, особливо яка постійно скаржиться на здоров'я, на підсвідомому рівні дає зрозуміти партнерові, що йому не до сексу. Він просто «вирубує» сексуальне бажання, і в кращому разі ви переходите у категорію просто рідних людей. Хочеш зберегти стосунки надовго, приділи увагу своєму здоров'ю та регулярно допомагай це робити коханій людині. Це вас зблизить, стосунки зміцняться.

 

Разом цікаво

Не секрет, що навіть симпатична людина з ідеальною зовнішністю може набриднути просто через те, що вона в житті не має ніяких захоплень і прагнень.

 

Підтримуй інтерес до себе. Вивчай щось нове, розширюй свої вміння, можливості. Постав перед собою ціль викликати у коханого нову хвилю інтересу. Не забувай про гумор, адекватні, не образливі жарти. Дивуй партнера чимось новим та позитивним.

 

Не мовчи

Вміння обговорити проблеми та завдання, бажання слухати партнера та розуміти його – запорука успішних та стабільних стосунків. Не носи каміння за пазухою, не таї образи – всі нюанси повинні обговорюватися, якщо ти цю людину справді любиш. 

І не забувай говорити близькій людині, що вона тобі дуже потрібна, і що ти її любиш.

 

Нічого, крім гарного

Щоб стосунки були довгими, а в ідеалі – на все життя, потрібно стежити за своїми словами, коли обговорюєш кохану людину. Не говори про нього погано – тільки добре. Навіть якщо він чимось образив тебе. 

Люди не повинні чути від тебе негатив про партнера, особливо якщо він знаходиться поруч. І навпаки: говорячи про нього хороше, відзначаючи його позитивні якості, ти лише зміцнюєш стосунки.

 

Третій зайвий?

Практично у всіх пар рано чи пізно настають проблеми, кризи, що накопичуються, внаслідок чого відносини дають тріщину. І тут одні люди дотримуються думки, що підключати інших до вирішення «любовних» проблем не варто – це лише посилить ситуацію. Інші вважають, що звернення до когось із близьких, так званого «третейського судді», допоможе розібратися в тому, що не змогли дозволити партнери наодинці. Із цим треба бути дуже обережними. Родичі у разі навряд чи зможуть бути об'єктивними.

 

Якщо залучити когось не з членів сім'ї, тут теж є певний ризик, це має бути мудра людина, яка справді бажає вам обом добра. Потрібно, щоб цей «суддя» добре знався на сімейних відносинах (якщо ви з партнером, звичайно, вважаєте себе сім'єю або збираєтеся створити її).

Тому якщо відносини переживають кризовий період, краще звернутися за допомогою до фахівця – психолога, Інна Старожукова у цьому вам допоможе.

 

Діти квіти життя

Бувають випадки, коли союз вичерпує себе саме через те, що один із партнерів хоче дитину, а другий – ні. В ідеалі діти – це логічне продовження відносин. У багатьох випадках вони зміцнюють та об'єднують сім'ю.

 

Проте нерідкі випадки, коли чоловік і жінка розлучаються саме після народження дитини. Причин тому багато, і тут важливо зрозуміти, вступила ти в союз із людиною для того, щоб створити сім'ю з дітьми, або тому, що вона потрібна тобі сама по собі навіть без них.

Тут, як кажуть, кожному своє. Хтось дотримується позиції «чайлд-фрі», а хтось не бачить сенсу в інтимних стосунках, які не призводять до побудови класичної сім'ї, де є діти, а згодом і онуки. Тому в ідеалі, якщо обидва партнери дотримуються єдиної думки щодо дітей.

Якщо ж зійшлися люди, один із яких хоче дитину, а інший ні, важливо не тиснути і не нав'язувати іншому свою думку.

 

Грошове питання

Фінанси – також не останній фактор, який може як зміцнити, так і зруйнувати союз. В ідеалі партнери можуть вести разом бізнес, але водночас добре, коли кожен із них самодостатній і матеріально незалежний від іншого.

Якщо ж вийшло так, що у фінансовому відношенні союз нерівний, і ти утримуєш кохану людину, у жодному разі не дорікай її в цьому. Любов і гармонійні стосунки коштують дорожче за гроші, тому не варто розмінювати найпрекрасніше почуття у світі на мідяки.

 

 *** І на останок

Способів зміцнення стосунків багато. Це і романтичні подорожі, і спільні цілі та захоплення. Та й спільні проблеми також. Будьте по-справжньому близькими людьми: і в радості, і в смутку. Подаруйте приємні сюрпризи, даруйте подарунки, дякуйте за все хороше.

 

Шануй себе і стався з повагою до коханого. Ви не можете щодня жити, як у казці: рятувати світ, бути Суперменом та прекрасною принцесою. Але можете щодня робити хоча б маленькі подвиги один для одного, які зміцнюють ваш союз і продовжують стосунки.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов