Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  Як заробити жінці вдома?

Як заробити жінці вдома?


В епоху нових можливостей заробляти гроші вдома стало простіше. Знайдіть своє джерело доходу у нашій докладній інструкції.

 У вік високих технологій, питання про те, як заробити жінці вдома, не втрачає своєї актуальності. Причин тому чимало: деякі дівчата шукають роботу вдома, бо не хочуть віддавати дітей у садок, інші змушені дбати про батьків, а треті не можуть ходити на виробництво через здоров'я. Але найчастіше це просто бажання стати незалежною та вільною. Можливостей заробляти гроші вдома багато, але спочатку потрібно визначитися, яку зайнятість ви хочете знайти, що ви вмієте робити і чому готові навчитися.

 

Єдина робота чи підробіток

Отже, що ви хочете знайти - постійне та єдине джерело доходу або підробіток, що допомагає підтримувати сімейний бюджет. Врахуйте, що постійна зайнятість вимагатиме не тільки більше часу, а й серйознішого підходу – потрібно буде навчитися планувати та правильно організовувати свій день, і дізнайтесь як заробити кошти онлайн, і не тільки жінкам.

 

Робота вдома хороша тим, що на неї не потрібно ходити, але є у неї і недолік – піти з неї неможливо! 

Працюючі будинки жінки нерідко впадають в одну з крайнощів – одні повністю занурюються в роботу, забуваючи про домашні справи, сім'ю та відпочинок, а інші ніяк не можуть організуватися та витрачають час на походи по квартирі, балаканину по телефону та чаювання. У результаті – і домашні відносини стоять дома, і заробітку немає.

 

Якщо ви хочете піти у фріланс повністю, відразу ж зробіть робочий графік. В ідеалі найкраще працювати, коли вдома нікого немає, у крайньому випадку, якщо ви сова, можна займатися справами ночами, але не на шкоду повноцінному відпочинку та здоров'ю- говорить Інна Старожукова.

 Підробітку найпростіше собі дозволити, якщо є основна робота або доходу чоловіка більш-менш вистачає на повсякденні потреби. Тут все трохи простіше, бо можна працювати насолоду. Однак якщо ви знайдете зайнятість, пов'язану з іншими людьми, доведеться дотримуватися загального графіка.

 

Робота вдома за основною спеціальністю

Деякі спеціальності добрі тим, що допомагають жінці заробити вдома без перекваліфікації. Якщо у вас є така професія, вважайте, що удача вже оголила зуби у широкій усмішці. Ось деякі з таких професій:

 1. Бухгалтер вдома. Багато малих підприємств та індивідуальних підприємців не хочуть брати до штату бухгалтера, а вдаються до послуг надомних співробітників. Вивчивши можливості віддаленого доступу до комп'ютерів своїх клієнтів, можна працювати з дому лише зрідка відвідуючи їх офіси.

 2. Перекладач, добре знання іноземної мови. Знайти замовлення на переклади можна на сайтах з безкоштовними оголошеннями, на порталах для фрілансерів та біржах. Також можна пройтися невеликими фірмами свого міста, можливо там теж періодично необхідні такі послуги.

 3. Викладачі. Не секрет, що не всі школярі та студенти самостійно виконують контрольні та пишуть дипломи. В інтернеті багато сайтів, які пропонують допомогу таким учням за певну плату. Якщо для вас зараз гроші дорожчі за справедливість, пошукайте підробіток на таких ресурсах.

 4. Журналіст. Маючи цю професію, можна пошукати роботу на порталах новин або інтернет-журналах. Працювати можна безпосередньо, але безпечніше робити це через біржі фрілансерів.

 5. Філолог, гарне знання російської. Пошукайте вакансії коректора.

 6. Вчитель або онлайн репітитор з різних предметів. Відмінний підробіток для вчителів та володіють іноземними мовами. Можна поєднувати з іншою зайнятістю.

 Нова професія – більше можливостей

Якщо ви серйозно налаштовані на нове життя, а не просто думаєте, чим можна заробити вдома жінці, розгляньте отримання додаткової професії. Варіантів тут чимало, але майже всі вони вимагають початкових вкладень.

 

Запишіться на курси візаж, нарощування нігтів, вій або волосся. Звичайно, краще відвідувати курси в реалі, але якщо такої можливості немає, можна вчитися у онлайн-школах.

 Послуги цих майстрів зараз актуальні, а якщо заманювати клієнтів цінами нижчими, ніж у салонах, можна непогано заробити. Не бійтеся, що ніколи не працювали в салонах краси – нарощувати волосся за гроші набагато простіше, ніж стригти, а заробіток на цьому навіть вищий. Візаж і нарощування вій навчають лише за кілька днів.

 Робити масаж вдома вигідно, але майте на увазі, що курси масажиста не дадуть вам права займатися медичною діяльністю – для цього потрібно здобути спеціальну освіту.

 

Копірайтер - цю професію може освоїти кожен, кому в школі подобалося писати твори та гарно викладати свої думки. Копірайтери пишуть статті для інтернет-сайтів та віріальних магазинів, але це не просто доладні тексти – вони написані з урахуванням безлічі технічних нюансів, які потрібно буде освоїти самостійно або на курсах. Якщо хочете спробувати себе в цій ролі, працюйте спочатку через біржу - це захистить від нечесних замовників- Андрієнко Олег Іванович.

 Маючи гарний смак і непогано орієнтуючись у моді, варто спробувати себе у ролі стиліста. Добре було б пройти відповідний курс навчання, щоб показати клієнту свідоцтво про присвоєну кваліфікацію. У своєму місті можна дати рекламу про супровід модниць та модників по магазинах, а якщо хочете заробляти вдома, то допомагайте складати образ через інтернет.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов