Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Як вийти заміж швидко та вдало

Як вийти заміж швидко та вдало


Головне, що потрібно знати кожній дівчині перед тим, коли вона захоче вдало вийти заміж за багатого, так це зрозуміти, і визначитися навіщо і для чого вам усе це. Так як деякі виходять заміж за коханням, а деякі через гроші, так що вам потрібно зрозуміти, чого ви хочете. Але знайте, що щасливою гроші вас не зроблять, тому що щастя полягає зовсім в іншому, через що, багато хто і зазнає невдачі, створюючи сім'ї. Краще вдало вийти заміж за коханням, а гроші прийдуть до вас, якщо ви самі захочете і матимете правильну думку про гроші, і керуватимемо ними.

 

Порада №1. Не треба боятися

У наших жінках, як і раніше, сидить цей повоєнний страх, що заміж можуть не взяти.

Перший величезний стрес стався з 1941 до 1945 року. Тоді після 25 років взагалі неможливо було вийти заміж, часто-густо були мезальянси – вона розумниця, красуня, а він – жахливий алкоголік без ноги, та ще років на 40 старший. І це вважалося успіхом, бо чоловіків не було.

 Сьогодні теж можна причепитися до демографії. Статистика статистикою, але відніміть наркоманів, алкоголіків, ув'язнених… Жінок у два рази більше, ніж чоловіків. Але при цьому хтось заміжня, і не один раз, а хтось ніколи не був заміжня, і так було завжди – незалежно від демографічної ситуації.

 Порада № 2. Лікуйте голову

Мені часто скаржаться: «Я незаміжня, тому що не готова до шлюбу емоційно, психологічно, і тому у мене не складаються стосунки з чоловіками. Двічі-три рази переспимо, і він мене кидає. Я дуже багато часу витрачаю на неперспективних чоловіків. У мене дуже багато проблем у голові…»


Підсумовуючи, проблема у стосунках із чоловіками у нас через те, що всі жінки страждають на невроз... Між тим, запорука щасливого сімейного життя, шлюбу та сексу з одним партнером лише в одному — у стабільній психіці. Бажаєте нормальних стосунків? Лікуйте голову.

Користуючись нагодою, рекомендуємо онлайн тренінги Активні продажі, а також тренінг робота з запереченнями у переговорах.

 

Порада №3. Місце для знайомства? Он, за рогом!

Я раніше, як і вся молодь, вважав, що є спеціальні місця для знайомств на кшталт дискотеки. Це повна нісенітниця. Місце для знайомства — геть за рогом. Його нема, цього місця.

 І ще. Чоловіки так влаштовані, що ще з часів своєї матері підходять лише до тих, хто очима дає схвалення. Є дебіли, які підходять, коли їм кажуть «пішов звідси», але з ними не треба зв'язуватись, вони хворі. А здоровий чоловік як дитина. Він підходить, коли жінка посміхається йому, дивиться йому у вічі…

 Дуже багато жінок відчувають внутрішню неприязнь до чоловіків, перебувають у конфлікті із собою — «я його хочу і тому ненавиджу». До них не підійдуть. Чоловік завжди зчитує знак стоп. А жінка за своєю дурістю вважає, що їй треба піти до пластичного хірурга, зробити якийсь особливий макіяж і таке інше. Це чистий мазохізм. Любитимуть ще менше.

 

Порада №4. Потрібен секс? Ідіть і попросіть!

Я сам у себе зрівнялівки не знаходжу взагалі жодної. Є загальні правила, які залежать від поведінки, виховання, освіти, батьківських установок тощо. Хочеш сексу - йди і візьми його.

 А не хочеш - не підходь. Займайся мастурбацією та думай про нашу культуру. Я інша людина, моя мама займалася виборами у Франції та Німеччині. Мені не подобаються всі ці домашні господині, раптові та суперечливі. Я люблю, коли жінка із себе щось уявляє…

 

Порада № 5. Не шукайте м'ясо у рибному магазині

Ніколи не треба спілкуватися із одруженими чоловіками. Рибою торгують у рибному магазині, м'ясом – у м'ясному. Якщо хочеш вийти заміж, не гай часу. Одруженому чоловікові не потрібна дружина, у нього вдома вже одна є. Імовірність того, що він піде з сім'ї і на вас одружується, є, але вона дуже мала. Це скоріше виняток із загального правила.

 Звичайно, будь-яка жінка може закохатися в одруженого чоловіка. Але що відрізняє здорову жінку від невротики? Невротичка страждатиме і більше занурюватиметься у ці відносини. А здорова скаже: Слухай, я тебе так люблю! Коли розлучишся, обов'язково подзвони мені. Не тягни лише, я не можу довго чекати». Це все.

 Порада № 6. Не прогинайте під мінливий світ (і під чоловіка теж!)

Людей не люблять через те, що вони прогинаються. Це ще більше посилює ситуацію.

 Ти будеш для чоловіка просто порожнім місцем, якщо про тебе не можна сказати, хто ти, що ти і що любиш на сніданок. Якщо постійно намагатися догодити, нівелювати всі конфлікти — це насамперед шкідливо для жінки.

 За статистикою, неодружені чоловіки живуть менше, ніж одружені, а заміжні жінки живуть менше, ніж самотні...

 

Порада № 7. Чоловік не розуміє вас із першого разу? І не треба!

 Треба одразу говорити, що не подобається. Причому достатньо лише одного разу. Якщо вас не зрозуміли, треба ухвалювати рішення. Рішень може бути два: «до побачення» або «я приймаю ситуацію такою, якою вона є».

 Коли ви говорите багато разів, ви тупо ногоєте і скаржитесь, більше нічого в цьому немає. Ніхто не буде під вас підлаштовуватися. Чоловік чи партнер вас чудово чув та зрозумів. Продовження подібних розмов – це невротичні ігри («я ж тобі говорила, ми ж домовлялися, ти ж обіцяв» тощо).

 

Порада № 8. Досить вже так відчайдушно хотіти заміж

Занепокоєність шлюбом і стосунками — це гіпертрофоване почуття самотності, що виявляється у нав'язливій ідеї вийти заміж.

Нормальна жінка має шлюб як частину свого життя. Якщо людина іншій людині замінює весь світ, це означає, що свого світу вона просто не має.

 Шлюб не є іншим життям, новою планетою, новими реаліями. Шлюб — це те, що в тебе було, лише одна людина.

 

Порада № 9. Забудьте про скромність. Нікого вона не прикрашає

Немає такого поняття – скромна людина! Якщо немає інших якостей, давайте будемо скромними. Через закомплексованість, невпевненість і низьку самооцінку дівчина живе без сексу і стосунків не тому, що вона страшна, а тому, що вона погано до себе ставиться. Завдання психолога — позбавити його цього.

 Звичайно, не треба ні за ким бігати на вулиці. Коли і чоловік бігає, це погано виглядає. Але якщо ця дівчина знаходиться серед друзів, у великій компанії, і їй хтось сподобався, вона може сказати: «Слухай, а давай підемо якось кави вип'ємо або в кіно сходимо». Я не бачу у цьому великої трагедії. У цьому немає ні цинізму, ні якоїсь неадекватної поведінки з її боку.

 

Порада № 10. Чоловіки взагалі теж хороші. Але все це нісенітниця…

Якось я був із друзями в кафе, нас було чоловік п'ять хлопчиків. За сусіднім столом був гучний дівич-вечір, чоловік дванадцять дівчат. Одна з них повернулася до нас і закричала: «Ну що ж це таке, адже заміж просимо взяти, а просто посидіти, з дівчатами випити!»

 

Реакція всіх п'ятьох була дивною. Випив лише один – він взагалі любить випити. Щоправда, він одразу пішов, як тільки нажер. Всі решта відвернулися – і назад до своїх справ. Адже в будь-якій країні світу цих дівчаток на частини розірвали б уже! Але це Росія. Тут якась загальна млявість… Око не горить взагалі ні в кого. Плюс ця розбещеність, про яку я вже сказав...

 

Все одно це нісенітниця та середня температура по лікарні. Якось за цієї демографічної ситуації одна моя знайома, головний редактор глянсового журналу, чотири рази примудрилася заміж вийти. Адже є жінки, які жодного разу заміжня не були і не вийдуть. Ось вони й думатимуть, що у них з характером щось не так чи з демографією.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов