Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  Як стати багатою і успішною жінкою

Як стати багатою і успішною жінкою


знайти чоловіка своєї мрії, одним словом стати успішною в усьому, в усіх аспектах життя, а інші продовжують животіти в убогості, тільки мріючи про багату і щасливого життя.

При цьому успішні жінки частіше за все не виділяються якимись незвичайними надприродними здібностями або надлюдськими якостями. Як же цим жінкам вдалося стати успішними у всьому, на відміну від неуспішних?

У чому секрет їхнього успіху? Що відрізняє успішну жінку від неуспішної, або, як прийнято говорити «тієї, якій не пощастило в житті»? Невже вся справа у везінні?

Зовсім немає, жінці стати багатою і успішною, найчастіше заважають звички невдах.

По перше. Наприклад, звичка жаліти себе. Якщо ви читали історії успішних людей, напевно можете згадати, що багатьом з них доводилося багато витерпіти, багато подолати на шляху до успіху. Але, незважаючи на труднощі, вони вперто йшли до своєї мети. Поспостерігайте тепер за тими, кого, на вашу думку, можна назвати невдахою або невдахою.

 

Зазвичай такі люди замість того, щоб хоча б почати щось робити, постійно зайняті пошуком різноманітних відмовок і виправдань своєї нерішучості і бездіяльності. Вони постійно вишукують людей, а також обставини, які, на їхню думку, заважають їм здійснити задумане- говорить Наталія.

А далі починають жаліти себе: «Ой, я бідна і нещасна, я ось хочу то-то і те-то, а мені постійно заважають і не дають ...» Загалом, далі голосінь справа зазвичай не йде.

    Якщо ви виявляєте в собі звички, які роблять жінку невдахою - терміново усувайте їх! Інакше ви так і не станете багатою і успішною!

По-друге. Далі, в списку йде почуття неповноцінності. Найчастіше виникає, коли ми не приймаємо себе, а постійно порівнюємо з іншими людьми, щоб в черговий раз довести собі власну неспроможність, щоб в черговий раз сказати собі: «Ось бачиш, куди тобі сунутися, подивися, наскільки вони краще тебе, успішніше, красивіше »... Ну і далі в такому ж дусі.

Щоб заткнути внутрішнього критика, не порівнюйте себе з іншими людьми, це не тільки безперспективно, а й абсолютно не плодотворно. Всі ми різні і стати як інша людина, ні зовні, ні внутрішньо у вас не вийде, як би ви не старалися. Порівнювання себе з іншими неминуче призведе до нового витка жалості до себе, а також нових пошуків виправдань.

 

 

Щоб стати успішною жінкою в усьому, краще порівнюйте себе нинішню з собою колишньою. Все одно хоч якийсь, хоч мінімальний, але прогрес обов'язково є. За що себе і похваліть. І це непогано, адже велика дорога починається з першого кроку, а його ви вже зробили. Ви вже зробили перший крок, щоб стати успішніше - ви можете пишатися собою!

Як стати успішною жінкою в усьому

По-третє. Потрібно перестати скиглити і скаржитися всім і кожному на свою тяжку життя. Тому що негатив має властивість множитися, притягаючи ще більший негатив, а воно вам треба? Через нього ваше рух до успішного життя перетворитися в топтання на місці. Негатив, зазвичай супроводжує по життю невдах, вам з ним тепер не по дорозі.

Бажаючи стати найбагатшою жінкою, потрібно звернути пильну увагу на фінанси. Ви повинні працювати не тільки над збільшенням своїх доходів, а й навчитися контролювати свої витрати. Ваші витрати ні в якому разі не повинні перевищувати ваші доходи. Покупки необхідно робити усвідомлено, а не під впливом миттєвого бажання або реклами. Цим ви уникнете непотрібних витрат. Також всіляко уникайте кредитів!

По-четверте. Тепер визначитеся, ніж вам подобатися займатися, знайдіть улюблену справу, знайдіть роботу, яка буде приносити вам радість і задоволення. Займаючись улюбленою справою, ви завжди будете прагнути не тільки до розвитку, але також до прогресу, щоб стати успішною жінкою в усьому. Тільки не потрібно влаштовувати гонки в гонитві за миттєвою вигодою. Зазвичай найкращі результати приходять через якийсь час.

До речі, про час ... Вам просто необхідно навчитися правильно розподіляти свій час, цінувати його. Успішні люди дорожать кожною секундою і не дозволяють собі витрачати час даремно. Тому що розуміють, що кожна втрачена хвилина - це втрачений шанс змінити своє життя, досягти більшого, отримати бажане, стати багатшими і успішнішими і т.д.

Щоб позбутися від перерахованих вище звичок невдах і стати в підсумку успішної і багатої жінкою, вам потрібно буде постійно працювати над собою, щоб виховати в собі абсолютно повноцінну особистість. І врешті-решт, досягти своєї мети!

 

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов