Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женские хитрости  »  Як звабити чоловіка?

Як звабити чоловіка?


"Як звабити чоловіка?" - Цей риторичний на мій погляд питання, задала мені вчора за келишком вермуту близька знайома. І тут я, зізнатися, не знайшлася, що сказати. Ну, по-перше, тому що постановка питання чимось невловимо не подобається, а по-друге - ну цікаво ж справді.

Залишивши поки осторонь прискіпливе ставлення до слів, ми зайнялися питанням щільніше. Навряд чи знайдеться жінка, так чи інакше не цікавилася цим питанням. Чоловік і як зробити його своїм - вічні теми. Та й модні журнали через один рясніють статтями на цю тему. В яких бувалі серцеїдки або просунуті психологи, роздають поради, що і як потрібно робити, яким чином себе поводити і чому все одно нічого не виходить. І протиріч у цих статтях - хоч греблю гати. Будуть, семінари для бухгалтерів Київ та Луцьк.

Як звабити чоловіка момент перший:
"Дай йому, що він хоче" або "Те, що легко дісталося менше цінується"

У половині статей пишеться, які думки і бажання відвідують середньостатистичного чоловіка, як їх придугадувать і передбачатимуть, обіцяючи, що таким чином він буде з вами і тільки з вами - тієї, яка втілює його уявлення про щастя. В іншій половині, що принцип "Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй" відмінно працює і щодо чоловіків. Що ні в якому разі не можна показувати об'єкту охмуренія, що ти в ньому зацікавлена, трохи більше, ніж в будь-якому іншому, а то він вирішить, що ти легка здобич і не буде тебе цінувати.
І ти з одного боку і сама розумієш, що розбити в коржик, намагаючись догодити і бути ідеальною, швидше доб'єшся, щоб тебе використовували, ніж щоб любили. З іншого, якщо твоє ставлення до чоловіка нічим не відрізняється від твого ставлення до інших людей, є всі шанси, що він вирішить, що байдужий тобі і займеться кимось іншим.
Як дотримати золоту середину? Чи не відлякати, але й не спровокувати враження відчаю і готовності на все, а так само споживацьке ставлення з його боку?
Щось мені підказує, що далеко не всі чоловіки готові домагатися "крижану принцесу" і приходять у захват від стервозного поведінки. Точно так само, як не кожен мріє про передбаченні будь-якого бажання. Думаю, основний критерій адекватність. Усім, незалежно від статі, хочеться людського ставлення. Коли враховують і розуміють бажання і потреби, піклуються, але при цьому не розчиняються без залишку і на відштовхують надмірною увагою і чіпкою. Адекватність і поміркованість вам в допомогу!

Як звабити чоловіка момент другий:
"Розділяй його інтереси, бери участь у його житті" або "Залишайся собою, живи своїм життям"

Це нормально, якщо він любить бокс, а ти фігурне катання, у нього покер по п'ятницях, а у тебе салонні плітки по суботах, у нього рибалка, а у тебе шопінг. І зовсім не обов'язково починати вивчати біографії великих акторів, нити, щоб він узяв тебе на партію покеру до друзів і годувати комарів на природі, якщо ти терпіти цього не можеш. Досить поважати його інтереси і знати загальні принципи. Зрештою таке знання корисно хоча б з точки зору загального розвитку. Кожному приємно, коли його інтереси і захоплення поважають, в ідеалі і розділяють, але починати жити захопленнями іншої людини, забуваючи свої - значить втратити індивідуальність, а разом з нею і привабливість. Зрештою, для покеру і риболовлі, так само як для салону краси і шопінгу є друзі. Шанобливе ставлення до інтересів і захоплень один одного. Адже різні інтереси це ще й можливість відкрити один для одного нові грані життя.

Як звабити чоловіка момент третій:
"Будь для нього прекрасніше за всіх на світі" або "Не показуй, що ти в ньому зацікавлена"

Все ті ж журнали з незліченними нотатками по темі охмуренія чоловіків, то рекомендують завжди бути "в усі зброю" - червона помада, яскраво-червону сукню, шпильки, бездоганні манікюр і укладання ... Погодьтеся, не помітити жінку, яка таким чином хоче сподобається чоловікові неможливо . З іншого боку глянець твердить будь незалежна, чи не показуй, що він тобі потрібен, не роби з нього мету свого життя і сенс існування.
І тут ми знову повертаємося до адекватності і здравості. З одного боку, панночка яка постійно в'ється поруч у бойовому розфарбуванні і при повному параді в якийсь момент починає викликати резонні побоювання. Відчувати себе предметом полювання мало кому подобається. Та й надмірне захоплення власною зовнішністю відштовхує. З іншого боку, підкреслено байдуже ставлення до власної зовнішності теж викликає відторгнення. Як і підкреслена байдужість або однаково рівне ставлення до всіх знайомих чоловікам дає привід підозрювати, що сенсу набридати жінці залицяннями немає.

Отже, до чого ж ми прийшли? Мабуть, найкраща лінія в питанні як звабити чоловіка - адекватність. Немає сенсу робити з чоловіка ідола і передбачати його бажання, як і вважати, що його розуму не вистачить розгадати ваші хитрощі, як і мотати йому нерви, граючи в незрозумілі, які і в серіалах-то виглядають не дуже, а вже в житті і зовсім викликають сумніви в здравості.

А взагалі, до кінця посту, я зрозуміла, чим так невловимо не подобається мені питання: "Як звабити чоловіка?". Слово - охмурить. У нього присмак обману, нечесності. А це у відносинах неприйнятно. Тому що неадекватно.

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов