Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Беременность, роды, дети  »  Як швидко завагітніти, якщо не виходить?

Як швидко завагітніти, якщо не виходить?


Вагітність може наступити під час овуляції при статевому контакті. Однак, правильний час овуляції плюс якісна сперма - ще не всі умови і гарантії, щоб швидко завагітніти. Є певні нюанси, які теж необхідно враховувати

Стрес не дозволяє завагітніти
Стрес - одна з провідних причин, які можуть перешкодити вагітності. Якщо вас цікавить як можна швидко завагітніти, потрібно навчитися розслаблятися: застосовувати аутотренінг, ароматерапію, масаж і аромаванни, можна також вдатися до допомоги заспокійливих трав.

Шкідливі звички перешкоджають вагітності
Жінки, які курять, мають менший шанс швидко завагітніти. Сперма кращих чоловіків містить менше сперматозоїдів, які до того ж менш активні. Аналогічним чином на зачаття негативно впливає кофеїн.

Харчуйтеся корисно і правильно
Щоб швидко завагітніти, жінка повинна обов'язково включити в свій раціон велика кількість зелені, овочів, каш і хліба, а також рослинна і оливкове масла, багаті фолієвою кислотою, щоб організм отримував достатню кількість вітаміну Е. Цей вітамін робить позитивний вплив на статеву функцію обох статей , а також допомагає краще працювати яєчникам. Обов'язково їжте багато фруктів.

Жінкам з ановуляцією рекомендується щодня в їжу вживати бобові і горіхи. Обов'язково їжте кожен день сир, йогурт, або жирне молоко.

Чоловікам рекомендують не нехтувати рибою, горіхами і м'ясом. Ці харчові продукти здатні збільшити рухливість і активність сперматозоїдів.

Виключіть зі свого раціону солодощі, борошняне, а також продукти, які можуть містити барвники, різні консерванти, добавки і канцерогени.

Китайська медицина радить:
Вживати більше лужної їжі замість кислої. Завдяки ній в організмі створюється необхідний для зачаття кислотно-лужний баланс. Продуктами, що відносяться до лужної їжі, є: всі фрукти, за винятком цитрусових, пагони, овочі і трави (наприклад, корінь валеріани). Молоко, м'ясо та зернові - це кисла їжа, здатна створити надмірно кисле середовище. Тренінги семінари Київ, а також Рівне.

Приведіть у норму свою вагу
Занадто худі або, навпаки, занадто повні жінки можуть мати проблеми із зачаттям. Подумати про вагу слід і чоловікам: оскільки при його коливаннях організм виробляє меншу кількість сперматозоїдів.

Обмежте вживання ліків
Зокрема, антибіотиків, антигістамінних препаратів і анальгетиків, вони перешкоджають дозріванню яйцеклітини. Під час статевого акту не використовуйте мастила, вони вбивають сперматозоїди.

Народні засоби як швидко завагітніти
Існує кілька народних засобів, що допомагають від безпліддя. Прекрасним засобом є, наприклад, трава спориш, яка добре діє на яєчники і матку, і яєчники, сприяючи зачаття. Ефективним засобом у боротьбі з безпліддям є шавлія, а також ортілія однобока, відома в народі під назвою борової матки. Якщо ви задалися питанням, «як швидко завагітніти народними засобами?», Пам'ятайте, що використовувати їх можна тільки після консультації з лікарем.

Потрібно знати, що незважаючи на способи швидко завагітніти за допомогою народних засобів, причини безпліддя можуть бути у всіх різними, тому приймаючи народні засоби безконтрольно, ви можете навпаки, погіршити своє захворювання і швидко завагітніти не вийде. Той же шавлія, наприклад, успішно виліковує безпліддя лише у випадку естрогенної недостатності і може істотно погіршити прогноз на шанси завагітніти при наявності інших діагнозів.

Як правильно вибрати час, сприятливий для зачаття
Період менструального циклу, коли вагітність найбільш ймовірна, носить назву фертильного періоду. Він триває близько 6 днів: 5 днів до овуляції і 1 день після. Найсприятливішим періодом для зачаття є: два дні перед овуляцією, і безпосередньо сам день, коли вона наступила. Вірно розрахувавши день овуляції, і попередньо утримуючись від сексу за день-два до зачаття, ви зможете у декілька разів збільшити свої шанси на вагітність.

Що робити, щоб швидко завагітніти?
Є достатньо проста порада тим парам, які прагнуть швидко завагітніти: якщо ви хочете, щоб заняття любов'ю безпомилково точно підпадали на період овуляції, потрібно займатися сексом через день під час періоду, що настає між 10-м і 18-м днями (при цьому перший день менструації вважається як 1-й день) вашого місячного циклу.

Найкраще просто протягом декількох місяців займатися із задоволенням любов'ю кілька загодя до передбачуваного терміну настання овуляції.

Як швидко завагітніти хлопчиком або дівчинкою?
Один з методів полягає в наступному. Сперма, як відомо, складається з двох типів сперматозоїдів: «чоловічих» - Y-сперматозоїдів і «жіночих» - Сперматозоїдів.

У тому випадку, якщо сексуальний акт трапився до овуляції, більше шансів вижити до запліднення є у «жіночих» сперматозоїдів. Якщо ж сексуальний контакт відбувається після овуляції, то «чоловічі» сперматозоїди отримують більше шансів першими дістатися до яйцеклітини.

Як швидко завагітніти дівчинкою? Для використання цього методу необхідно визначити точний день настання овуляції (наприклад, застосовуючи графік базальної температури). Результатом сексуальних зустрічей, які відбулися задовго до овуляції, з більшою часткою ймовірності є народження дівчинки.

Як швидко завагітніти хлопчиком? Якщо ж сексуальний контакт безпосередньо передував овуляції або стався відразу ж після неї, то, найімовірніше, у вас вийде хлопчик. Вкрай важливою умовою для того, щоб цей метод спрацював, є точно визначити настання овуляції, оскільки помилка в розрахунку навіть на 1 день призведе до результату, прямо протилежного вашим очікуванням (наприклад, народиться хлопчик, а не дівчинка).
Як часто слід займатися любов'ю, для того, щоб швидше завагітніти?

Ті пари, що мали статеві стосунки під час фертильного періоду з частотою через день, показують практично такі ж високі результати зачаття (22%), що і ті, хто займається цим щодня (25%). Зате у пар, які займалися сексом 1 раз на тиждень, результати знижуються до 10%, так як вони можуть просто пропустити той головний і важливий момент, коли жінка може завагітніти.

Поради
Оптимальний ритм для успішного зачаття чотири, і більше статевих акта на тиждень. У разі стриманості, приблизно, починаючи з 5-6 дня, ця ймовірність знижується.

Оптимальним графіком для соїтій є: до фертильного періоду - секс кожен день, а посеред менструального циклу - секс через день.

В якій позі можна швидко завагітніти?
Володіють особливим жгутиком для пересування, сперматозоїди здатні пересуватися дуже швидко, на шляху долаючи багато перешкод, тому зачаття можливо в будь-якій позі. АЛЕ: в тих випадках, які обумовлені різними особливостями форми або положення матки (відхилення дозаду, загин, та ін.) Правильно обрана поза може суттєво допомогти під час еякуляції. Пози як швидко завагітніти: в позі, притиснувши ноги до живота, буде забезпечений максимальний контакт чоловічої сперми з шийкою матки. Для жінок із загином матки більше підходить поза, в якій статевий партнер розташовується ззаду.

Якщо підняти стегна відразу після еякуляції - сперми витече менше і основна її частина буде продовжувати працювати. Не варто підхоплюватися й бігти у справах після статевого акту. Покладіть невелику подушечку під стегна подушечку і відпочивайте 10 хвилин. Також можна зробити стійку «берізка» на лопатках.

Як бути, якщо вагітність все ж не наступає?

Після прийому протизаплідних
Пам'ятайте, що після закінчення прийому оральних контрацептивів потрібно, щоб пройшов як мінімум один місяць. У тому випадку, якщо ви брали засіб Депо-Провера, може знадобитися час від 1,5 до 1 року, поки овуляція знову не прийде в норму. Жінкам до 30 років лікарі радять не хвилюватися занадто, якщо не виходить швидко завагітніти протягом року.

Але якщо ви трохи старше, складнощі з зачаттям збільшуються і затягувати з консультацією у лікаря не варто.

Як швидко завагітніти після 40?
Фахівці радять дотримуватися такої схеми: жінкам від 30 до 35 років потрібно відвідати гінеколога після закінчення 6-9 міс. після що не увінчалися успіхом спроб зачаття, жінкам 35-40-річним доцільно звернутися в жіночу консультацію по закінченні 6 міс. безплідних зусиль, а жінкам після 40 - через 3 місяці безуспішних занять любов'ю не захищаючись.

Як швидко завагітніти після аборту?
Жінкам у першу чергу варто пам'ятати, що день аборту (як медичного, так і мимовільного) визначається як перший день нового менструального циклу. Отже, виходячи з жіночої фізіології, завагітніти після аборту можливо вже через 2 тижні, якщо в цей час відбудеться овуляція, за умови, що в цей день або незадовго до нього буде здійснений статевий акт без
запобігання.

Знайте, що швидко завагітніти після викидня, так само як і після аборту можливо, але не поспішайте, навіть якщо ця дитина для вас бажаний. Жіночий організм повинен повністю відновитися після перенесеного їм стресу. Незалежно від того, мимовільне чи це переривання вагітності або аборт, в організмі жінки стався серйозний гормональний збій, і має пройти час, щоб він відновився повністю. Лікарі рекомендують оберігатися як мінімум 3 місяці після аборту, тому, що нова вагітність цілком імовірно може закінчитися не менше сумно ...

Після викидня
Тим жінкам, втрата дитини для яких стала величезною трагедією, хто задається питанням, як швидко завагітніти після викидня, слід знати, що завагітніти після викидня можливо досить швидко, якщо відсутні серйозні проблеми зі здоров'ям. Вся справа в тому, що основна частина викиднів трапляється не через погане здоров'я матері, а внаслідок хромосомних патологій самого ембріона. Тому не варто опускати руки. Але, як сказано вище, до нового зачаття слід оберігатися як мінімум 3-4 місяці.

Як швидко можна завагітніти після пологів?

Жіноча фізіологія така, що вона може завагітніти вже через два тижні після пологів. Однак сучасна медицина рекомендує витримати часовий проміжок у два роки між пологами, щоб дати організму відновитися і відпочити. Але якщо ви задаєте питання як можна швидко завагітніти після пологів і хочете дітей-погодків, попередні вагітність і пологи протікали благополучно, то немає причин боятися другої вагітності.
після спіралі

Після видалення спіралі рекомендується пропустити як мінімум один менструальний цикл для оздоровлення внутрішнього шару матки, з користю використовуючи цей час для підготовки до вагітності. Вагітніти ж відразу після того, як видалили внутрішньоматкову спіраль, лікарі також не радять, потрібно почекати від 3 до 6 місяців, щоб організм відновився.

Порада для всіх як швидко завагітніти
Як відомо, думка матеріальна, і в основі будь-яких творінь лежить фантазія. Уявіть собі, який він буде, ваш довгоочікуваний малюк, ким він стане, коли виросте, його характер, звички, зовнішність. А якщо вмієте малювати - намалюйте його і ваша думка неодмінно втілиться в дійсності.

Що робити в тих випадках, коли неможливо звичайне запліднення?
Всі раніше наведені способи дадуть відповідь на питання як швидко завагітніти в домашніх умовах. Але іноді допомогти може тільки медицина. При цьому способі зріла яйцеклітина під контролем ультразвукового методу за допомогою лапароскопа витягується з фолікула, шляхом всмоктування в шприц разом з фолікулярною рідиною. Потім її (яйцеклітину) поміщають в живильне середовище, туди ж вводять сперматозоїди чоловіка.

Процес запліднення контролюють під мікроскопом і при успішному заплідненні витримують в особливому інкубаторі - термостаті. Після досягнення заплідненої яйцеклітиною певної зрілості, її повертають в матку для імплантації і подальшого росту і розвитку.

Бажаємо вам успіху у вашому прагненні знайти найшвидший спосіб завагітніти!

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов