Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Гадание  »  Як поворожити на хлопця

Як поворожити на хлопця


Чим більше вони мають підказок про судженого, чим більшою інформацією про нього мають, тим більше шанси на те, що вони дізнаються його при зустрічі і їхнє життя складеться, як мінімум - немов у казці. Так воно і буде! Головне вірити. І вірити необхідно не тільки в світле майбутнє, але і в саме ворожіння, якщо вже ви зважилися його провести.

Воно має безліч варіацій. Як відрізняються один від одного ситуації, питання і люди, такі різні і магічні ритуали. Таким чином, ви можете вибрати магію для дівчаток, побудовану на простих ритуалах. Або поворожити на колишнього, а також коханого хлопця на воску, картах, аркуші паперу. Головне, вибрати саме правдиве і ефективне таїнство, дія, заклинання. Але що ми розмірковуємо, давайте приступимо безпосередньо до ворожіння й їх видам, адже ви цікавитеся саме цією інформацією ...

Ворожіння НА ІМ'Я

Візьміть колоду гральних карт. Перетасуйте їх і розділіть на стільки стопок, скільки букв в імені загаданого молодої людини. Так, в ім'я Павло, п'ять букв. Розкладаючи карти по стопках одна за одною, ви отримаєте чотири стопки з сімома картами і одну - з вісьмома.

Тепер візьміть крайню стопку справа і розкладіть з неї карти на решту чотири колоди, знову ж по одній, починаючи з першої колоди. Поле знову беріть і розкладайте колоду. Яку? Ту, на яку лягла остання карта.

Повторюйте дії, поки у вас не залишиться дві стопки. Після чого стопку, на яку лягла остання карта, повністю перекладіть на другу стопу. Тепер з утвореної колоди викладіть по черзі, беручи зверху, чотири карти. Якщо в процесі будуть потрапляти карти одного достоїнства, їх треба відкладати в сторону - саме по ним ви дізнаєтеся про те, що об'єкт вашого обожнювання в вас помітив або що його приваблює.

Шістки - молодій людині імпонує ваше ставлення до життя і гріє ваша щира посмішка.

Сімки - хлопець покірний вашими очима і розумом.

Вісімки - чоловік захоплюється вашим умінням подавати себе, а також він не міг не помітити вашу груди.

Дев'ятки - ноги і почуття смаку - ось що відрізняє вас від інших жінок.

Десятки - руки і плечі - ваш козир.

Валети - інтереси і характер.

Дами - хода і фігура.

Королі - звички і риси обличчя.

Тузи - ви підкорили серце судженого всім і до самої глибини душі.

 

Пользуясь случаем, хотим порекомендовать, для Вас и вашей компании, тренинг продажи по телефону, а также, корпоративные тренинги по продажам в Украине.

 

Поворожити на КОРОЛЯ

Згадайте короля конкретної масті. Якщо предмет зітхань молодий - це бубновий король, невільний - K, старший або важливий - трефовий, малознайомий - піковий.

Подумки зосередьтеся на коханого, перетасуйте колоду, повільно викладайте карти по одній на стіл, кажучи по фразі на кожну карту:

«Такий-то король (назвіть обраного)»;

«Скажи, дорогий»;

«Любиш мене?»;

"я дуже люблю тебе";

«Всім своїм серцем»;

«Всією душею»;

«Але існує краще тебе».

Коли викладіть останнє зображення і при цьому задуманий король не випаде, повторіть дію спочатку з тієї ж колодою карт, які не перетасовуючи і не додаючи випали карти. Просто вам треба повторювати дію по колу, поки не випаде задуманий чоловік, навіть якщо він буде останньою картою в колоді, адже вам треба дізнатися про те, що вас з ним пов'язує і що робити зі своїми почуттями.

Ті слова, що випадуть на вашого короля і будуть розгадкою, а також прогнозом. Про те, що ваші почуття взаємні можна судити тільки тоді якщо задуманий король випаде на першій фразі.


Розклад на ЧОТИРЬОХ ХЛОПЦІВ

Якщо ви шукайте прості гадання на хлопців або хлопця, то дане таким не є. Навпаки, його можна зарахувати до складних. Але ж і ситуація нелегка - вибрати з чотирьох молодих людей. Це вам не насіння по кишенях тирити!

У якості претендентів на руку і серце будуть виступати чотири валета, кожному з яких треба присвоїти ім'я позначається людини. Щоб не забути хто кого позначає - запишіть інформацію на папері, так як в процесі розкладу ви можете про це забути і потім буде шкода витраченого часу і сил, адже в результаті ви не зможете зрозуміти, що і про кого вам розповідають карти.

Вийміть валетів з колоди і перетасуйте їх, після чого розкладіть в горизонтальний ряд сорочками вгору. Тепер треба гарненько перетасувати саму колоду і розкласти по одній карті під кожним валетом внизу так, щоб в результаті у вас вийшло вісім рядів.

Трактування розкладу проводиться не по горизонталі, як зазвичай, а по вертикалі. Кожна вертикаль відповідає за конкретного валета. Трактувати треба зверху вниз, відкладаючи на валета пари карт одного достоїнства. Після відбору всіх пар, колода розкладається ще тричі, при цьому знову ж вибираються пари, так як розшифровувати доведеться саме їх. В результаті ритуал проводиться чотири рази.

Шість - хлопець вже на шляху до вас, його чекає швидка дорога.

Сім - чекає зустрічі з вами, мліє від туги.

Вісім - чекайте важливої ​​розмови.

Дев'ять - гаряче вас любить і сподівається на взаємність.

Десять - виявляє живу і непідробний інтерес до вашої персони.

Дама - у нього є дама серця, ви йому не цікаві.

Король - ревнощі, ревнощі і ще раз ревнощі. Він ревнує вас до всіх і до всього.

Туз - ви викликаєте в ньому бурю пристрасті та емоцій.

 

 

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов