Sapfo
Sapfo телефоныГлавная  »  Женщина и деньги  »  Чоловік, Жінка і гроші

Чоловік, Жінка і гроші


Все-таки коли є знання, все сприймати і розставити по місцях набагато простіше. А порядок я люблю.

Невеликі замітки про те, як чоловіки і жінки розпоряджаються грошима. Я особисто зрозуміла чому у мене псується настрій, коли хлопець іноді просить у мене гроші

"У чоловіка така психологія, що гроші допомагають йому позбутися стресу, коли він їх має. Чоловік може просто в стресі підійти до банкомату, засунути картку, перевірити свій рахунок, вийняти картку і піти далі. На превеликий подив жінок. Жінки ходять до банкомату , щоб перевірити скільки грошей перерахували? Вони просто йдуть і дивляться скільки грошей залишилося, скільки можна зняти і чтото купити. Вони вже знають, що хочуть купити раніше ніж заглянули в банкомат.

Тому чоловікові гроші дають енергію, коли вони в нього є, коли він їх тримає в руках. Для жінки це не антистрес. Для неї покупки є джерелом енергії. Витрата грошей допомагає жінкам зняти стрес. Те, що гроші лежать, жінку вводить в стрес. Курс долара тут не причому - молодість минає, життя проходить. Пропонуємо, тренінги семінари Київ та Львів.

Це Божественний принцип. Чоловік створений, щоб заробляти гроші. Жінка створена, щоб їх тратить. Тратить гроші на очах у чоловіка і робити його цим щасливим.

У жінки органи радості більше. Це фізіологія. Вона їх витрачає красивіше. Коли вона одягає гарну річ, від цього задоволення більше.

Якщо жінка заробляє гроші, вона виснажує силу насолоджуватися заробленим. Вона потім буде себе гризти просто. Скільки вона витратила сили на те щоб їх заробити, що коли вона починає їх витрачати вона вже не може радіти покупок. "Я з таким трудом їх заробила, що я на ці гроші дивлюся і мені плакати хочеться. Отже вони мені страждання заподіяли ще й витратити їх можу невдало. Як б не витратила, здається що невдало. Купила це, а потім заходжу на наступний день, а там знижки ... О ні ... Я собі цього не прощу. Це стільки витраченого знівеченого часу життя. Це не просто гроші. а гроші, за які я сиділа і калічила себе, свою жіночу сутність з дивними людьми в дивному місці зі старшим бухгалтером, директором і головним інженером. Просто з туги здохнути можна. "А коли чоловік ще починає витрачати ці гроші, дружиною зароблені, то у неї депресія просто наступає.

Тому поки жінки не зрозуміють, що в сім'ю приходить стільки грошей скільки належить за долю, неважливо хто їх принесе, будуть проблеми. У астрологічних картах видно скільки у подружжя благочестя на гроші, і вони прийдуть чого кого завгодно. Але жінка може передати своє благочестя на гроші чоловікові, і вони прийдуть через нього. "

 

© 2009 - 20 Женский образовательный клуб "Сапфо"
Tel.: +38 (044) 237-90-05
Mail: info@sapfo.com.ua
Веб-студия NewHost - создание сайтов