Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  От невесты до жены  »  Чому дівчата не можуть знайти хорошого хлопця

Чому дівчата не можуть знайти хорошого хлопця


Я регулярно чую, як багато дівчат скаржиться на те, що не можуть знайти собі гарного хлопця, і буквально плачуть, кажучи, що всі хороші вже «зайняті» або навіть є геями. Я навіть сама так говорила один або два рази, а може бути навіть більше. Іноді у нас трапляються такі періоди в житті, і ми говоримо про це. Хочу сказати всім хорошим хлопцям, які читають це: я дуже жалкую про моєму попередньому поведінці і про поведінку жінок у всьому світі. Ми допускаємо вас в різні френдзони і пред'являємо вам неможливі стандарти, але я впевнена, що дівчата так робили до нас, і будуть так робити і після нас. Я не можу обіцяти вам, хороші хлопці, що цього більше ніколи не повториться, але я можу звернутися до тих з нас, хто робить такі речі.

Отже, пані, це для вас:
Ваші друзі з френдзони насправді все виявляються хорошими хлопцями

Коли ви, нарешті, знаходите хлопця, який насправді є порядною людиною, ви автоматично відносите його в френдзону. Ви залишаєте його в колі друзів, а йому залишається тільки бажати вас і мріяти про більше.

Якщо хлопець звертає на вас увагу і поводиться з вами дуже добре, це означає, що він зацікавлений в вас, що не так вже складно зрозуміти. Він любить вас і, ймовірно, хоче набагато більшого, ніж слухати ваші скарги про те, що ви не можете знайти хорошого хлопця. І ще ви говорите такі речі, як «чому я не можу знайти такого гарного хлопця як ти?» Коли він це слухає, його серце повільно розпадається на мільйон дрібних шматочків, тому що він знає, що він може запропонувати вам все, що ви шукаєте і навіть більше, якщо тільки йому буде дано такий шанс. Але, подумавши про те, що ваш кращий друг, може бути тим самим хорошим хлопцем, ви говорите йому, що цінуєте його дружбу і не хочете ризикувати нею. А після цього йому тільки залишається битися головою об стіну, тому що ваші міркування не мають ніякого сенсу. Будуть семінари тренінги в Києві та Віннтці.

У вас є нереалістичні очікування
Ви встановили для себе занадто високі очікування. Звичайно, всі ми хотіли б знайти хлопця, який мав би, принаймні, 6-значну зарплату, свій будинок, прекрасний характер і хороші з Вашої матір'ю. Його зріст повинен бути не менше 180 сантиметрів, а ще у нього повинна бути буйна копиця волосся, відсутнім колишня дівчина і він повинен вміти добре готувати.

В ідеалі, він також повинен любити подорожувати і говорити більш ніж на двох мовах. Він повинен насолоджується тим, що ви робите, любити собак, дітей і вашу дивну сім'ю. На жаль, для нас, жінок, такі люди становлять лише близько 10% населення, і половина з них геї. Жартую ... Таких просто немає. Нє, я не про геїв. Їх повно ...

Звичайно, вам може пощастити, і ви знайдете одного такого, але правда в тому, що ви не зможете цього зробити. Є купа хороших хлопців, які просто не можуть бути багатими і зростанням вони можуть бути тільки 170 см, але при цьому вони можуть бути дуже милими і готовими зробити все для своєї леді.

Ви намагаєтеся когось виправити
Якщо у хлопцеві все здається вам хорошим, крім одного єдиного фатального недоліку, вам починає здаватися, що все, що треба, щоб зробити його досконалим, це спробувати виправити цю ваду. Ви не можете прийняти його таким, яким він є, ви просто хочете виправити його, щоб зробити досконалим у своїх очах. Так що, якщо у нього, наприклад, брудний туалет, ви дійсно будете проводити там весь час? Жінки постійно вимагають, щоб їх прийняли такими, якими вони є, незважаючи на їхні недоліки. Але як тільки ми змінюємося місця, тут же починається перебудова. Ми робимо все, щоб усунути це «він був би ідеальним, якби ...» Ми повинні любити когось за те, ким вони є і ким вони можуть стати, але не за те, що ми думаємо, що можемо виправити їх , якщо пощастить.

Ви прирівнює ідіотизм із зовнішньою привабливістю
Це мої слова. Безліч проблем існує поряд з культурними уявленнями про жінок, стільки ж багато проблем виникає із зображеннями чоловіків.

Десь у розвитку масової культури, ідеальний чоловік став зображуватися ідіотом. Він не найрозумніший або самий хороший, але він зовні красивий і, здається, взагалі не хвилюється з цього приводу. Хороший хлопець ніколи не буде крутим, та й ще з красивим тілом. Подивіться будь-яке кіно для підлітків, там завжди кращий друг, є хорошим хлопцем і «крутим чуваком».

Ми були привчені вірити, що ідіотизм і чоловіча привабливість йдуть рука об руку, і це теж саме, що змушує нас прагнути до нереалістичним ідеалам краси (а це зовсім інша історія).

Ви шукайте в неправильних місцях
Практично неможливо зустріти чоловіка своєї мрії о 2 годині ночі в п'ятницю в якийсь 24-годинний закусочній, коли при цьому Ви чертовски п'яні. Чоловіки, які викаблучуватися в VIP зонах, ймовірно, не замислюються про те, хто ви, до тих пір, поки у вас хороші сиськи. Синок багатих батьків, який домагається вас раз за разом, швидше за все, не хотів би познайомити Вас зі своєю мамою. І хлопець, який пристає до вас після закриття клубу, не той тип людини, яку ви запросили б до себе додому на свята і познайомили б зі своїми батьками. Пошук кохання в барі або клубі не найкраща ідея. Вони є прекрасним місцем в тому випадку, якщо ви шукаєте фізичного зв'язку (потр * хаться якщо хочеться, буду прямолінійною).

Спробуйте заговорити з хлопцем, який читає в кафе або пофліртувати з тим, хто ходить зі своїм собакою повз вашого багатоквартирного будинку кожен день. Ви ж хочете знайти такого хлопця, чиї плани на вихідні є більш важливими, ніж «випивка, сон, сигарети і все знову по колу».

Це не він, це ти
Виявляється, одна з причин, по яких ви не можете знайти хорошого хлопця, це те, що ви самі є пустушкою. Це схоже на те, як мати занадто високі очікування, але також стосується вашого характеру. Ви любите попліткувати і без проблем лихослів'я просто для того, щоб добитися уваги або будь-якої вигоди. Ви ставите матеріальні блага і зовнішній вигляд на перше місце, в результаті вас практично не можна нічим здивувати без екзотичних спортивних автомобілів і дизайнерських лейблів, які відповідають вашим очікуванням.

Не дивно, що ви не можете знайти хорошого хлопця, адже насправді ви не шукаєте його...

 

© 2009 - 2017 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов