Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Нужные советы  »  Градієнт, розтяжка, омбре гель-лаками

Градієнт, розтяжка, омбре гель-лаками


 Перед тим, як ви приступите до створення цього неймовірно красивого і довговічного варіанти нейл-арту, хочемо нагадати вам, що перед нанесенням гель-лаку важливо забезпечити належний догляд нігтям, щоб вони легко сприйняли шелак і після його зняття виглядали чудово.
Якщо ваші нігтики виглядають не надто добре, то має сенс скористатися засобами для їх зміцнення - наприклад, IBX System, на сьогоднішній день відомою, як одна з кращих розробок у даній сфері. Чудова відновлює система швидко призводить нігті в норму - ви зможете ними пишатися і зробити прекрасний нейл-арт!

Сьогодні ми вам розповімо про такий вид дизайну гель-лаками, як градієнт. Будемо використовувати лаги Bluesky іp колекції GelPolish. Це будуть нюдовие ніжні відтінки і другий варіант - вечірнього дизайну.

Для більш спокійного дизайну використовуємо лаки №1335 і 1359, для вечірнього варіанту дизайну - №1342 і 1354.

Після полімеризації базового покриття візьміть більш світлий відтінок, який ви підібрали для ефекту градієнт. Не забувайте, що гел-лаки в будь-якому випадку треба наносити дуже тонким шаром, інакше вони у вас зморщаться при процесі полімеризації і надалі можуть вплинути на носкість. Дуже важливо при градієнті більш ретельно вибирати відтінки для цього ефекту. Після нанесення базового шару кольору необхідно ніготь розділити приблизно наполовину. Мені більше подобається зверху використовувати більш темний відтінок, а в нижній частині нігтя світліший. Наносимо також тонко і в стик в стик з попереднім кольором наносимо більш світлий відтінок. Не забувайте кисті c гель-лаком протирати про паперову серветку, щоб кольори не змішувалися в баночці, не потрапляли в неї.

Далі використовуємо тонку кисть волосок, наприклад, кисть від RuNail ANL №6. Необхідно поставити її перпендикулярно всій поверхні нігтьової пластини. І починаючи десь з середини темного кольору, невеликими плавними рухами, починаємо водити пензлем з однієї сторони в іншу. Потім ті ж рухи ведемо знизу вгору від початку до кінця. Причому в цьому випадку ми використовуємо одночасно емалевий колір гель-лаку і перламутровий. Буде добре видно незвичайний ефект, об'ємного 3D дизайну.

  Після цього необхідно перший шар заполімерізовать в лампі. Тепер знову профарбовуємо верхню частину нігтя більш темним відтінком і нижню частину - світлим. Якщо використовуєте перламутрові кольори лаків або гель-лакоd проводите пензлем до кінця нігтя. Після полімеризації другого шару дуже добре видно малюнок з об'ємними смугами. Цей ефект якраз створюється за рахунок перламутрових кольорів.

І після полімеризації закріплюємо все верхнім покриттям і знову заполімерізуйте, після чого зніміть липкий дисперсійний шар. Наш варіант дизайну готовий.
Рекомендуємо прочитати, про недорогий манікюр Київ, що таке мокрий манікюр, і як зберегти здоров'я ніг?

Другий варіант
дизайну також в тій же послідовності наноситься базове покриття, полимеризуется. Потім наноситься більш світлий відтінок гель-лаку на весь ніготь. Після полімеризації базового шару кольору наносимо на верхню частину нігтя темніший відтінок гель-лаку і на нижній - з щільними блискітками. Розподіляємо тонким шаром. Краще зробимо 2-3 шари гель-лаку. Досить близько підводимо гель-лак до верхнього шару і кисть витираємо про серветку. На цьому варіанті дизайну використовуємо віялову кисть. Кисть повинна бути обов'язково суха і чиста. Акуратно поставте кисть на одну сторону бокової стінки дизайну і без натиску проведіть її в іншу сторону. Потім, не перевертаючи кисть, щоб кольори не перемішалися, проводимо з іншого боку. І так кілька разів. Знову полімеризуючись цей шар в лампі. Повторюємо ті ж кроки і знову сухою чистою кистю повторюємо ті ж рухи з боку в бік.

Варіант третій
Тут лак наноситься безпосередньо на нігтьову пластину. Беремо самий темний відтінок і наносимо його на кінчик нігтя. Не чекаючи висихання, покриваємо середню частину нігтики лаком світлішого кольору і растушевиваем кордон квітів будь-яким гострим предметом. Потім покриваємо підставу нігтя найсвітлішим відтінком лаку і знову змішуємо кордону. У цьому випадку шар прозорого лаку наносимо після висихання кольорового.

Варіант четвертий
Останній варіант градиентного манікюру - чергування квітів від нігтя до нігтя. При цьому ніякі губки або спонж нам не потрібні, та й розтушовувати кордону квітів не доведеться.

Для виконання такого манікюру спочатку потрібно визначитися, нігтик якого пальця у нас буде завершальним (тобто самим темним). Припустимо, це мізинець. Покриваємо ніготь цього пальчика самим темним відтінком лаку. Далі переходимо до нігтика на безіменному пальці і офарблюємо його на тон світліше. Поступово офарблюємо нігтики на всіх пальцях рук, при цьому найсвітліший лак буде покривати ніготь великого пальця.

Те ж саме можна зробити у зворотному чергуванні. Тоді нігтьова пластина великого пальця у нас буде покрита самим темним лаком, а ніготь мізинця - найсвітлішим.

Манікюр, виконаний у техніках градієнта або омбре, можна вважати найбільш витратним в плані витрати лаку. Адже для кожного пальчика доводиться знову наносити лак на палітру (або безпосередньо на спонж). Але ми вважаємо, що результат того вартий.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов