Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Чим зайнятися пенсіонеру на пенсії та заробити?

Чим зайнятися пенсіонеру на пенсії та заробити?


Хтось із 40 років починає швидко старіти та втрачати енергію, не встигаючи її відновлювати, а хтось до 70 років може бігати та виконувати по 100 справ щодня.

 

Працездатність у пенсійному віці — чи це реально і чи потрібно?

Енергія та насиченість життя залежить від людини. Постійно працювати і досягати цілей або ставити на працю жирний хрест вибирати вам. Щоб зрозуміти, чи потрібно шукати роботу на пенсії, необхідно оцінити себе та своє життя за такими критеріями.

 

Здоров'я

Перш ніж вибрати собі заняття, оцініть своє здоров'я – чи дозволяє воно займатися обраною справою чи лише погіршить ситуацію? Краще жити довго та не працювати, ніж навпаки.

 Фінансова ситуація

Тверезо оціните свою фінансову ситуацію – чи вистачає грошей не лише на оплату рахунків, а й на особисті насолоди? Якщо ні, це може стати гарною мотивацією знайти собі справу.

 Плани на життя

Якщо в планах допомагати своїй сім'ї, або плани відсутні в принципі, будь-яка робота не приноситиме задоволення і перетвориться на рутину. Перш ніж думати про роботу, продумайте майбутні плани - поїздки, покупки та інше, щоб активність легшала. Якщо метою в житті є турбота про сім'ю, то зробіть вибір на користь гнучкого графіка - рукоділля, вирощування в теплицях, блогінг і фріланс.

 Вільний час

Бажано мати хоча б 2-3 години на день для роботи. Якщо час із різних причин відсутній, то краще перенести думку про заробіток на майбутнє.

 Пам'ятайте, що будь-який заробіток – це відповідальність. Якщо ви нетверезо себе оцінили і взяли великий обсяг робіт, не впевнені у виконанні, то ви можете серйозно підвести людину або групу людей!

 Чим можна зайнятися на пенсії жінці чи чоловікові, щоби заробити грошей?

Щоб заробити грошей на пенсії, потрібно знайти заняття до душі. Тільки тоді можна віддаватися справі з ентузіазмом, вигадувати ідеї щодо реалізації і без тіні зневіри проводити час у праці та з користю.

 Господарство

Чим зайнятися на пенсії чоловікові, щоб заробити? - Правильно, зайнятися сільським господарством. Примітно, що чим більше рук, тим краще, тому питання як заробляти на пенсії сімейній парі відпадає. Жінка може доглядати тварин, а чоловік колоти дрова і робити м'ясо. Спільна діяльність зміцнить шлюб та збільшить доходи.

 

Рукоділля

Як заробити на пенсії жінці із задоволенням? - Правильно, зайнятися своїми хобі. Є кілька варіантів просування у цьому напрямі: перший – робота з компаніями, друга – робота безпосередньо. При першому варіанті вам необхідно виконати певний обсяг робіт, у другому – робота на своє задоволення і в будь-яких кількостях. Продукція, що виробляється, можна продавати в інтернеті на різних майданчиках – інстаграм, авіто і т.д.


Хорошим попитом може мати одяг на замовлення. Як варіант – створити ескізи, пошити зразки та виставити їх на одному з популярних інтернет – майданчиків. Той, кому щось сподобається, зробить передоплату і дасть свої мірки, за якими ви пошиєте бажаний одяг.

 Також можна продавати свої підробки з бісеру та будь-які інші авторські вироби. Мільйони ніхто не обіцяє, але приємний заробіток гарантовано. Головне – продумати заздалегідь про рекламу та про сайти, де ви виставлятимете свої твори.

 Вирощування овочів та фруктів у теплицях

Чим зайнятися на пенсії, щоб заробити і зробити суспільство здоровішим? – вирощувати свіжі овочі та фрукти без добавок. Зараз здорове харчування зводиться у культ. Суспільство вже скептично ставиться до привезених овочів, довіряючи ринкам і людям похилого віку, які з любов'ю вирощують свіжі фрукти та овочі, не піддаючи їх обробці.

 Послуги з ремонту

Як заробити гроші на пенсії чоловікові? - Робити те, що в нього добре виходить. У 21 столітті все менше людей вміє прибити цвях, не кажучи вже про щось більше. Завдяки цьому «рукасті» чоловіки зростають у ціні – без них неможливо жити більшості молоді.

 

Запис навчальних відео – YouTube

Можна створити відеоблог для запису навчальних відео, або податків про своє життя. Якщо включити монетизацію, то кожне відео можна отримувати по кілька тисяч рублів. Якщо канал популярний, то прибутки можуть зрости до мільйонів! Головне – мати хорошу камеру, навчитися монтувати відео та купити мікрофон, щоб звук йшов чітко та голосно, ми пропонуємо онлайн тренінг В2В з продаж, та тренінг управління відділом продаж онлайн.  .

Ідеї для бізнесу

Запишіть на аркуш паперу те, що вас цікавило до мурашок. Може, ви мріяли пекти тортики на замовлення, але не дозволяли собі цього через основну роботу? Зараз для просування своїх послуг не потрібно створювати сайти та вкладати великі гроші, достатньо заявити про себе на популярних інтернет-майданчиках.

   *** Будьте обережні!

Коли ви замислюєтеся про особистий бізнес на пенсії і шукайте варіанти, як заробити пенсіонеру, не радимо звертатися до сумнівних організацій, побудованих на принципах мережевого маркетингу. У 90% випадків це закінчується кредитами, розладами в сім'ї та іншими негараздами. Не вірте тим, хто обіцяє легкі гроші за купівлю та продаж продукції – це вудка, на яку підсідають багато людей старше 50 років. Так, у вас буде дружний колектив, але чи це коштує ваших грошей?

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов