Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  От невесты до жены  »  Як успішно вийти заміж?

Як успішно вийти заміж?


Як вийти заміж - подібна проблема, ймовірно, хоча б раз ставала перед кожною представницею прекрасної частини населення за тимчасовий проміжок, що бере початок з її ранніх юних років і закінчується самим заміжжям. Вийти заміж прагне абсолютна більшість звабливих фемін незалежно від освіченості, культури, віросповідання та становища у суспільстві. Про благополучне заміжжя мріють навіть найзапекліші світські левиці, серйозні бізнес-вумен і завзяті кар'єристки.

 Внаслідок історичного розвитку так виробилося, що з жіночої частини населення вважалося важливим бути за чоловіка. Основним накресленням, донедавна, слабкої половини людства вважалося – успішне втілення двох ключових ролей: подружжя та матері. Проте сьогодні дедалі більше жінок націлено на самореалізацію у професійному плані, а сім'ю визначають друге місце, у разі. У реаліях сучасності набагато важче дівчатам відшукати свою половинку. І це в умовах швидко збільшуються в розмірах і мегаполісів, що постійно розвиваються, широкого просування інструментів масового інформування і наявності практично в кожному житлі мережі інтернет. В епоху сучасності у людства з'явилося значно більше можливостей для знайомств та налагодження контактів із протилежною статтю, практично стерлися перешкоди з відстаней. З метою дотику двох різних доль та возз'єднання двох половинок створюються навіть шлюбні агенції. Проте вийти заміж з кожним певним роком виявляється все-таки більш проблематичним. Тож у чому прихована формула заміжжя?

 Як вдало вийти заміж?

Знайти собі хлопця – найпростіше. Але ось утримати його поруч із собою на тривалий час, а також стати його законною дружиною – це вже далеко не у всіх виходить. Чому так відбувається? Які жінки виходять заміж? На що вони готові піти, щоб отримати довгоочікувану пропозицію про заміжжя і бажана мрія вийти заміж здійснилася? Нижче представлено ряд порад, які допоможуть зміцнити взаємини з чоловіком мрії, та призведуть до одруження.

 

Отже, найголовнішим правилом, яке знадобиться у нерівній битві за серце обранця, а й у повсякденному існуванні є повагу особистості. Здавалося б, що у цьому складного? Проте більшість дівчат просто не вміє з повагою ставитись до себе. А якщо фемін не поважає в собі особистість, ставиться скептично і зневажливо до власного зовнішнього вигляду, проявів характеру, постаті, то й оточуючі не зможуть ставитися з любов'ю до такої дівчини.

Користуючись нагодою, пропонуємо для вас семінари як вдало одружитись, а також, і онлайн корпоративні тренінги з продажу та по переговорам.

Неповажне ставлення представниць слабкої половини себе здатне лише спровокувати лише аналогічну реакцію сильної половини він. Тому ключова норма, яку включає формула заміжжя, полягає в повазі, яку особистість відчуває щодо себе. Для виконання даної норми дівчатам слід зайнятися об'єктивним вивченням власних мінусів і переваг, щоб надалі постаратися позбутися мінусів або трансформувати їх у плюси, навчитися не соромитися власних переваг та представляти їх у вигідному світлі. Можна зайнятися аутотренінгом, що полягає у повторенні фраз позитивної спрямованості, що сприяють підвищенню самооцінки. Наприклад, можна використовувати фразу зі знаменитої кінострічки: «Я найчарівніша і найпривабливіша». Адже висока самооцінка є запорукою життєвої успішності і становить фундамент сприятливих відносин, а також саме в адекватній самооцінці і полягає відповідь на питання, що турбує більшість жінок: як вийти заміж без зусиль?

 Наступна порада вдало вийти заміж полягає у позбавленні негативу. Спочатку у відносинах необхідно постійно комунікативно взаємодіяти з обранцем. Не треба боятися обговорювати з партнером те, що накопичилося негативного чи позитивного у душі. Проте не варто розмову з коханим перетворювати на з'ясування стосунків та пред'явлення претензій. У відносинах однаково важливі негативні прояви та позитивні емоції для взаєморозуміння та налагодження сприятливого зв'язку, що базується не тільки на взаємній симпатії, а й на взаємній довірі, повазі та чесності. Адже краще заздалегідь дізнатися, яким чином поводитиметься обранець у різних ситуаціях. Інакше після весілля може бути пізно.

 

Природність - ось запорука стійкого почуття кохання з боку чоловіка. Помилково думати, що хлопцям подобаються гламурні красуні, насичений макіяж, штучні губи чи фальшиві посмішки. Абсолютна більшість представників сильної частини населення віддає перевагу щирості фальші, природності гламурності, розважливості балакучості, надійності безвідповідальності. Тому не слід годинами працювати над власною зовнішністю, щоб створити образ, далекий від оригіналу. Макіяж повинен лише злегка підкреслювати вигідні сторони зовнішності та приховувати деякі дефекти, за наявності, а не створювати абсолютно іншу особистість. Інакше на чоловіків чекатиме сюрприз і далеко не факт, що для них він буде приємним. Адже після одруження все одно настає справжнє життя, в якому не існує місця удавання та маскам.

 

Саме за допомогою природності мрія одружитися здійснилася у багатьох дівчат. 

Досить важливою якістю у відносинах статей має привабливість. Не варто приміряти на себе роль недоступної Снігової Королеви. Необхідно намагатися уникати нудьги у стосунках. Жінкам слід враховувати, що чоловіча стать не потребує вічно незадоволеного і нудного сусіда по квартирі. Йому хочеться поряд з собою бачити жінку, яка його підкорила, життєрадісну, розкуту і спокусливу, а не вічно сумуючу особу.

 Жінкам, які задаються питанням, що робити, щоб вдало вийти заміж, потрібно намагатися уникати стосунків із чоловіками, які прагнуть лише вільних стосунків і не хочуть мати сім'ю. Не слід йти шляхом самообману і вважати, що можна виправитися затятого гуляку і повісу. Якщо чоловік знайшов свою єдину, це помітно стає з першого погляду. Ну, а якщо через місяць відносин він все також гуляє і уникає серйозного зв'язку, то варто примиритися з тим, що ви не є тією незрівнянною, заради якої він готовий буде повісити на себе шлюб. Змиритися та рухатися далі.

 Емоційна врівноваженість також займає одну з лідируючих позицій у вирішенні завдань, як вийти заміж у 30 років? Адже зайва емоційність простим у двадцять років, а бальзаківський вік зобов'язує прекрасну стать бути більш стриманою у прояві емоцій у присутності представників протилежної статі, що особливо виражають гнів, розлад чи образу. Чоловіки не хочуть, щоб їхнє сімейне життя являло собою їзду на американських гірках. Будинок для них повинен асоціюватися із турботою, спокоєм, комфортом та стабільністю. Інакше вони намагатимуться затримуватися на роботі, знаходити інші справи, щоб повертатися додому якомога пізніше. Адже не дуже приємно йдучи додому боятися ту, що їх там зустріне. Раптом сьогодні замість лагідної та дбайливої ??хранительки домашнього вогнища, його зустріне скуйовджений і лютий ураган емоцій, спрямований проти нього. Нерідко буває дуже складно приборкати свою вдачу, але цього потрібно прагнути, якщо мета полягає в щасливому сімейному житті.

 

Також не потрібно переживати, якщо здається, що обранець затягує спілкування і не переходить на більш тісний рівень взаємин. У таких ситуаціях не можна тиснути на чоловіків. Потрібно враховувати, що сильна стать набагато неквапливіша у відносинах. Їм необхідно набагато більше часу, щоб подолати стадію знайомства та перейти до більш довірчого та тісного спілкування. Тому потрібно намагатися уникати теми подружжя, доки він сам не торкнеться її.

 Тяжкий погляд, жаркий поцілунок в затишному місці, подряпини на спині після бурхливого інтиму у поєднанні з твердістю характеру, емоційною врівноваженістю, хорошим настроєм, дружньою підтримкою – ось ті не складні якості та дії, за допомогою яких серце сильної половини буде завойовано, а сімейні стосунки з ним будуть наповнені щастям, любов'ю та обопільною турботою.

 

Трохи лестощів у стосунках також не завадить. Тільки вона має бути доречною та своєчасною. Потрібно періодично говорити своєму партнеру, що він розумний, сильний та взагалі чудовий. Не рекомендується економити на похвалі, коли коханий робить щось хороше або робить романтичний вчинок по відношенню до партнерки. І навпаки, якщо він зробив помилкові дії або необдумані вчинки, то найкращим буде промовчати і не робити трагедії з того, що сталося.

 Одним з найважливіших пунктів у щасливих взаєминах з персонами протилежної статі вважається гумор та веселощі. Потрібно намагатися уникати негативу та тривоги. Адже життя слід любити і тоді воно відплатить тим самим.

 Навіть якщо фемін з обранцем вже живуть разом, це не заважає їм влаштовувати собі романтичні рандеву. Побачення лише урізноманітнять життя і внесуть яскравості у відносини.

 Як успішно вийти заміж? Найголовнішим у взаєминах статей є кохання. Якщо у серцях партнерів любов не живе, то не слід навіть розмірковувати про те, щоб створити сім'ю, а тим більше про продовження роду. Адже малюки мають у коханні з'являтися на світ!

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов