Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Як правильно підібрати бюстгальтер за розміром?

Як правильно підібрати бюстгальтер за розміром?


Бра правильних габаритів – який він? Як визначити розмір бюстгальтера? Зорієнтуватися допоможуть ряд прикмет, за якими ви зможете визначити, чи по тілу інтимна річ вашого гардеробу:
 - У правильному ліфчику в чашці не повинно залишатися порожнього місця, але й погруддя випадати або здавлюватися не повинно.
 - Шлейки погруддя не повинні ні спадати, ні передавлювати. Якщо вони приносять хоч найменший дискомфорт – то відрегульовані бретелі неправильно, або глибина чашки не підходяща.
 - Смуга – тканина, яка охоплює грудну клітку, підтримуючи філіжанки. Ця частина ліфчика повинна прилягати до тіла, і при цьому не викликати дискомфорту, а відстань, на яку вона може бути відтягнута від тіла, – не більше ширини двох пальців.
 - Маленька смужка між чашками повинна бути рівно посередині бра, а самі чашки – на однаковій відстані.

Всі ці нюанси слід зважати, приміряючи нову річ. Щоб примірка не проходила наосліп, треба визначити правильні габарити свого погруддя. Консультант магазину може допомогти та розповісти, як виміряти бра, скоригувати його, але особливості вашого тіла ви повинні враховувати самі. Як дізнатися розмір філіжанки бюстгальтера? Озброїться сантиметром і приступайте до вимірювань.

Правильно підібраний бюстгальтер

Як дізнатися розмір бюстгальтера?
Необхідною умовою правильного розрахунку є точний вимір ваших обсягів. Як визначити розмір бюстгальтера самостійно, використовуючи лише сантиметр та калькулятор? Потрібно дотримуватися простих правил такого визначення, адже для цього нам потрібні лише дві цифри: обхват тіла під грудьми та погруддя. Зробити замір можна самостійно або скористатися послугами професіоналів, наприклад, швачки, але виміри настільки прості, що зробити це можна своїми руками.


Традиційний метод
Як дізнатися свій розмір бюстгальтера традиційним методом та визначити потрібну модель ліфчика? Для цього вимірюють обхват тіла під погруддям, від отриманого результату відштовхуються при виборі правильної білизни. Для проведення вимірювання спочатку слід стати рівно, не вдихати повітря на повні легені. Вимірювальна стрічка у процесі виміру має бути паралельна підлозі. Отриманий результат округляють, наприклад:
    значення 66-71 см – до 68-70;
    від 71 до 76 см – до 73-75;
    від 76 до 81 см – до 83-85;
    від 81-91 см – до 88-90;
    91-96 см – до 93-95;
    96-102 см - до 98-100 і т.д.

Після вимірювань підбираємо білизну згідно з обсягом, який у вас вийшов (глибина чашки в буквах):
    А - 76-108;
    B – 78-110;
    C - 80-112;
    D – 82 – 114;
    Е – 85 – 116;
    F - 86 - 118;
    G - 90 - 120.

Такий метод допомагає розрахувати та визначити прості параметри і сьогодні майже не використовується, оскільки в ньому не враховується глибина погруддя. Визначається він стандартно як відповідність обхвату грудної клітини. Для того, щоб після вимірів ви не купили собі не правильний ліфчик, який підходить в обсязі, але маленький у чашках або навпаки, потрібно враховувати глибину чашки при виборі білизни. Як дізнатися розмір філіжанки бюстгальтера правильно? Визначити це допоможуть сучасні методи.

Сучасні виміри
Суть більш точних вимірювань у тому, що необхідно обчислити глибину чашки бра виходячи з вимірюваного погруддя та обхвату під ним. У такому разі міряють сантиметровою стрічкою спочатку обхват під погруддям, а потім визначають об'єм грудей. Так, глибина чашки визначається виходячи з різниці двох значень: об'єму бюста і під бюстом см. Отримана різниця відповідає габаритам чашки і позначається латинською літерою. Звідси і виходить цифрове значення об'єму та буквене – чашки, наприклад: 70с, 90d тощо.

Європейські стандарти
Щоб із впевненістю замовляти бра правильних габаритів та інший одяг будь-яких моделей через онлайн-магазини Росії, або інші, як аліекспрес, або на офіційних сайтах брендової жіночої білизни, як Мілавіца, Victoria's Secret, потрібно знати не лише параметри білизни вітчизняних виробників, але й інших. країн, таких як Німеччина, Італія та ін. Перший нюанс – це позначення обхвату грудної клітки:
 - у країнах Європи розрізняють таке маркування: 70в, 75в, 75с, 80c, 80d, 85в і т.д.;
 - у США цим величинам відповідають значення 32 - 40, тому на етикетках американської білизни ви можете побачити значення 34с, 36a, 36в, 40d та інші.

Як дізнатися свій розмір бюстгальтера правильно, якщо на маркуванні європейської білизни ви побачили числа 1,2…8? Такі значення відповідають обхвату грудної клітки в см, починаючи від 65 (тобто 65 А це 1А). Не треба забувати, що навіть якщо виміряти все за правилами, правильна білизна може стати вам не впору. У такому випадку слід пам'ятати про суміжні величини, які можуть вам підійти, наприклад: замість ліфчика з чашкою четвертого габариту 80b може підійти 85a або 75c 3-го. Ну а для зручності вибору краще озброїтись повною інформацією про маркування перед походом до магазину.

Старожукова Інна дає рекомендації щодо вимірювання обсягів та приклад підбору бюстгальтера

Два дуже важливі аспекти вибору бра – це розмір та модель. Якщо визначити свої габарити неправильно, можна помилково підбирати білизну багато років, створюючи неправильну форму грудей, завдаючи шкоди своєму здоров'ю. Маленькі габарити ліфчика можуть погіршити кровопостачання молочних залоз, а великі порушити поставу. Тому, проводячи виміри, потрібно дотримуватися правил:
 - Вимірювання проводити у середині циклу, т.к. розмір грудей протягом місяця може змінюватись, тому точні габарити визначити складно.
 - Проводити вимірювання кілька разів, щоб уникнути помилки та вирахувати похибку.
 - Виміряти бюст у положенні, паралельному підлозі, щоб заміряти весь обсяг молочних залоз.
 - Не проводити вимірювання обсягів на вдиху.

Під час примірювання необхідно перевіряти обсяг виробу, застібаючи на останню гачок. Тканина не повинна врізатись у тіло, здавлювати або утворювати «вушка» під руками зі шкіри. Для зручності краще самостійно відрегулювати шлейки виробу. Перевірити потрібно також, як щільно прилягає філіжанка до грудей, особливо якщо модель з ефектом пуш.

P/S: Пропонуємо статті від коллег:
Рекомендує спікер - Як знайти нових клієнтів, ефективні способи?
Бізнес консультант - Як створити відділ продажу?

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов