Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Домашний очаг  »  Як зберегти сім'ю на межі розлучення

Як зберегти сім'ю на межі розлучення


Подружжя сваряться, їм важко знайти спільну мову, виникають побутові або фінансові проблеми. Не всі можуть впоратися з труднощами і зберегти сім'ю. Часто навіть невеликі сварки призводять до розірвання шлюбу. Як не допустити такої ситуації, як зберегти сім'ю на межі розлучення, розглянемо докладніше в цій статті.

 

Причини розлучень:  

 фінансові проблеми. Щоб сім'я нормально існувала необхідні значні вкладення. Житлоплощу (знімна, придбана або будується в кредит), народження дітей, різні побутові питання - все це вимагає фінансових вкладень.

- Якщо не вистачає грошей, то ініціатором розлучення частіше виступає дружина;  

-  зловживання спиртними напоями. Багато подружніх пар розлучаються через алкоголізм;

-   зрада одного з подружжя;     народження дитини. Деякі пари не витримують труднощів, пов'язаних з доглядом за маленькою дитиною.

 

 Якщо часті скандали відбуваються на побутовому грунті, то пари рідко подають на розлучення. Допомагають зберегти сімейні відносини родичі.

 

Пара хоче зберегти сім'ю

 

 Якщо пара знаходиться на межі розлучення що робити підкаже відповідь на питання «Для чого потрібно збереження сім'ї». Коли в родині відбуваються постійні скандали і подружжя не бажають йти на компроміс, здається що єдиним виходом буде розлучення. Спробуйте спокійно обговорити проблему зі своєю другою половинкою, зрозуміти чого дійсно не вистачає, щоб зберегти відносини.

 Розмова допоможе врятувати шлюб від розлучення тільки в тому випадку, якщо зберегти сім'ю хочуть обоє. Спробуйте разом згадати найкращі моменти сімейної історії.

 

Поговоріть і обговоріть, що очікуєте від своєї другої половинки, яким мрієте бачити майбутнє сім'ї. Що робити якщо сім'я на межі розлучення, щоб не упустити момент для врегулювання ситуації? Не можна замовчувати проблеми, якщо вони з'явилися. Краще обговорити ситуацію, що виникла відразу, щоб уникнути накопичення образ і нерозуміння коментує Майкл Трейсі в Україні.

 

Дружина хоче розійтися

 Врятувати сім'ю від розлучення набагато складніше, якщо розлучитися хоче один чоловік. Так, дружина першої подає на розлучення через фінансові та побутових нюансів, зради або алкоголізму чоловіка.

Як відмовити дружину від розлучення, знайти спільну мову навіть в скрутному становищі, допоможуть наступні рекомендації:

-  попросіть родичів підтримати вас;

-  частіше радуйте дружину подарунками, нехай зовсім незначними. Увага завжди цінується;

 -   проявляйте турботу про дружину. Допомагайте в роботі по дому, намагайтеся вирішити всі виникаючі побутові питання;

 -   розмовляйте з дружиною про проблеми, які вас турбують. Поясніть, чому зараз важко з фінансами, пообіцяйте незабаром зайнятися питанням;

 -  намагайтеся помічати будь-які зміни в зовнішності дружини (нову помаду, плаття, зачіску), робіть їй компліменти.

 

Утримати дружину від розлучення, зберегти відносини допоможе наполегливість, постійна увага, почуття гумору, терпіння, любов, увагу і допомогу близьких людей. Під час розмов з дружиною намагайтеся не загострювати увагу на її недоліках. У будь-якому конфлікті, що виходить за межі допустимого, винні обидва партнери, тому зупинити дружину від розлучення допоможе концентрація на своїх недоліках. Якщо дружина подала на розлучення то як зберегти сім'ю в такий момент? Дружина пред'являє претензії, подумайте що ви робите не так. Заперечувати звинувачення легко, але краще розібратися в своїх почуттях і вчинках. Можливо, що дружина права і то що сім'я опинилася на межі розпаду винні ви. Більше розмовляйте, намагайтеся обговорювати будь-які проблеми спокійно.

 

 Чоловік вирішив розлучитися Жінка в усі часи вважалася мудрою берегинею сімейних відносин. Дружина повинна знати, як себе вести якщо чоловік хоче розлучення, зуміти направити ситуацію по вірному шляху. Не варто доводити сімейні відносини до моменту, щоб чоловік сказав що розлюбив і хоче розлучення. Щоб уникнути подібного, дружині необхідно цікавитися захопленнями чоловіка, підтримувати його інтереси.

 Коли чоловік приходить з роботи, не варто з порога пред'являти претензії з приводу невиконаних обіцянок, або якихось побутових проблем. Спробуйте спочатку нагодувати чоловіка, а потім спокійно поцікавитися як пройшов його день. Намагайтеся проявляти непідробну зацікавленість в тому про що говорите. Покажіть чоловікові, що при будь-якому розкладі він отримає підтримку у вашій особі.

 

 Якщо сімейна ситуація з чоловіком на межі розлучення що робити підкажуть наступні поради:

 - намагайтеся виглядати жіночно, привабливо на вулиці і вдома;
 
-    вчіться контролювати свої емоції;
 
-   будь-які проблеми вирішуйте в спокійній обстановці, крик не допоможе;
 
-   знаходите компромісні рішення;
 
-  частіше хваліть чоловіка, робіть компліменти (чоловіки теж їх люблять);
 -   запрошуйте в гості його друзів;
 
-   підтримуйте інтереси чоловіка.

 

Що робити якщо чоловік хоче розлучення, і не йде на компромісне рішення? У будь-якому випадку намагайтеся залучити його до обговорення проблеми, намагайтеся разом під час розмови з'ясувати причину розладу в сім'ї. Турбота і ласка здатна на багато що, навіть зберегти майже розбиті відносини.

 

Поради

 Головними причинами розладу відносин часто виступає небажання розмовляти. У кожній сім'ї існують проблеми, і для їх усунення необхідно спільне обговорення. Замовчування призводить до недовіри, накопичення образ і зберегти сім'ю стає важче. Врятувати сім'ю на межі розлучення допоможе зміна своєї поведінки. Ніколи не звинувачуйте партнера, якщо руйнується сім'я. Завжди є вина обох подружжя. Інша справа, якщо мова йде про психологію відносин на межі розлучення зі зрадою. Але, і тут можна і потрібно розмовляти, щоб зрозуміти чому трапилася зрада. Часто чоловіки заводять стосунки на стороні, бо вдома не знаходять підтримки і розуміння. Дружина постійно чимось незадоволена, їй нецікава життя чоловіка поза домом. Коли впоратися з розладом відносин самостійно не виходить, зверніться до психолога щоб врятувати сім'ю від розлучення. На консультацію бажано приходити удвох. Важливо не панікувати, дати собі і своїй другій половинці заспокоїтися. Зберегти сім'ю на межі розлучення порадами психолога можна тільки в спокійному стані.

 

Зберегти нормальні відносини, коли сім'я на межі розлучення можна, пройшовши такі етапи: 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов