Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Гадание  »  Ворожінь на заміжжя і здійснення бажань

Ворожінь на заміжжя і здійснення бажань


1. Вам знадобиться тонка тріска сухого дерева і деревинка невеликих розмірів. Спаліть дерев'янку до вуглинки, піднесіть до нього тонку тріску і дуйте на вуглинку. Якщо тріска спалахує і розгорається, значить, чоловік буде поступливий і поступливішим. В іншому випадку буде людиною свавільним з крутим норовом.

2. Необхідно знайти довгу і тонку лучинку, одним краєм застромити її в якусь основу, щоб міцно трималася, інший - підпалити. У міру того як лучинка буде згоряти, що з'явився попіл будуть опадати. У яку сторону він падає, з того боку і варто чекати нареченого.

3. Суху і тонку тріску необхідно змочити водою. Спробувати запалити. Якщо тріска швидко спалахнула, то у чоловіка буде дуже спокійний і м'який характер, в іншому випадку - навпаки. Пропонуємо, корпоративні тренінги з продажу в Києві.

4. Вам знадобляться: жменю сухарів, сковорода і вода. Сухарі можна замінити попкорном. У сковороду налийте трохи води і висипте сухарі, підпаліть. Якщо процес супроводжується тріском і шумом, то суджений буде буркотливим, якщо ж сухарі не займуться або, спалахнувши, потухнуть, тоді п'яниця.

5. Приготуйте: щітку, сигарету, кільце і невеликий шматочок хліба. Кожну із зібраних речей накрийте глибокої мискою або будь-яким іншим предметом так, щоб обрисів захованих під ним речей не було помітно. Покличте в кімнату охочого дізнатися свою долю людини і запропонуйте вибір. Якщо людина вказав на кільце - це до нареченого-моднику, на щітку - до простого і звичайного, на хліб - до забезпеченого матеріально нареченому, на сигарету - до нареченого-курцю.

6. Щоб дізнатися бути тобі заміжня чи ні, потрібно взяти таз з водою, шкаралупу волоського горіха і свічку. Всі незаміжні дівчата споруджують кораблик з шкаралупи зі свічкою (коштує всередині чаші-шкаралупи) поміченої ім'ям власниці кораблика. Далі свічки підпалюють і спускають кораблі в таз з водою. Чия свічка згорить першою, тієї вийти заміж раніше за інших. А чия свічка потоне - старою дівою.

Це гадання можна поєднати з ворожінням, визначальним ім'я судженого. Для цього в таз з водою необхідно спустити і кораблики з чоловічими іменами. Які імена-кораблі стикнуться, тим і бути разом. Час готуватися до весілля.

7. Озорное ворожіння. Його суть в тому, щоб, набравши повний рот воду, встигнути першими добігти до дверей будинку. Неодружені дівчата виходять на вулицю, набирають у рот води і біжать до дверей. Хто першим доторкнеться до ручки дверей, не втративши ні краплі води, першою і вийде заміж.

8. Ворожіння на сон. Перед тим як лягти спати, дівчина повинна з'їсти велику дрібку солі і вимовити слова: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той мене напоїть». За доданню до неї в сон прийде майбутній наречений, щоб напоїти.

9. Вам знадобиться: глибока миска і питна вода. Вночі, перш ніж лягти спати, в миску треба налити води, рівень або край водної поверхні помітити олівцем, поставити миску під ліжко. А вранці перевірити. Якщо в мисці рівень води не змінився, то доля дівоча вирішиться в самому недалекому майбутньому, а якщо рівень впав, води стало менше, тоді бути дівчині ще довго в «дівках».

10. Щоб дізнатися виповниться мрія про заміжжя в прийдешньому році, потрібно запастися великою коробкою, шматком хліба, тріскою дерева, чоловічий капелюхом і поворожити. Всі перераховані речі кладуться в коробку, а ворожбитів міцно зав'язують очі і просять вибрати з коробки одну з речей. Чоловічий капелюх говорить про швидке заміжжя, а хліб, що ходити в «дівках». Тріска дерева обіцяє погане самопочуття.

11. Ворожіння для незаможних подруг. Ворожать відразу кілька дівчат. Кожній потрібно взяти м'якуш хліба і зліпити з нього будь-яку фігурку. Потім кликнути до себе собаку і покласти перед нею все фігурку. Та дівчина, чию фігурку собака з'їсть першою, та буде першою заміжня.

12. Ті дівчата, які хочуть дізнатися ставлення до них того, якому віддано серце, повинні зробити наступне. Взяти 10 однакових шматків паперу, на одній написати ім'я коханої людини. Потім повернути шматочки паперу в трубочки і покласти їх у непрозорий пакет або іншу непрозору ємність. Ретельно переміщати і витягати рівно три рази по одному папірці. Причому кожен наступний разу буде тільки після повернення витягнутої папірці назад і перемішування. Якщо всі три клаптика паперу білі - обранець байдужий, два папірці білі - буде успіх. А от якщо вдасться витягнути папір з ім'ям лише один раз, тоді варто знати, що ворожбитів ніколи не була його мрією.

13. Ворожіння на поліні. Дівчина виходить у двір до дровітні і навмання витягує будь вподобане колода для топки. Пильно його розглядає. Якщо дісталася поліно красиве, рівне і гладке, таким же буде і наречений: струнким, гарним. Якщо поліно має шорстку кору, то жених буде непоказним, а ось товста і без каліцтв кора, говорить про те, що дістанеться багатий наречений. Пошарпана і обдерта кора до бідного судженому, поліно взагалі без кори - до жебрака.
Тепер варто придивитися до самого поліну. Якщо воно дісталося товсте і важке, то жених буде богатир, криве - до фізичних недоліків нареченого, з великою кількістю сучків - до великої і дружної сім'ї.

14. Молодятам, бажаючим дізнатися, чи буде їхня сім'я великий, потрібно поступити таким чином. Набрати в склянку води і опустити в нього обручку, поставити склянку з кільцем на мороз. Після того як вода замерзла - ворожать. Уважно оглядають лід, його поверхню. Якщо вона гладка і без вад, бути життя бездітною. Якщо ж вади поверхні є, їх потрібно уважна розглянути. Виступаючі над поверхнею горбки і їх кількість - це кількість синів у родині, ямочки і їх кількість - доньок.

15. Одиночне ворожіння на заміжжя. Незаміжня дівчина бере випрасувана чисте білий рушник і перед сном затискає його кватиркою, так щоб більша частина рушники висіла на вулицю. Примовляє: «Суджений, прийди до мене!». Прокинувшись вранці, потрібно насамперед перевірити рушник, якщо воно мокре або вологе, то бути їй нареченою в цьому році.

16. Ворожіння для незаможних подруг. Вам знадобиться: товста книга, один ключ з великим кільцем і стрічка. Ключ поміщають між сторінками книги так, щоб великі кільце стирчало назовні. Потім перев'язують книгу стрічками або мотузками так, щоб ключ надійно в ній тримався. Книгу з ключем підвішують на схил і дають час їй прийняти нерухомий стан, а потім задають хвилюючі питання. Кожна по черзі. Називають своє ім'я і чекають, якщо книга почне гойдатися і рухатися, значить, дівчина обов'язково вийде заміж.

17. Ворожіння на таргані. Якщо вдасться зловити таргана, тоді дівчина може його запитати про майбутнє заміжжя. Для цього його потрібно зав'язати в рукаві власної нічної сорочки і вимовити слова: «Тарган - тарган, покажи той терем, де буду жити я!». У сні, якщо дівчині судилося вийти заміж, ворожбитів присниться будинок, в якому вона буде жити з майбутнім чоловіком.

18. Якщо в будинку є кішка, то вона може розповісти чи збудеться задумане. Для цього потрібно попросити її переступити через поріг, і простежити який з лап вона ступить першою. Якщо першою була ліва лапа, то все у Вас вийде і здійсниться, якщо правою, то ні.

19. Ворожіння в ніч під Новий рік розповість усім, що обіцяє майбутнє в наступаючому році. Щоб поцікавитися у долі що збудеться, а що ні, необхідно підготувати 12 листочків білого паперу з написаними на них планованими подіями або бажаннями. Заповнюючи листочки, слід пам'ятати, що серед них 1 - 2 папірці повинні бути і з поганими подіями, такими як «бажання не здійснилося». Гадати можна під Різдво, Новий рік і навіть Старий новий рік.
Листочки з подіями кладуть під подушку, а вранці першим ділом, не встаючи з ліжка, загадують бажання і витягують папір. Витягати потрібно лише одну. Повторне ворожіння не дійсно.

20. Що гряде? Всім хто бажає дізнатися, що буде в житті, необхідно поставити на стіл, наповнений водою, прозорий графин. Бажано без малюнків, візерунків і так далі. Оточити його трьома запаленими свічками, за свічками поставити середніх розмірів дзеркало і приготуватися дивитися в нього крізь графин. Те, що в дзеркалі відобразиться, то і чекає ворожбитів.

21. Особливий вид ворожіння на Різдво. В 19 годин вечора ворожить людина бере в руки свічку, запалює її і обходить в будинку або квартирі всі кімнати строго за годинниковою стрілкою. Якщо в дорозі свічка не згасне, то найзаповітніше бажання неодмінно здійсниться.

22. Ворожіння для двох подруг. Ворожбитів дівчині самостійно виконувати не можна. Вам знадобиться: дві тонкі, середньої довжини голки, стакан з водою, сало. Голки потрібно ретельно натерти салом і опустити їх у склянку з водою. Якщо голки прилипли один до одного, то бути скорому заміжжя, якщо розійшлися, то у весілля є перешкоди. Якщо потонули - бути біді, а от якщо взагалі пішли в різні боки і не торкаються один одного, то це говорить про те, що ворожбитів ходити в «дівках».

23.  Вам знадобиться: аркуш білого паперу, свічка, вільна стіна і велика плоска тарілка. Аркуш паперу добре бгають і кладуть на тарілку, підпалюють і чекають, поки кому повністю згорить. Потім запалюють свічку, тримати потрібно перед тарілкою, і вимикають світло. Гадающий повинен почекати поки очі звикнуть до темряви, щоб правильно розглянути малюнки, що відкидаються спаленим комом на стіну. Тарілку потрібно акуратно обертати і уважно вивчати одержувані візерунки на стіні. Якщо це був:

Будинок, то бути родині.
Гора, то до подолання перешкод і труднощів.
Ведмідь або собака, то до нової любові або щирому другові.
Стіл - до великого числа гостей.
Дорога - до поїздок або подорожі.
Дерево - до пізнання нового.

24. Зимове ворожіння. На тріскучий мороз виставляють склянку з чистою питною водою і чекають, поки вона замерзне. Потім заносять стакан в будинок, а на поверхню льоду кладуть золоту ланцюг, сережку і кільце. Що першим торкнеться дна, то й очікує в майбутньому. Серьга - в будинок прийде нещастя. Кільце - швидке і щасливе заміжжя. Ланцюжок - довга незаміжня дорога.

25. У середню посудину насипають рис, кидають у нього кільце, брошка, шпильку і загадують бажання. Те, що витягає гадающий людина першим, то і станеться. Кільце - бути весіллю, брошка - до смерті близької людини, шпилька - до самотності.

26. Вам знадобиться: чаша з водою, щіпка солі, цукру, золи, волосся коханої людини і власні. Всі речі занурюють в чашу з водою і залишають все на ніч. А вранці дивляться, що вийшло. Якщо волосся переплуталися в чаші - бути коханим разом, якщо чиїсь потонули - це до його хвороби. Але от якщо волосся «розійшлися» в різні кінці чаші - це до зради, легковажності коханого або чоловіка.

27. Гадання, яке має відбуватися в повній самоті. Вам потрібно: вільний стіл, два середніх дзеркала, дві свічки і склянки з сіллю. Свічки поміщають у склянки з сіллю так, щоб вони міцно стояли, і розміщують їх по обидва боки від першого дзеркала. Друге дзеркало ставлять точно навпроти першого, повинен утворитися відображений палаючий коридор в дзеркалах. А тепер потрібно пильно дивитися в дзеркало і примовляти: «Звужену - ряджений, прийди до мене вбраний». Як тільки гадающему привидиться обличчя потрібно голосно сказати «Цур, мене!» І швидко перекинути будь-яке з дзеркал.

28. У відро з чистою водою кілька незаміжніх дівчат опускають помічені дерев'яні ложки і збовтують воду. Та дівчина, ложка якій першої відпливе від краю відра, буде незабаром віддана батьками заміж.

29. Ворожіння з солоними огірками. На ніч незаміжня дівчина повинна з'їсти кілька солоних огірків і лягти спати, примовляючи: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той мене і напоїть». У сні обов'язково присниться майбутній наречений.

30. Розтоплений зі свічки віск виливають у чашу з чистою водою. У тому випадку, якщо віск застигне у вигляді фігур: свічок, будинку або круга (кільця), то ворожбитів в найближчому майбутньому стане дружиною, а якщо впаде на дно у вигляді млинця, то заміжжя буде ой яким не скоро.

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов