Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Беременность, роды, дети  »  Як народити дівчинку

Як народити дівчинку


Ми вже писали про планування хлопчика, тепер поговоримо про те, як народити дівчинку, на що звертати свою увагу, плануючи підлогу і чи треба зовсім над цим замислюватися. Усюди кажуть, що любити дитину треба не важливо, якої він статі, найважливіше його здоров'я. Висловлювання абсолютно вірне, але все, ж бажання виховувати сина чи доньку неможливо відкинути і якщо є хоча б один шанс вплив на підлогу, то використовувати його потрібно. Теорій і різних способів є безліч, але ми відібрали найпоширеніші і вірні.

Як народити дівчинку
Найбільш використовуються в цьому питанні різні спеціальні таблиці. Вони складені при науковому підході, по-друге, дають можливість нічого не робити жінкам, для того щоб народити саме дівчинку, просто підбирати для зачаття правильний час. Адже це значно простіше, ніж довгими місяцями дотримуватися дієти з особливих продуктів, відстежувати місячний календар і так далі. Якщо у вас з'явилося тверде рішення: хочу народити дитину, і ви стали підшукувати таблиці, то можливо ви помітили, що всі вебсайти перекопіруют і поміщають у себе подібні таблиці з різною інформацією, а знайти початковий джерело просто неможливо. А коли говорять про так звану китайської таблиці конкретного статі, то й зовсім не знайти кінців. Звичайно ж, вірогідність все більше знижується. Жінка, що бажає зрозуміти як народити дівчинку або хлопчика, все практично починає з китайських таблиць. Вона була знайдена колись в одному з найдавніших поховань, адже вважається, що в той час, коли її склали, чомусь люди були більш розумними і спостережливими. Ними було встановлено, що стать дитини залежить від 2 факторів - вік мами і місяць, коли зачаття відбулося. Так все просто. У лівій Колоночки шукаємо вік жінки, потім у верхньому рядку знаходимо місяць зачаття і в перетині бачимо стать майбутньої дитини. Хіба буває що або простіше, як запланувати стать дитини? Як і в величезному більшості випадків такого визначення, мова йде про рулетку - потрапив, не потрапив. Тут представлена ця таблиця, поекспериментуйте на собі, якщо хочете, перевірте на попередніх дітях. Будуть тренінги семінари Київ та Львів.

А ТАКОЖ Як народити дівчинку?

 Починаємо не більшу серію статей про те як народити дівчинку або хлопчика, на що звернути увагу при плануванні статі і чи варто взагалі замислюватися над цим. Скрізь пишуть, що потрібно любити свою дитину в не залежності від статі, головне це здоров'я. Абсолютно правильне твердження, але все-таки від бажання виховати доньку чи сина не можливо позбутися і якщо є шанс вплинути на стать, то потрібно його використовувати.

Способів і теорій існує безліч, але ми вибрали найбільш популярні і достовірні. Вони порівну розділені між двома статтями, перша, ця стаття про те як народити дівчинку, а інша про те як народити хлопчика. Так що після прочитання нинішнього опусу, перейдіть за посиланням і продовжите ознайомлення з питаннями прогнозування статі майбутньої дитинки.

Самі часто використовувані це звичайно всілякі таблиці. По-перше, виглядають вони хоч якось «по-науковому», по-друге, дозволяють жінкам ні чого не робити, для того щоб народити конкретно дівчинку, а просто підібрати потрібний час для зачаття. Погодьтеся на багато простіше ніж місяцями сидіти на дієті зі спеціальних продуктів, стежити за лучним календарем і так далі.

От якщо ви твердо для себе вирішили хочу народити дівчинку і почали шукати таблиці, то могли помітити, що всі сайти передруковують і розміщують у себе таблички з різними даними, а знайти першоджерело не представляється можливим. А коли мова заходить про китайську таблиці визначення статі, то й зовсім кінців не знайти. Зрозуміло, все це ще більше знижує ймовірність правильного прогнозу.

Жінка, яка хоче зрозуміти як народити хлопчика чи дівчинку, майже завжди починає з китайською таблиці. Її знайшли в одному давньому похованні і вважається що в ті часи, коли вона була складена люди були чомусь розумніші і спостережливість. Вони вирахували, що стать залежить від двох чинників - вік матері і місяць, в який відбулося зачаття. Ось так от просто.

Знаходимо в лівій колонці вік жінки, потім знаходимо у верхньому рядку місяць зачаття і на перетині буде вказано стать вашої дитинки. Що може бути простіше, для того щоб зрозуміти як запланувати стать дитини і що може бути менш точно? Як і в пригнічують випадках подібного визначення, йдеться про рулетку - співпало, не співпало. Ось ця популярна таблиця, можете поекспериментувати на собі, своїх попередніх дітях або даних своєї мами.

Дуже часто нам здається, чим складніше метод, тим він кращий, надійніше і достоверней. Так що по зростанню складності прогнозу, можна перейти до Японської таблиці, здатної підказати як можна народити дівчинку. Підхід японців полягає у використанні двох табличок - у першій знаходимо цифру на перетині місяців народження батька і матері, після чого підставляємо цю цифру в другу табличку. Результат дається не однозначна - дівчинка, а імовірнісний. Чим більше отметінок в графі, тим більше шансів народити малюка певної статі.

Цифру з першої таблиці потрібно знаходити у верхньому рядку другий, потім дивитися в цю колонку і знаходити в ній приблизний місяць зачаття. Тільки після цього дивитися на кількість відміток у центральних колонках «дівчинка» і «хлопчик». На кілька кроків довше, але зате жінки будуть думати, що спосіб більш достовірний. На цьому не зупиняємося і переходимо до інших способів.

Хоча б побіжно варто згадати і про сни, адже для багатьох жінок сонник народжувати дівчинку може стати серйозним приводом сподіватися на те, що і в реальному житті народиться дівчинка. До того ж багато тлумачі снів говорять про те, що народжувати у сні дівчинку це добре, це до здоров'я, до легких пологів і до того, що у вас дійсно народиться дівчинка. Не дивлячись на те, що вважається, що уві сні все навпаки.

Зрозуміло як народити дівчинку так само не є чимось серйозним або науковим, оскільки не доведено існування «сили» крові і вже тим більше не визначені періоди, так званого оновлення, але все-таки популярність у подібних методів колосальна . До того ж великим плюсом є те, що не потрібно ні чого робити або самостійно рахувати.

Так от, припустимо ви вирішили хочу народити дівчинку і захотіли скористатися методом Карогодіна. Переходьте за посиланням, яку club дав вище і вибираєте у верхньому віконці рік зачаття. Трохи нижче ви повинні будете ввести день народження матері з точністю до дня і день народження батька з точністю до дня. Після цього просто натисніть на кнопку розрахувати і почекайте результату.

Природно як народити хлопчика чи дівчинку табличка вам не скаже, але ось точність прогнозування досить висока. Можете спробувати на своїх знайомих, які вже народили або на своїх родичів. Справа в тому, що Карогодін не говорить про те, за якою формулою він розраховує період оновлення крові, так що нам залишається тільки вірити і сподіватися що «співпаде» після пологів.

На цьому перша частина статті закінчена, нагадуємо, що продовження буде у другій, в якій ми поговоримо про хлопчиків і розберемо більш наукові методи прогнозу, які не тільки дають прекрасні показники надійності, а ще й мають під собою цілком розумні і достовірні пояснення. Так що переходите до другої частини, за посиланням на початку дива або через пошук по сайту. Ось ще кілька порталів, які можуть вам стати в нагоді

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов