Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  100 способів заробити для тих, хто зневірився

100 способів заробити для тих, хто зневірився


Ось приклад того, як люди розклеюють оголошення з пропозицією своїх послуг. Можна сидіти і скаржитися на життя, а можна зробити оголошення і обклеїти ними район.

 

 

 Є люди, які вміють робити масаж, але лінуються пошукати клієнтів. Такі масажисти занадто гарні, щоб розклеювати оголошення або тягати з собою важкий масажний стіл, який складається в велику валізу. Можливо, ви теж той самий вчитель англійської, якому бракує клієнтів, зробіть же що-небудь.

 

Продати свої послуги вам допоможуть:
    -  свій сайт
    -  візитні картки
   -   розклеювання оголошень по району

 -  реклама послуг на форумах і в соціальних мережах
    творча реклама (в деяких ліфтах можна побачити намертво приклеєні зразки дзеркал, на яких витравлений телефон майстра з різання скла).

Як приклад ось вам візитна картка реального людини і оголошення, яке висіло на під'їзді. Я бажаю цим людям багато клієнтів за те, що вони не лінуються їх шукати. Я знаю людей, які організували вечірки знайомств, не маючи ні офісу, ні постійних співробітників, ні особливих матеріальних цінностей. Самі створили сайт і продають з нього квитки. Зустрічі проводять в ресторанах, культурну програму придумують самостійно. Ресторани щасливі заплатити 10 відсотків від загального рахунку за велику кількість гостей, оскільки зараз криза і їдців стало менше. А для деяких людей криза - тільки привід для ниття. Я знаю жінку, яка організувала на дому агентство з підбору персоналу. Як вона діє? Та дуже просто. Реєструється за невеликі гроші (за додаткову плату) на сайтах, де розміщена велика кількість резюме здобувачів. За довідником Жовті сторінки обдзвонює великих роботодавців і пропонує послуги з підбору персоналу, приїжджає в офіс до них на переговори, підписує договір про надання послуг. Роботодавці платять їй за знайдених співробітників від 20 до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Невдаха заперечить:

 

- Але ж мене можуть обдурити, не платити! ..
Що ж, ви можете сидіти і нічого не робити. Тоді вас точно ніхто не обдурить)))
Одна хороша жінка в Севастополі виховує трьох хлопчиків, вона любляча мати і дружина, і навантаження по будинку анітрохи не завадила їй налагодити написання на домашньому комп'ютері курсових і дипломних рабoт. У неї освіту журналіста, а вона примудряється писати роботи з кораблебудування, медицині, історії, політиці. Виключила тільки ті області, в яких зовсім не розбирається - програмування, наприклад. Дає гарантійне зобов'язання кожного клієнта, що робота буде оцінена не нижче, ніж на «четвірку». Безумовно, на початку діяльності було складно, поки не накопичилася база даних. І якщо перші курсовик забирали по дві-три тижні, то через кілька років подібного праці вона може написати курсову за одну ніч, а дипломну роботу за тиждень.
Ледар завжди знайде, чим себе виправдати, але я впевнена, що ледарі мій сайт не відвідують.
Людям творчого складу розуму можу порадити книгу «Мільйонер за хвилину» Марка Віктора Хансена. Поки ви будете читати цю книгу, у вас виникнуть десятки ідей про те, як збільшити дохід.


На практиці буває важче за все не стільки добре щось зробити, скільки продати свої навички, вміння, кваліфікацію або товар. Ця стаття написана в допомогу людям, які відчувають гостру нестачу грошей. Одночасно з підробітками можете читати Джо Джірарді «Як продати що завгодно кому завгодно», навіть якщо ви ненавидите продавати. Ця книга про вміння отримувати винагороду. У вас є бажання отримати додаткове джерело доходу? На перший погляд, здається, що не так вже й просто підібрати роботу до душі. Хтось може виділити для роботи тільки вечора на буднях або вихідні дні, тобто свій вільний час. Комусь зручніше працювати, не виходячи з дому, а для кого-то цікавий не тільки додатковий заробіток сам по собі, а й можливість урізноманітнити своє життя, зайнятися чимось іншим, менш звичним, а тому більш цікавим.
Можливо, ви чули приказку: «найкраща робота - це добре оплачуване хобі». Для початку спробуйте пошукати таку роботу, яка була б пов'язана з областю ваших захоплень. Ви граєте на якомусь музичному інструменті? Зберіть своїх однодумців і влаштовуйте

ВУЛИЧНІ КОНЦЕРТИ. Рінгтони. Якщо підберете вдале місце і цікавий репертуар, то вже за тиждень такої роботи зумієте непогано підзаробити. А може бути, ви відмінно
В'яже на спицях або гачком, плете з БИСЕРА? Тоді шукайте цікаві моделі одягу або виробів в спеціальних журналах і в'яжіть не тільки для себе і своїх близьких, але на продаж. Нижче представлені інші варіанти заробляння грошей, засновані на хобі.

АКТОР. Послугами непрофесійних акторів, як правило, користуються компанії або фірми, що беруть участь в організації одноразових масових заходів - презентацій, виставок, свят. Про велику кількість Дідів Морозів і Снігуроньок напередодні новорічних урочистостей і навіть після них - в першій половині січня - думаю, вам нагадувати не треба. Більшість з них - актори-аматори, які бажають додатково заробити. Також ви можете розмістити ваші дані в базі кіностудії для того, щоб брати участь у масовках.
Відеооператор. Сьогодні все більше людей бажають сфотографувати будь-яке своє торжество або важливу подію свого життя на плівку, якщо ви вмієте користуватися відеокамерою, то можете розшукати таких людей і запропонувати їм свої послуги. Найпростіше отримати таке замовлення на весіллях, ювілеї, випускні вечори в школах, середніх спеціальних або вищих навчальних закладах.
Фоторепортерів. Існує значна кількість газет і журналів, які готові заплатити хороші гроші за вдало знятий кадр по темі їх публікацій або сенсаційні друковані та фотоматеріали. Мисливці за сенсаціями ніколи не розлучаються з фотоапаратом, а знявши заповітний кадр, добре знають ті місця, де тільки що знятий матеріал здатні оцінити.

ПРОДАЖ автограф або речей, що належали відомій особистості. Задоволення від відвідування концерту або іншої події, в якому брав участь відомий чоловік, може супроводжуватися можливістю додатково заробити, якщо ви зумієте отримати його автограф. Головне в цій справі - не упустити можливості.
Авіа- і судомоделірованія. Зараз не бракує в заготовках для виготовлення всіляких моделей літаків і суден. Якщо ви не проти пригадати свої підліткові захоплення, то цілком можете отримати надбавку до пенсії, не тільки продаючи виготовлені вашими руками моделі, а й навчаючи дітей їх конструювання.
ВИРОЩУВАННЯ НА ПРОДАЖ ДОМАШНІХ ТВАРИН. Якщо ви є щасливим володарем породистого собаки чи кішки, то їх потомство може принести вам чималі гроші. Попит на тварин з родоводом постійно високий, а ціна на них може досягати сотень доларів.
ВИРОЩУВАННЯ акваріумних риб РІДКИХ ПОРОД теж може приносити прибуток. Рибок можна здавати в зоомагазин, але краще продавати на ринку - там і про ціну зі своїм покупцем домовтеся самі і знайдете людей, з якими можна обмінятися досвідом по догляду за вашими вихованцями.
ХУДОЖНИК-ОФОРМИТЕЛЬ. Попит на таку роботу постійно зростає. Якщо ви володієте незвичайними або рідкісними вміннями в цій області, як то, наприклад, кування виробів з металу, то ваша праця буде добре сплачена.
ЕКСКУРСОВОД. Добре знання міста, його неформальних пам'яток - відмінне підмога в роботі екскурсовода. Підходьте до туристів, яких особливо багато в центрі в літню пору року, і пропонуйте послуги гіда, або публікуйте оголошення в інтернеті. А якщо ви володієте іноземними мовами, то коло ваших потенційних клієнтів, так само як і загальна вартість екскурсії в вашому виконанні може істотно зрости.
WEB-ДИЗАЙНЕР, ПРОГРАММИСТ. Для отримання цієї роботи необхідно в достатній мірі оволодіти необхідними мовами програмування. Зате потім хороший дохід вам гарантований. Якщо вас цікавить додатковий заробіток на дому, то і тут можна підшукати цікаві варіанти.
КОМП'ЮТЕРНИЙ НАБІР ТЕКСТУ. Мабуть, з найпоширеніших типів роботи на дому. Якщо швидкість вашої друку не так велика, то встановлюйте на свій комп'ютер клавіатурний тренажер і удосконалюйтеся, або прямуйте на короткострокові курси, де вас швидко навчать всім премудростям машинопису.
ВИГОТОВЛЕННЯ ДРІБНИХ ВИРОБІВ ПРОДУКЦІЇ НА ДОМУ. Наприклад, збірка кулькових ручок, виготовлення етикеток, листівок, дрібних деталей побутової техніки. Пропозиції про таку роботу теж досить часто з'являються в оголошеннях. Ця робота хороша тим, що її можна робити в будь-який зручний для вас час і навіть поєднувати з якимись звичними для вас справами, на кшталт, прослуховування музики або спілкування з близькими або друзями. Як правило, роботодавець забезпечує працівників необхідними інструментами і матеріалами для роботи, а потім забирає у них готові вироби.

УПАКОВКА НА ДОМУ. Робота дуже нагадує ту, що була описана вище. Відмінність полягає в тому, що з роботодавцем ви укладаєте договір не про виготовлення товару, а про його упаковці.
Будет полезно узнать -  Договорные отношения  в строительстве. А также - земельное право в Украине. Земельный кадастр пай. Что такое  Тройственный союз: инвестор-заказчик-подрядчик – нюансы для главбуха.

 

ОПЕРАТОР НА ДОМАШНЕМ ТЕЛЕФОНЕ. Багато невеликим фірмам набагато зручніше мати віддаленого диспетчера, який би відповідав на вхідні дзвінки клієнтів, ніж організовувати додаткове місце в офісі. Так що ваш телефон може послужити вам хорошу службу не тільки як засіб зв'язку, але і як помічник у справі заробляння грошей.
БУХГАЛТЕР НА ДОМУ. Ті ж самі дрібні фірми можуть заощадити на місці і для бухгалтера. Якщо у вас є знання в цій області або ви готові їх отримати, пройшовши короткострокові курси, то сміливо подавайте оголошення про пошук такої вакансії.
КОРРЕКТОР НА ДОМУ. Як правило, роботодавці хочуть бачити на такій роботі людей з філологічною освітою. Якщо видавництво або газета підшукує собі співробітника-надомника, то велика ймовірність того, що крім самої роботи ви отримаєте ще й комп'ютер для її належного виконання. У цьому випадку, у вільний від роботи час комп'ютер можна використовувати більш широко, ніж для простої коректури текстів.
ДИТЯЧИЙ САДОК НА ДОМУ. В умовах гострої нестачі місць в дитячих садах вашу пропозицію обов'язково знайде відгук серед тих батьків, яким не з ким залишити дитину, поки вони знаходяться на роботі. Поговоріть з сусідами, знайомими або подайте оголошення, щоб знайти двох-трьох хлопців, за якими ви могли б доглядати, не виходячи з дому. Найкраще, якщо вам вдасться зібрати в своїй групі дітей одного віку. Для літніх людей або тих, хто шукає для себе нескладну роботу, яка потребує спеціальних навичок і умінь.


Гардеробник. Не забудьте домовитися з вашим роботодавцем про розміщення на видному місці таблички про те, що адміністрація не несе відповідальності за гроші, документи і цінності, залишені в кишенях верхнього одягу.
ВАХТЕР, Конс'ерж. На цю роботу одразу йдуть пенсіонери, які зазвичай успішно поєднують її з в'язанням або читанням.

КУР'ЄР. В обов'язки кур'єра входить доставка по місту документів, грошей або зразків продукції. Іноді, щоб заощадити гроші на проїзд кур'єра, роботодавці запрошують на роботу студентів або пенсіонерів.
ПРИВАТНИЙ ПРОДАВЕЦЬ ГАЗЕТ І ЖУРНАЛІВ набуває друковану продукцію в редакції за оптовими цінами, а потім поширять її в роздріб.

УБОРЩИК КВАРТИР, ОФІСІВ. Проста і не дуже обтяжлива робота.

ФОТОГРАФ. Придбайте фотоапарат «Полароїд» і пропонуйте жителям і гостям міста зробити моментальні знімки на тлі визначних пам'яток.

ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ. Як відомо, щоб потрапити в більшість чиновницьких кабінетів, потрібно відстояти величезні черги. Ви можете допомогти людям, які не хочуть витрачати час даремно, постояти в черзі за них і отримати за це грошову винагороду.
СИДЕЛКА. Послуги доглядальниці можуть знадобитися для людини, яка не може себе обслужити. Він може знаходитися як в лікарні, так і вдома.
НАГЛЯД ЗА квартири, ТВАРИНАМИ НА ЧАС ВІД'ЇЗДУ ГОСПОДАРІВ. Знайти таку роботу непросто, тому що потрібні рекомендації, зате на такій роботі можна непогано заробити. Зрозуміло, що такий вид послуг як

Заточення КОНЬКОВбудет затребуваний тільки взимку, а
Соління та маринування ОВОЧІВ НА ПРОДАЖ має сенс займатися в основному влітку. Подібні види додаткового заробітку - сезонна робота - представлені в цьому розділі.

ЗАЛИВКА дворових ковзанках і хокейні майданчиків. Коли ви будете домовлятися з домоуправлінням, то можна взяти на себе зобов'язання не тільки по заливці, а й по підтримці катка в робочому стані - оплата буде вище.
Виготовлення виробів з ДЕРЕВА НА ПРОДАЖ. Проводячи літо на дачі, Ви можете зайнятися виготовленням нехитрих підставок під гаряче. Відшліфовані спиляти дерев яблуні, груші, ялівцю користуються великим попитом серед городян.

 

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов