Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Гадание  »  Ворожіння на заміжжя

Ворожіння на заміжжя


Ворожіння на шкарлупках
Беруть шкаралупи волоських горіхів, ріжуть воскові свічки на маленькі шматочки, вставляють в шкаралупи, пускають плавати в чашку, наповнену водою. Потім кожна з дівчат запалює свічки своєї шкаралупи. Тут зауважують: яка потоне, вона помре незаміжньою; у якої швидше згорять свічки, та перш всіх вийде заміж; а у якої буде горіти довше всіх, той не бувати заміжня.

Ворожіння на судженого уві сні
1) Беруть чашку з водою, на краю якої кладуть лучинки, що зображують із себе міст, і потім в такому вигляді ставлять чашку під ліжко і, лягаючи спати, промовляють: "Суджений - ряджений, переведи мене через міст". Ось ще варіант того ж гадання: Зібравши від віника прутиків, кладуть їх складеними в роді містка під подушку. Та, яка кладе такий місток, лягаючи спати, примовляє: "Хто мій суджений, хто мій ряджений, той переведе мене через міст". Суджений, якщо з'явиться уві сні і переведе через міст - значить, бути заміжньою в цьому році.
2) Їдять перед сном щось солоне або пересолюють їжу. Лягаючи спати, казали: "Хто мій суджений, хто мій ряджений, той пити мені подасть". Іноді просто беруть наперсток води і наперсток солі, змішують і п'ють.
3) Кладуть під подушку гребінець, кажучи: "Суджений-ряджений! Причешіть мені голову". Суджений уві сні і чухає голову.
4) Кладуть під подушку чотирьох королів і говорили: "Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні". Суджений сниться уві сні у вигляді якого-небудь короля.  Тренінг активних продаж Київ, та Закарпаття.

Ворожіння по оберемку дров
Під Новий рік, як дівчата, так і хлопці в темряві беруть оберемок дров і несуть їх в кімнату, щоб порахувати кількість їх: якщо вийде парне число, то гадающий вийде заміж або одружиться у цьому році, якщо непарне число - то залишаться неодруженими.

Ворожіння на перехресті опівночі
Дівчата виходять на перехрестя, і загадавши кожна з них про своє майбутнє нареченого, окреслюють коло і, стоячи в ньому, прислуговував. Коли почудится їм дзвін дзвіночків, або сміх або веселий спів, то роблять висновок, що бути заміжньою. Якщо ж почується плач або сумне спів, то значить - померти.

Ворожіння на рушнику
Вивішують білий рушник з віконця на ніч зі словами: "Суджений-ряджений, прийди і утрися". Якщо незабаром потім рушник буде вимочене, то значить в цей рік бути дівчині, яка вивісила його, одружена; а якщо до ранку зніме його сухим, то не вийти в цьому році.

Ворожіння по соломі
Підходять до Омета соломи, закинувши голову назад, беруть ротом соломинку; якщо вона буде з колосом, то помічаю, що вийшла в заміжжя буде багата, якщо соломина попадеться без колоса - життя буде бідна. Дівчата йдуть в сарай і там ротом беруть солому і потім вважають її. Якщо число соломин парне, то дівчина вийде заміж, якщо ж непарне - то залишиться в дівчатах.

Ворожіння по бороні
На Новий рік дівчина бере зламану борону, кладе її в полі на перехресті дороги і запалюють. Якщо борона вся згорить дотла, то дівчина вийде в цей рік заміж; якщо ж борона не згорить - то залишиться в дівках.

Ворожіння з діжею на голові
Під Новий рік дівчата виходять у двір і однією з них надягають на голову діжу або діжку, потім повертають дівчину кілька разів у різні сторони і велять їй іти. Якщо дівчина піде до воріт, то цього року вийде заміж, якщо ж в глиб двору, то залишиться в дівках.

Ворожіння дугою
Вночі у дворі кидають вгору дугу (дівиці). Якщо дуга, що впала на землю, лежатиме кінцями до воріт, це віщує віддачу заміж гадальщіци, якщо кінці лежать до двору - це означає, що в цей рік доведеться жити ще вдома. Ворожіння на цибулинах Беруть кілька цибулин і помічають кожну з них; ці цибулини кладуть на землю; чия цибулина дасть паросток, та з дівчат вийде перш інших заміж.

Ворожіння у ополонці
Найбільші відчайдухи і літні дівчата виходять в місячну ніч на річку послухати ополонку. Нянюшкі стелять волову шкуру. Дівчата сідають слухати і дивитися у воду. Яка вийде в цей рік заміж, та побачить свого судженого у воді точно в такому вбранні, в якому він прийде на змову; якої ж сидіти в дівках, та тільки почує один стукіт з води

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов