Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  Перелік найбільш реальних способів заробити гроші

Перелік найбільш реальних способів заробити гроші


  Не біда, якщо після першого знайомства з наведеною в цьому розділі масою способів заробляння грошей у вас виникне стан деякої розгубленості. Повірте, це навіть непогано. Явно невідповідні для вас розділи будуть вами відкинуті, але залишиться значне коло тих занять, які вам під силу. Багато видів робіт можна почати без всякого початкового капіталу. Пошуку таких робіт автори постаралися приділити якомога більше уваги.

Перш за все, радимо пригадати про ваші захоплення, так званих хобі. У важкий час воно може вам допомогти. Адже недарма кажуть, що найкраща робота - це добре оплачуване хобі.

Значне число доступних робіт можуть виконуватися в домашніх умовах, незалежно від місця проживання - в міській квартирі або в ближньому Підмосков'ї. У перелік порад автори включили також деякі роботи, які можна виконувати тільки в сільській місцевості. Однак ці роботи можуть бути цікаві і міським жителям: багато хто проводить теплу пору року на дачах або у родичів у селі.

Треба сказати, багато з займаються приробітком до пенсії людей не обмежуються якимось одним видом діяльності.

І це абсолютно правильно. Вирощування розсади, на якій сільські бабусі заробляють гроші, - сезонна робота. Такий вид робіт, як заливка катка, - теж. Важливо правильно чергувати доступні вам види.

Наводячи приклади великих успіхів у бізнесі, ми, буває, забуваємо, що на шляху до успіху часто зустрічаються і труднощі, і тимчасові невдачі. Тому, зайнявшись чим-небудь і не отримавши очікуваного результату, не турбуйтеся. Пошукайте в своїх діях слабкі сторони, подумайте про інші способи вирішення завдання. І якщо ваші вже змінені плани так і не дадуть віддачі - рішуче беріться за нову задачу. Адже саме після першої невдачі багато припиняють боротьбу за виживання, а даремно! Недарма психологи з праці радять - чим витрачати час на оплакування невдалого проекту, треба його просто поміняти на новий вид діяльності.

Залишається тільки додати, що для зручності автори розташували поради в алфавітному порядку, а орієнтовні ціни товарів, робіт і послуг вказані в доларах, які завжди можна перерахувати на рублі.

 Предлагаем узнать, что такое долевое участие в строительстве, какие правила определения стоимости проектных и изыскательских работ, какие особенности, регистрации прав собственности на объекты недвижимости,…


АВТОМАЛЯР. Не дуже складна робота. Зовсім не обов'язково займатися цією роботою в складі фірми і повністю перефарбовувати кузова автомобілів. Маючи мінімальний набір інструментів, обладнання та каталог кольорів, можна виконувати забарвлення окремих частин автомобілів з виїздом до замовника.

АДМІНІСТРАТОР ОФІСУ. Робота пов'язана з організацією чіткої роботи допоміжних служб фірми і її технічних засобів - багатоканальної телефонної станції, факсів, комп'ютерів, модемного зв'язку, копіювальних апаратів, Інтернету. Особливо цінними є співробітники, які володіють іноземною мовою. Деякі фірми пропонують навчання. Роботу можна знайти в газетах безкоштовних оголошень.

АДМІНІСТРАТИВНО-КАДРОВА РОБОТА. Запрошуючи на цю роботу, фірма зазвичай проводить співбесіду з претендентами на посаду. Перевага віддається колишнім працівникам відділів кадрів, які мають досвід роботи і з людьми, і з документами.

АГЕНТ З ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ або посередник. Продаж з вашим посередницькою участю всього лише однієї квартири або будинку дасть вам пристойну суму комісійних. Якщо вам стає відомо, що хтось поруч має намір продати своє житло, не залишайтеся простим спостерігачем цієї угоди. Так чи інакше, житло буде продано, а комісійні отримає хтось інший. Приміром, двокімнатна квартира коштує 20 000 доларів. При комісійних 0,5% винагорода становитиме 100 доларів. Знайдіть покупця або продайте свою інформацію в ріелторську фірму.
У Москві близько сотні ріелторських фірм, т. Е. Фірм, що займаються оформленням угод з нерухомістю. Їх адреси і телефони можна знайти в газетах «З рук в руки», «Центр плюс» та інших періодичних виданнях.

АГЕНТ ПО УВ'ЯЗНЕННЯ ДОГОВОРІВ. Існує безліч професій і спеціальностей, власники яких мають велику потребу в послугах агентів. Музиканти, оператори відеозйомок, художники, фотографи, дизайнери, фахівці з установки охоронної сигналізації - всіх просто не перелічити. За отриманий з вашою допомогою контракт із задоволенням відрахують до 5-10% від вартості замовлення.

АКТОР. Мало кому в наш час потрібні актори, але такого роду оголошення в Москві все ж зустрічаються. Як правило, роботи ці разові, замовляють їх організації та фірми в дні проведення виставок, презентацій і добре оплачують. Тисячам москвичів напевно запам'яталася міжнародна виставка на Красній Пресні, де величезний успіх мали сценки, вміло розіграні на майданчику з декораціями «Мисливці на привалі».
   Актори-непрофесіонали завжди можуть звернутися на кіностудію і взяти участь у масовках.

АВІАМОДЕЛІЗМУ І судомоделізм. Для деяких людей їх юнацьке захоплення стало хорошим приробітком до пенсії. І якщо ви впевнені, що впораєтеся з цією роботою, на ваше оголошення охоче відгукнуться батьки підлітків, які бажають зайнятися моделюванням. У матеріалах для моделей, напівготових конструкціях не бракує. Якщо робота навіть з одним підлітком піде непогано, а ваші моделі сподобаються батькам, то у себе вдома ви зможете влаштувати щось на кшталт авіамодельного гуртка.

АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ. Якщо у вас є автомобіль, його вміла експлуатація може стати досить прибутковою справою.

Можна укласти договір з фірмою, можна обслуговувати торговців на ринках. Поцікавтеся в податковій інспекції, які документи потрібно оформити, так як для перевезення деяких вантажів, наприклад м'яса, треба мати санітарний паспорт на автомобіль.

АГЕНТ ПО РЕКЛАМІ. Багато фірм мають потребу в агентах, які рекламують їх продукцію і послуга. Агент може продавати і поширювати рекламну продукцію - фірмові авторучки, календарі, майки, кашкети з рекламою або товарним знаком.

БУХГАЛТЕР НА ДОМУ. Попит на бухгалтерів не слабшає. Багато дрібні і середні фірми мають непогану економію, котрі дають бухгалтеру місце в вигляді офісної площі, стола і стільця. Все це є у бухгалтера будинку. Якщо ваша спеціальність до виходу на пенсію була пов'язана з цією роботою, не втрачайте знань - пошукайте вільні місця. Відомі випадки, коли деякі люди спеціально закінчують короткострокові курси бухгалтерів, щоб мати стабільний і високий заробіток. Адреси та телефони курсів можна дізнатися з продаються на газетних лотках тижневиків «Запрошуємо на роботу».

ВАХТЕР - традиційна для літніх людей робота, яку багато хто суміщає з в'язанням на спицях, якщо, звичайно, це можливо. Буває, що роботодавці приймають на одну ставку двох чоловік з роботою по півдня.

Вигулювання СОБАК. Цей вид послуг зустрічається не часто, але може знадобитися людям, які живуть поруч з вами. Знайти замовлення нескладно - можна поцікавитися у господарів собак або дати оголошення в газеті свого району.

ВИРОЩУВАННЯ акваріумних риб РІДКИХ порід. Вельми прибуткова справа. І якщо воно вам поки незнайоме, проконсультуйтеся у фахівців, з чого почати і чи буде попит на вашу «живу продукцію». Продавати рибок краще на ринку, так як в магазині зазвичай приймають тільки на комісію.

ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ садового і городнього КУЛЬТУР. Приносить непоганий дохід, однак для виробництва розсади потрібні парники і теплиці. Як не дивно, але в межах Москви можна знайти підприємства, інститути та організації, які мають великі площі, що пустують в теплицях, в тому числі з обігрівом.

ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ - добре оплачувана робота, яку можна знайти, подавши оголошення. Цю роботу добре виконувати вдвох або в групі, маючи свій автомобіль.

Відеозйомка. Все більше користується попитом вид послуг. Краще, звичайно, якщо відеокамера належить вам і за її оренду не доведеться платити. Уникайте тільки сумнівних замовників - зйомка віддалених від міста об'єктів тощо. Найбільш часто замовлення можна отримати на випускних вечорах в школах та інших навчальних закладах, урочистих заходах, що проводяться фірмами, на весіллях, ювілеях.

«Виконати ваші ДОРУЧЕННЯ У МІСТІ ...» Оголошення такого характеру все частіше зустрічаються в газетах, що цілком зрозуміло. Дорожнеча поїздок змушує людей звертатися за допомогою до виконавців таких послуг. Уникайте тільки сумнівних замовлень і криміналу. Отримавши оплату за виконане замовлення, не втрачайте зв'язку з клієнтом - як правило, нові замовлення послідують і в майбутньому.

ВИРОЩУВАННЯ НА ПРОДАЖ ДОМАШНІХ ТВАРИН. Ціна на породистого щеняти досягає сотень доларів. Попит на хороших собак, кішок постійно тримається на високому рівні. Професійним собаківникам, наприклад, відомі родини, довгі роки займаються цією роботою і не думають про іншу діяльності.

ВИРОЩУВАННЯ КВІТІВ НА ПРОДАЖ. Ця нескладна робота підходить тим, хто має дачні ділянки в Підмосков'ї. Деякі громадяни до такої міри опановують секретами квітникарства, що влаштовують на своїх ділянках обігріваються теплиці і заробляють на вирощуванні квітів більше, ніж до виходу на пенсію.

ВИРОЩУВАННЯ ГРИБІВ. Зайнятися цією роботою можна тільки при наявності достатньої площі та умов. Найкраще починати роботу невеликим колективом, ретельно прорахувавши витрати і прибуток.

ВОДІЙ В ФІРМУ НА СВОЄМУ АВТОМОБІЛІ. Як правило, фірма не несе відповідальності за технічний стан автомобіля, тому, розглядаючи цей вид робіт, продумайте зміст договору з роботодавцем, уникаючи кримінальних пропозицій.

В'язання спицями та гачком. Особливим попитом користуються пропозиції по виготовленню моделей одягу з нових модних журналів.

ВІДНОВЛЕННЯ генеалогічне древо. Встановлення своїх предків стає все більш цікавим для маси заможних людей, які замовляють ці роботи і добре їх оплачують. Робота пов'язана з пошуками архівних документів Москви, поїздками в архіви інших міст. Виконання одного великого замовлення триває не один місяць. Документи можуть скласти кілька томів, а оплата за роботу може перевищити суму вашої пенсії за кілька років.

Гардеробник. Мабуть, сама нескладна робота. Підписуючи договір, вимагайте у роботодавця, щоб на вашому робочому місці була табличка «Прохання не залишати в верхньому одязі гроші, документи і цінності. За їх збереження адміністрація відповідальності не несе ».

ГРАВЕРНІ РОБОТИ - нескладна робота для людей, які володіють технологією роботи з металом, керамікою, порцеляною та іншими матеріалами.

ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ТВАРИН. Заможні люди нерідко бувають дуже зайнятими і потребують догляду за їх хворими улюбленцями - собаками, кішками, папугами. Причому господарі готові платити за лікування великі гроші. І якщо ви можете знайти спільну мову з безсловесними хворими, сміливо давайте оголошення. А як проводити процедури - роз'яснить ветеринар.

ГОТЕЛЬ ДЛЯ ТВАРИН І ПТАХІВ. Ті ж заможні люди бувають дуже вдячні і добре платять за роботу по догляду за їх вихованцями в період відпусток або відряджень. Якщо ви прийняли перший таке замовлення, то постарайтеся, щоб ваша робота сподобалася клієнтові. Напевно у нього знайдуться друзі, яким також потрібно прилаштувати тварин на короткий час.

ГОТЕЛЬ НА ДОМУ. У багатьох містах біля вокзалів у вечірній час можна зустріти людей, які перебувають при поїздів з табличками: «Кімната на ніч» або: «Кімната на 3 дні». Якщо у вас є вільна кімната для приїжджих, ви самі зможете знайти масу способів знайти постояльців. Їх проживання до трьох днів не вимагає реєстрації в міліції. Бувають випадки, коли з якихось міркувань доводиться відразу відмовити клієнту, що не вселяє довіри, - зробіть це ввічливо, заздалегідь придумавши привід, чому він не підходить.
    Якщо цей рід занять стане для вас постійним - будьте готові до бесіди з податковим інспектором.

ДОМРАБОТНИЦА. Попит на цей давно відомий вид робіт зростає. Щоб уникнути непорозумінь обговоріть з роботодавцем коло ваших обов'язків, а краще викладіть їх письмово.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ РОБОТИ. Вимагають професійних знань. Робота придатна тільки для фахівців, так як вимоги до проектів та виконання оформлення офісів і квартир високі. Зате заробіток відповідно теж високий - замовники належать до грошових людям.

ДЕЗІНСЕКЦІЯ, або боротьба з комахами - комарами, мухами, тарганами, - непогано оплачувана робота, що вимагає, однак, особливої ​​обережності - щоденне зіткнення з отрутохімікатами може відбитися на здоров'ї. Поцікавтеся також, якими документами нам необхідно запастися - від санепідстанції, патент і т. Д.

ДИСПЕТЧЕР НА ДОМАШНЕМ ТЕЛЕФОНЕ. Ваш телефон - це не просто засіб зв'язку, це ваше знаряддя праці. Можна дати оголошення «Диспетчер на домашньому телефоні» або продзвонити по оголошеннях, які дають водії автомашин. За збір замовлень вантажоперевізникам вам відрахують до 10%. Можна отримати і іншу роботу, пов'язану з використанням вашого телефону.

ЧЕРГОВИЙ НА телемонітора. Ця робота відноситься до однієї з посад служб безпеки банків, підприємств, організацій, які використовують відеокамери для зовнішнього та внутрішнього спостереження.

ДИЗАЙН І ВИГОТОВЛЕННЯ ПРИЛАДДЯ для кухні. За своїм і журнальним ескізами можна виконувати оформлення кухонь - штори, клейонки, скатертини, рушники, фартухи, кухонні халати - все це з аплікаціями і без них.

ДИТЯЧИЙ САДОК НА ДОМУ. Дуже зручний вид діяльності. Досить домовитися з сусідами, знайомими або дати оголошення, щоб знайти двох-трьох малюків, яких вам будуть приводити додому. Важливо тільки з самого початку обумовити з батьками дітей умови догляду за ними, їх харчування.

Зазвичай батьки забезпечують вихователів продуктами, іграшками, іншими предметами і засобами догляду за дітьми. Фахівці радять, що краще приймати в свою групу дітей одного віку.

ДОСТАВКА ПОДАРУНКІВ НА ДОМ І В ОФІСИ. З цією роботою чудово справляються тисячі людей, що знаходять роботу за оголошеннями. Особливо багато замовлень надходить до свят.

Перед Новим роком багато громадян в костюмах Діда Мороза обслуговують в день до півтора десятків замовників і заробляють по 50-70 доларів за день.

ДОСТАВКА новорічних ялинок В ОФІСИ І КВАРТИРИ. Найкраще виконувати цю сезонну роботу вдвох і на своєму автомобілі. Прийняти замовлення можна у торговельного майданчика або по оголошенню в газеті. В останньому випадку найкраще вказати, що замовлення буде доставлений в зручний для покупця час.

ДОСТАВКА ПІЦИ В ОФІСИ В обідню пору - цей вид послуг поширюється все більше. Піцу-напівфабрикат можна купити в магазинах, а приготувати її до вживання можна вдома. Краще, якщо ви домовитеся з персоналом якої-небудь фірми, розташованої поруч з вами.

ЯКЩО ВИ ВИРІШИЛИ ЗДАТИ АБО ПРОДАТИ СВОЮ КВАРТИРУ, варто прислухатися до порад московської «Компанії Вавилон», однією з перших фірм, що з'явилися на ринку нерухомості. Ось деякі з цих порад. Велика частина тих, хто зателефонував по вашій об'яві виявиться «чорними» маклерами. Ви витратите масу сил на оформлення документів або ж можете зіткнутися з такими ситуаціями, що ніхто не дасть вам ніяких гарантій в спірних питаннях. «Чорний» маклер працює в поодинці, без ліцензії, з обмеженим числом клієнтів. Тому вас будуть умовляти погодитися на невідповідні варіанти. Шахраї уникають знімати або купувати квартиру за участю солідної фірми.

ЯКЩО ВИ Є добрий знавець СТОЛИЦЬ І КРАЇН ближнього або далекого зарубіжжя, ваші знання можуть принести вам значні гроші при виконанні робіт, пов'язаних з консультаціями фірм, що діють на зовнішньому ринку. Запропонуйте свої послуги в оголошенні в газетах, обдзвоните фірми, пов'язані із зарубіжними країнами, - все більше фірм виходять на зовнішній ринок, і ймовірність знайти заробіток, працюючи консультантом, весь час зростає.

ЖУРНАЛІСТ-фоторепортерів для газет і журналів. Зараз в Москві видається кілька сотень найменувань періодичних видань, багато з яких добре оплачують сенсаційні матеріали і фотографії. За кордоном, а тепер і в Росії успішно працюють мисливці за сенсаціями, ніколи не розлучаються з фотоапаратом і добре знають, куди треба везти тільки що знятий матеріал. Ви без праці згадайте такі ситуації, коли хтось, але не ви, отримали великі гроші за знімок. Ціна одного-єдиного сенсаційного знімка може бути досить високою.

Заточення кухонних НОЖЕЙ І НОЖЕЙ м'ясорубок. Проста робота, що приносить хороший дохід. Варіантів отримати замовлення багато. Якщо є автомобіль, то можна в'їхати на подвір'я багатоповерхових будинкі

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов